Věřte aneb Desatero správného euroatlanťana

 

1. Co je to láska? Přeci milování Velkého bratra.

2. Co je to pravda? Informace či názor líbící se Velkému bratrovi.

3. Co je to mír? Válka, která neprobíhá v obýváku, chodbě či přímo na zápraží Velkého bratra.

4. Co je to svoboda? „Svobodné rozhodnutí Velkého bratra na koho a v jaké míře uvrhnout „ekonomický a politický diktát, to že voliči ani politické reprezentace různých zemí nemohou svobodně rozhodnout o ekonomickém a politickém směřování své země, všudypřítomné slídění, embarga, sankce, ultimáta, snaha USA udržet jakýmikoliv prostředky jejich monopol v oblasti světové měny, získat globální monopol v oblasti kontroly zdrojů a transportu strategických surovin“ (Béda, Outsidermedia, 19.8.2014)

5. Co je to demokracie? Vláda Velkého bratra.

6. Co je to šíření demokracie? „Většinou násilné, neústavní a nevolební převraty s následkem ustavení diktatur anebo loutkových vlád, podpora militantních hnutí, terorismu anebo fašismu. Kde to nejde zevnitř vyvoláním zinscenovaného politického převratu, je pomoženo zvenčí silou, dodávkami zbraní a všemožnou podporou.“ (Béda, Outsidermedia, 19.8.2014)

Nejúčinnější formou a metodou šíření demokracie je humanitární bombardování a největší šiřitelé jsou pak nazýváni humanitárními bombarďáky.

7. Co jsou to lidská práva? Právo Velkého bratra kohokoliv na světě zotročit, zabít, umučit, unést, znásilnit, rozbít rodinu a jakékoliv jiné mezilidské vztahy, z lidí dělat běžence a mrzáky, z dětí dělat sirotky, feťáky, prostitutky a prostituty, na kohokoliv uvrhnout bídu, hlad, žízeň, nemoci, stres a tíhu světa. Jediným lidským právem je se s tím smířit a ještě o tom dlouhosáhle žvanit, jaká to máme vlastně úžasná lidská práva.

8. Co je to humanita? Dodržování lidských práv Velkého bratra a jakékoliv chování, vedoucí k takovému cíli a v konečném důsledku jakékoliv chování, které vede k milování Velkého bratra a upevnění jeho světovlády. Nejoblíbenější m nástrojem k upevnění humanity je pak „Rozděl a panuj“.

9. Co jsou to konspirace a negace? Cokoliv, co neodpovídá desateru správného euroatlanťana a libosti Velkého bratra. Nejnebezpečnějšími negacemi a konspiracemi jsou přemýšlení o desateru a vyslovení skutečného desatera a popsání jakékoliv skutečné reality či přemýšlení o ní. Tohle je přísně zakázáno a je a především bude přísně trestáno všemožnými prostředky, tak, jak bude upevňována vláda Velkého bratra.

10. There is no alternative. Není jiné možnosti. Vždycky tomu tak bylo, je a bude a nemůže být jinak, neboť toto dle Velkého bratra je přirozeností lidskou. Nikdy neexistovala lidská společnost, kde by to fungovalo jinak. (Úkolem většiny historiků a politruků je doklady o jiných možnostech zadupat do země či znemožnit.)

Jedenácté přikázání. Indoktrinaci provést tak dokonale, pokud možno od útlého věku, aby si indoktrinovaný nikdy neuvědomil realitu. K tomu mi dopomáhej bůh a Velký bratr.

Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
21. 8. 2014 5:56

Hezké a zároveň strašné shrnutí.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
22. 8. 2014 6:39

Doplnil bych ještě důležité jedenácté „přikázání“ zaměřené na likivdaci „vnitřního nepřítele“: 11. Vládnoucí moc úzce spolupracuje s pro ni významnými lokálními, ale zejména regionálními a vyššími oligarchickými lobby-seskupeními v „potlačování vnitřního nepřítele“. Jde o jednání ve smyslu znevýhodňování, zastrašování, izolace a postupné likvidace jí a oligarchům nepříjemných a nebezpečných lidí. Zejména jde o „útlum“, zastrašování až de facto likvidaci osob schopných být jiným lidem a skupinám pozitivním vzorem, a jejichž veřejná i osobní činnost je dokladem schopnosti lidu, občanů ovlivnit věci veřejné. Za těmito účely je oligarchům umožněno zneužívat zbývajících funkcí a struktur „státní správy“ a „samosprávy“ ve smyslu potlačování… Číst vice »

tožtak
tožtak
22. 8. 2014 7:03

Velký bratr se narodil 11.9.2001, pod hlavičkou v boji proti terorimu, kdy v emerice spadli dva (pardon tři) paneláky.

fajt
fajt
22. 8. 2014 7:12

tožtak napsal

Velký bratr se narodil 11.9.2001, pod hlavičkou v boji proti terorimu, kdy v emerice spadli dva (pardon tři) paneláky.

velký bratr je nevyléčitelný agresor, který žije pouze ze svých obětí – je až mrazící, kolik lidu dokáže sežrat a jak samotní postižení jdou spořádaně na stůl tohoto pažravce. ..