Ukrajina: Videopřehled ze 3. 7. 2014

1. 7. 2014, Luhansk. Naci garda ostřeluje občany v Luhansku, reportéři zjišťují,  zda je to pravda.

V 18 hodin začalo odstřelování obce Kamenný Brod Naci gardou. Obyvatelé obce utrpěli šok, byla poničeno deset domů a obchod. Dva domy shořely. Na Ševčenkově ulici zaútočilo letadlo na školu. Do bytu vletěla neexplozivní střela. Do areálu soukromé firmy dopadl náboj ale naštěstí neexplodoval. Hlášeni pro pučistického ministra Avakova: Nebyl nalezený žádný mrtvý Čečenec.

Hlášeni pro pučistického ministra Avakova. Ve škole nebyl žádný Čečenec, jsou prázdniny.

1. 7. 2014, Kramatorsk. Následky ranní dělostřelby najdete zde. Zabiti 3 penzisti.

2. 7 .2014 Okraj města Luhanska ostřelován Naci gardou.

2. 7. 2014, kdesi v Luhanské oblasti. Žena se ptá Porošenka, kolik zabil teroristů.

Umírají obyčejní lidé, umírají děti a kolik jste zabil „teroristů“? Nedej bůh, aby bombardovali naši obec. Zde je klid a mír a domobrana na blokpostech jsou naší lidé, horníci a jiní. Žádní Čečenci nebo Rusáci.

Dle listu gordonua, první den Ukrajinské bezpečnostní síly zabily více než tisíc bojovníků……..Vzhledem k ostatním „oficiálním“ číslům, kde se to hemží stovkami zlikvidovaných teroristů, by na tomto území už neměl být žádný Čečenec.

2. 7. 2014, Luhansk v noci

2. 7. 2014, Kondrašovka po leteckém bombardování

Na obec Kondrašovka v Luhanské oblasti provedl nálet SU-25 ukrajinských ozbrojených sil. Zahynulo 7 lidí.

5. 6. 2014, kdesi v Doněcké oblasti. Pučistický ministr vnitra Avakov hovoří s novináři

Avakov tvrdí, že v Krasném Limanu byly rozhozené letáky. Na nich bylo oznámeno, že bude zahájena akce a co mají udělat obyvatelé aby se ochránili. Jediné letáky asi držel jenom on. Nikdy a nikde na žádném videu nejsou žádné letáky, myšleno tohoto druhu. Obyvatelé jsou bombardování kdykoli a kdekoli. Zatím nebyl zabit žádný Čečenec.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
3. 7. 2014 6:58

článok je už staršieho dáta,ale jeho aktuálnosť pretrváva a jeho obsah nadobúda jasnejšie kontúry :
http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/co-je-harvardsky-projekt.html

peter.
3. 7. 2014 7:12

prezident Ukrajiny Pjotr Porošenko:
Nebudeme strieľať na obytné štvrte,ani ohrozovať životy žien,detí a starcov.Taká je večná rytierska povaha ukrajinského vojska.
http://czech.ruvr.ru/2014_07_02/Ukrajina-iluzorni-mir-se-muze-zmenit-v-realnou-valku-0328/
Že ho huba nebolí smrada hnusného.

Béda
3. 7. 2014 8:26
ducatista
ducatista
3. 7. 2014 12:22

Věřte mi, ukrajinskou armádu čeká vítězný pochod Sevastopolem,“ prohlásil nový ukrajinský ministr obrany Valerij Heletej v projevu k poslancům. Mezitím dopadají na ruskou stranu hranice granáty. A současně Nazigarda vede vyhlazovací válku proti ruskému etniku pár kilometrů od ruských hranic. A co dělá Rusko? Nic, mlčí. K incidentu na hranicích nevydalo ani ostré prohlášení, nepohrozilo odvetnými opatřeními Ukrajině, prostě nic. Chápu, že Rusko nechce vstoupit do otevřeného vojenského konfliktu, ale jeho pasivita v posledních týdnech, kdy se tzv. „kárná operace“ dostává do terminální fáze, mě velmi překvapuje. A to je ještě hodně eufemistický výraz.

pacifista
pacifista
3. 7. 2014 14:34

Putin by pomohl, ale nemůže, vypukla by 3. světová válka

Béda
3. 7. 2014 14:49

Putin má na výběr. Pokud vstoupí do konfliktu vojensky, Rusko na hlavu rozdrtí juntu – pomáhat mu bude jv Ukrajiny. Západ neudělá vůbec nic. Důsledkem toho by byla mezinárodní ostrakizace Ruska, prohloubení sankcí, mediální nasazování psí hlavy etc., farizejské obviňování největších porušovatelů, kteří obviní Rusko z toho co léta dělají sami – porušování lidských práv, nedodržování mezinárodního práva etc. Druhá možnost, je nechat situaci „vyhnít“ bez ohledu co budou provádět fašisti na jihovýchodě Ukrajiny. Putin dobře ví co musí přijít. Ukrajina bude „asociována“ = pozřena západem a do obou jejich částí vstoupí bída jakou Evropa nezná 70 let. A pak… Číst vice »

peter.
3. 7. 2014 15:05

Takáto je večná rytierska povaha ukrajinských rytierov,aby ich všetkých šľak trafil hovadá.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1323-foto-hruzna-genocida-na-ukrajine-pokracuje-ale-nase-media-svorne-mlci-18

Béda
3. 7. 2014 15:20

Zima porazila Napoleona, zima porazila hitlera a zima taky zlikviduje ukrajinskou fašistickou juntu.

