Ukrajina: Vae Victis!

 

Vae Victis! Běda poraženým! Pokud Kyjev zvítězí, budou obyvatelé Donbasu podle ukrajinského ministra obrany umístěni do „filtračních“ táborů.

Michail Kovaľ – současný ukrajinský ministr obrany na zasedání ukrajinské vlády dne 11. 6. 2014 prohlásil, že vůči obyvatelům Jihovýchodu budou uplatněna „speciální filtrační opatření“, na základě kterých budou lidé přemístěni do různých regionů a umístěni ve „filtračních táborech“. Zdůraznil také, že do těchto táborů budou umístěni všichni takzvaní povstalci, kteří jsou plnoletí, včetně žen!

Účelem prý bude zajistit všechny, kdo jsou nějakým způsobem napojeni na separatisty a dopustili se zločinů na území Ukrajiny. (Řekla bych, že je má v Kyjevě všechny pěkně po ruce, ty zločince!)

Na konci prvního zdroje je uvedeno, že aby se vyhnuli tomuto tragickému scénáři, nezbývá obyvatelům Donbasu, než se nenechat porazit!

Zdroje:

http://rusvesna.su/news/1402487635

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/941-koncentracni-tabory-na-ukrajine

 

Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
efpe
efpe
13. 6. 2014 17:08

Nemůžu si pomoct, ale vše mi směřuje k jedinému cíli: Vyprovokovat Rusko k otevřené vojenské pomoci lidem v těchto regionech.A už se veřejné mínění evropanů a američanů převáží, a legrace může začít.

bublin
bublin
13. 6. 2014 18:23

Myslím,že Putin dobře věděl, že svůj slib pomoci a ochrany ruských menšin před perzekucí nebude moci dodržet. Šlo mu jen o další destabilizaci Ukrajiny, za kterou ruské menšiny krvavě zaplatí. Možná se mýlím, ale nedokážu si představit okupaci dalších částí Ukrajiny bez odvety západu.

Mudrc
Mudrc
13. 6. 2014 21:17

bublin napsal Myslím,že Putin dobře věděl, že svůj slib pomoci a ochrany ruských menšin před perzekucí nebude moci dodržet. Šlo mu jen o další destabilizaci Ukrajiny, za kterou ruské menšiny krvavě zaplatí. Možná se mýlím, ale nedokážu si představit okupaci dalších částí Ukrajiny bez odvety západu. Destabilizace Ukrajiny probíhá již dobře 15 let a to ještě ani Putin nebyl u moci,takže toho bych do ukrajinské krize ani moc nepřiřazoval. Ukrajina je problematická především už svým vznikem a teprve teď došlo za podpory USA a EU k překotnému vývoji, který se dost těžko bude brzdit,protože byl vypuštěn Džin násilí. Rozdělení Ukrajiny… Číst vice »

bublin
bublin
14. 6. 2014 13:30

Mudrc napsal Destabilizace Ukrajiny probíhá již dobře 15 let a to ještě ani Putin nebyl u moci,takže toho bych do ukrajinské krize ani moc nepřiřazoval. Ukrajina je problematická především už svým vznikem a teprve teď došlo za podpory USA a EU k překotnému vývoji, který se dost těžko bude brzdit,protože byl vypuštěn Džin násilí. Rozdělení Ukrajiny se nechá předpokládat, ale nikoliv podle výhradně ruských not. Spíše budou převažovat ekonomické zájmy jednotlivých aktérů,což je pochopitelné, ale ztráty na životech jsou zcela zbytečné a silně kontraproduktivní! Izrael se dosti angažoval, jaký ten má asi zájmy na Ukrajině? Možná nějaký pidistáteček, návrat do… Číst vice »

Sio
Sio
14. 6. 2014 13:45
Sio
Sio
14. 6. 2014 13:46

Nějak divně to cituje. Schválení? To není nejlepší cesta.