Ukraina ce Jevropa, Jevropa ce Ukraina…

Oděsa. Pod pohrůžkou lidového lynče a výkřiků obyčejných občanů:
Sláva Ukrajině!
Hrdinům sláva!
Sláva národu!
Smrt vrahům!

Soudci, kteří soudí události 2.května v Oděse, demokraticky, svobodně a evropsky abdikovali:

Paříž, konference o změnách klimatu. Ukraina ce Jevropa!(Myšleno, ta západní):

A nový Porošenkův přítel:

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
1. 12. 2015 10:26

http://politikus.ru/articles/64413-erdogan-reshil-sotrudnichat-s-ukrainoy.html – to je dobrý, dva pokrákaní si třepou slizkou ploutví, dva, kteří to mají asi za pár. ..)

Irena
1. 12. 2015 10:36

Nojo, ti dva se hledali. Myslím, že Erdogan bude za chvíli vypadat stejně strhaně jako Porošenko, protože jednou dojde na každého a přece snad ty boží mlýny občas něco semelou.

fajt
fajt
1. 12. 2015 10:44

Irena napsal

Nojo, ti dva se hledali. Myslím, že Erdogan bude za chvíli vypadat stejně strhaně jako Porošenko, protože jednou dojde na každého a přece snad ty boží mlýny občas něco semelou.

http://politikus.ru/articles/64431-obizhennyy-erdogan-i-titanovye-nervy-putina-istoriya-v-dvuh-prolivah.html – Erdogan je šílenec a jestli začne chlastat jako Porošenko, je celé Turecko ( ale i EU a NATO) ve velkém průseru. ..

Clair
1. 12. 2015 18:07

Turecky pes posila ukradenou ropu od ISIS ze Syrie rovnou do Odesy a tak si oba dva pochvaluji vynikajici ksefty. Nicmene ted v Parizi byl obvinen Putinem, ze to byl prave duvod k sestreleni ruskeho letadla, nebot Rusove zlikvidovali celou kolonu s cisternami, ktere byly nasmerovany prave do Turecka. Krome toho zlikvidovali take zbrane, ktere sly ze SA pres Turecko do Syrie. Ted si ovsem tento Sultan vymyslel, ze mu to musi pry Rusove dokazat a kdyz se jim to povede, tak bude pry abdikovat trun, a kdyz ne, tak by pry Putin mel odstoupit.

Béda
1. 12. 2015 18:16

Clair,

ke zdánlivě neřešitelnému dilematu bych jako důkazní materiál doporučoval:
1/ zveřejnit americké a ruské satelitní snímky mobilních ropovodů po území Sýrie, případně až za syrskou hranici
2/ zjistit, čím se zabývali syn, synovec a zeťák Erdogana
3/ jestliže se zabývají prodeji (přeprodeji) ropy zjistit od koho a za kolik nakupují, komu a kam prodávají
4/ zjistit jak se vyvíjejí obraty firem Erdoganových s ropou (jestliže s ní obchodují) poté co RF vstoupila do bombardování ropných konvojů

racek
racek
1. 12. 2015 19:39

No, zjistí se jen, že Erdogan je přítel co sedí na Bosporu a začal nemít rád Putina, takže je až na příští nadále – nevinnen!!!Takový svi..árny přece náš přítel nedělá ani nemůže sám dělat.

Irena
1. 12. 2015 19:40
Jan Kristek
Jan Kristek
1. 12. 2015 21:10
Béda
2. 12. 2015 9:50

Nepřestěhovala se Psaki pod dívčím jménem na ministerstvo války USA? „USA dodávají na Ukrajinu převážně nové vojenské vybavení, sdělila v úterý RIA novosti oficiální mluvčí Pentagonu Michelle Baldanzaová…„USA stále dodávají svým zahraničním partnerům na celém světě jak nové vojenské vybavení, tak i techniku ze svých zásob…Kromě toho ubezpečila, že Pentagon „dodává Ukrajině to nejlepší z vybavení, které má k dispozici, s přihlédnutím k dostupným zdrojům a spěšnosti nezbytných dodávek…„Absolutní většina techniky, kterou jsme poslali na Ukrajinu, nebyla nikdy použita. Avšak kvůli tomu, že je třeba tak učinit spěšně, předali jsme nepancéřované vozy ze skladů, protože to bylo možné realizovat rychleji,… Číst vice »