Béda
3. 7. 2014 15:37

http://www.zvedavec.org/vezkratce/8588/
Ukrajina: V týchto dňoch začal generálny útok ozbrojencov chunty proti domobrane a mestám Novoruska a to s nebývalou brutalitou. Do boja nasadili všetko, čo majú. Prápory hrdlorezov z Pravého sektora nastupujú ako tzv. „čistiace jednotky“. Po 73 rokoch zažíva Donbas návrat operácie Barbarossa. Panuje veľké podozrenie, že s postupom hrdlorezov nastupjú tzv. Biele havrany – útvary vyberačov orgánov, ktorí majú zásobovať západné kliniky. Prestarlí a zdegenerovaní pacienti z „vyspelého a demokratického“ Západu sa už nevedia dočkať… Začínajú sa objavovať aj obrysy koncentračných táborov…

Béda
3. 7. 2014 16:11

Přednáška vrchního farizeje, který zapomněl, kdo rozpoutal krizi na Ukrajině. http://www.nwoo.org/2014/07/03/zbigniew-brzezinski-plan-na-cecenizaci-ukrajiny-a-strach-z-ruskeho-svetonazoru-1-cast/

tožtak
tožtak
3. 7. 2014 16:33

Ve středu, 11. června, přišla CNN s titulkem „USA posílají neviditelné bombardéry B-2 do Evropy“. B-2 byly „původně navrženy primárně jako jaderné bombardéry“ a že „B-2 je jediným letounem, který může nést velké strategické zbraně vzduch-země v neviditelné konfiguraci“.
http://www.zvedavec.org/komentare/2014/07/6046-naznaky-ze-usa-planuji-jaderny-utok-proti-rusku.htm

Sugar Ray
Sugar Ray
3. 7. 2014 19:02

Já jenom zkopíruju co jsem psal včera na AC24 , můj názor na to . Jsem uvažoval nad tim jak lidem který jsou ve svých městech takhle terorizovaný běží čas ? Když se schovávaj , někde ve sklepeních během tý doby kdy je bombardujou nebo ostřelujou , to má asi člověk pocit že jedna blbá hodina trvá celej den , všechno je relativní ne ? čas je relativní , je to iluze . Jak ubíhá čas lidem v těch městech co jsou bez elektřiny , bez vody , bez informací ? Lidem co čekaj už na nějakou pomoc , nebo… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
3. 7. 2014 19:04

Uprchlíků přibývá , jak běží čas jim , těm matkám s dětma co musely odejít z domovů do uprchlickejch táborů? Nic moc asi , takže co víc chtít ? Už nic když tohle lidi nedojme tak to už jsem vážně v prdeli , nemám dalších otázek vaše ctihodnosti , v pátek je fotbal , zítra v Kaufu nový akce , zbytek mjoudam . Ale všude se furt plive na Rusy , při každý zajebaný příležitosti ať už je to sport nebo co já vim , dělá se z toho proti ruská politika , fašisti už se derou zase k moci… Číst vice »

Béda
4. 7. 2014 5:17

Zbraně na jihovýchod Ukrajiny posílá z Kyjeva fašistická junta dosazená za pomoci USA, režírovaná od začátku CIA a americkými politiky. Bez krytí a pomoci USA by se ani nemohla dostat neústavním podvodným převratem k moci. Kdyby tam zbraně, povinné odvedence žoldáky a nacisty neposílala, nezačala s genocidou ruskojazyčného obyvatelstva, jazykovými zákony a pod., tak je tam nejspíš klid před bouřkou, která téměř s jistotou přijde na celém území Ukrajiny po asociačním přilepení a vykradení Ukrajiny k západu, zbídačení a zadlužení jejího lidu.

ducatista
ducatista
4. 7. 2014 7:04

iDnes hlásí: Ukrajinské jednotky při své ofenzívě proti proruským separatistům na východě Ukrajiny osvobodily městečko Mykolajivka (rusky Nikolajevka) v Doněcké oblasti. Ukrajinské vládní síly ztratily dva muže, zatímco rebelů údajně padlo nejméně 150
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ukrajinska-armada-dobyla-mestecko-mykolajivka-fq5-/zahranicni.aspx?c=A140704_072645_zahranicni_zt
Předpokládám, že z těch 150 rebelů, bylo asi 145 neozborjených civilů včetně žen a dětí. iDnes není vůbec stydno použít slovo osvobodily. Zřejmě už zcela převzala rétoriku protektorátních novin, kdy Wehrmacht osvobozoval území na východě. Je neuvěřitelné, jací sráči pracují dneska v médiích. Ať už táhnou do hajzlu, presstituti

Béda
4. 7. 2014 7:17

Osvobodily – proti jejich vůli.