14
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Autoři komentářů
AlešGattaIrenaBédaMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sio
Člen
Sio

Jakou to asi bude mít účinnost? Vždyť lidi se dostanou do Ruska i z Ruska snadno přes hranice Ukrajiny s jinými zeměmi a materiál a zbraně také. Někdo asi bude mít kšeft. Chudák Ukrajina a lidi, co tam žijí. Udělali z nich blbce do té míry, že nad tím sami jásají. Moskalové jsou nakonec jejich jediná šance. Budou se muset těch banderovců zbavit a pak ještě Rusy prosit o odpuštění. Tuny hořkých pilulek. Vždyť pokud by jim otevřeli hranice do Evropy, zažili by opravdu těžký šok, že to tam jde přece jenom lépe. Jenže to nikdo neudělá. Potřebujeme tu (tedy… Číst vice »

Irena
Člen

Víte v jaké zemi nikdy nemůže dojít k barevné revoluci?
V USA.
A víte proč?
Protože tam nemají americké velvyslanectví.

severočech
Člen
severočech

Pokud platí realita, tak snad je zbytečné uvažovat o účinnosti.

Pablo
Člen
Pablo

To má zabránit útěku obyvatel do RF před bídou ???

Alena
Člen
Alena
JanDrda
Člen
JanDrda

Kníže Potěmkin byl Ukrajinec?

peter.
Člen

Dvojaký meter EU
múr v Izraeli – OK
múr na Ukrajine – OK – EU prispeje finančne
múr v Ústí nad Labem – hanba,zbúrať,nedemokratické
múr v Košiciach(Luník IX) – hanba zbúrať,nedemokratické

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Paní Ireno děkuji, moc jsem se zasmál. Trefné a myslím že kandidát na „pravdivě hořký“ vtip roku…
Jinde jsem zmínil: „zdi mezi lidmi v jejich hlavách“ se staví snáz, jsou účinnější – zato jejich bourání je mnohem obtížnější… Pak třeba přijdeme i na to proč se staví i ony „symbolické skutečné“…

Irena
Člen

Tak v Praze se prý konalo nějaké fórum, našla jsem si to na Wikipedii: Nadace Forum 2000 je mezinárodně respektovaná organizace, jejímž hlavním programem je pořádání výroční konference konané na podzim v Praze. Posláním Fora 2000 je naplňovat odkaz Václava Havla prostřednictvím podpory demokratických hodnot a respektu k lidským právům, rozvoje občanské společnosti a posilování náboženské, kulturní a etnické tolerance. Vůdčím světovým osobnostem, myslitelům a odvážným jednotlivcům ze všech oblastí života poskytuje prostor, kde mohou tato zásadní témata sdílet a otevřeně o nich diskutovat. Játra si tam plácal mezi jinými i Chodorkovský a jak jsem viděla, tak náš pan kníže… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Výborný článek: http://www.nwoo.org/2014/10/18/magoir-z-washingtonu/ Namátkou vybírám: „..Šéf Pentagonu Chuck Hagel úplně klidně na zasedání asociace armády USA prohlásil toto: „Musíme něco udělat s revizionistickým Ruskem, jehož moderní a bojeschopná armáda už stojí na prahu NATO“. Když byla během tohoto zasedání položena admirálovi Kirbymu od novinářů otázka, jak by vysvětlil Hagelova slova a jak se Rusko mohlo přiblížit k NATO, když se naopak aliance dostala až k hranicím Ruska tím, jak se neustále rozšiřuje a nabírá nové členy, Kirby prohlásil pouze toto: „Tímto způsobem na věc pohlíží Putin, ale ve Washingtonu se na to pohlíží jinak“…Korunu tomu nasadila všem dobře známá mluvčí… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

K tomu bych jenom dodal. Je zajímavé, že Rusko již stojí na hranicích NATO, když vemem v úvahu, že za celou dobu od rozpadu SSSR se územně neposunulo ani o píď, přičemž NATO, které v devadesátých letech nestálo na hranicích Ruska dnes hraničí s Ruskem. Jak by to asi vysvětlil génius šéfující americkému ministerstvu války?

Irena
Člen

Bédo. Dívala jsme se na „Voskresnyj večer“ z minulého týdne, tam ve druhé polovině pořadu mluvili o médiích a měli tam i amerického novináře, který mluvil rusky. Myslím, že v jednom okamžiku všechny téměř umrtvil, když řekl toto: Nejčastěji se mě v poslední době ptají: Proč jste vůbec lezli na Ukrajinu, vy Američané. Existuje jedna jednoduchá odpověď, která je cynická, ale pravdivá: Protože si to Amerika může dovolit. To je všechno.
https://www.youtube.com/watch?v=rFtqFzZOQ0A je to v 1:30 minutě

Gatta
Člen
Gatta

Starý „komunistický“ vtip:

Přijde otec se synkem k pohraničním drátům…

„Tatínku co to je?“
„To jsou ostnaté dráty“
„A proč tady jsou ty dráty?“
„Víš synku, to je taková velká ohrada“.
„A kdo je v té ohradě?“
„My synku, my jsme v té ohradě“.

Aleš
Člen
Aleš

Béda napsal Výborný článek: http://www.nwoo.org/2014/10/18/magoir-z-washingtonu/ Namátkou vybírám: „..Šéf Pentagonu Chuck Hagel úplně klidně na zasedání asociace armády USA prohlásil toto: „Musíme něco udělat s revizionistickým Ruskem, jehož moderní a bojeschopná armáda už stojí na prahu NATO“. Když byla během tohoto zasedání položena admirálovi Kirbymu od novinářů otázka, jak by vysvětlil Hagelova slova a jak se Rusko mohlo přiblížit k NATO, když se naopak aliance dostala až k hranicím Ruska tím, jak se neustále rozšiřuje a nabírá nové členy, Kirby prohlásil pouze toto: „Tímto způsobem na věc pohlíží Putin, ale ve Washingtonu se na to pohlíží jinak“…Korunu tomu nasadila všem dobře… Číst vice »