V Německu demokracie nezvítězila. Jiný pohled na AfD a na Německo

Nastupující strana AfD může hrát roli trojského koně při oslabení Německa. Viz poučení z předválečné historie.

Být Němkou, volila bych stranu Alternative für Deutschland? Těžko. Strana vystupuje sice radikálně proti imigrační politice Angely Merkelové, slibuje konečně zákon o obecném referendu. A má bonbónek pro všechny, kdo oprávněně nenávidí státní televizní a rozhlasovou německou propagandu: odstranění poplatku GEZ.

Na druhé straně však považuje nezaměstnané za „Schmarotzer“, za flákače. A důchodce, kteří budovali poválečný blahobyt v Německu, platili vysoké daně a příspěvky na důchodové pojištění, považuje za „babičku a dědečka, co ujídají chlebíčka“. AfD je stranou, která nepřipustí, že pouze průběžný důchodový systém financování penzí je nejbezpečnějším způsobem penzijního zabezpečení. Vyvlastňování majetku poctivců a šetřílků, kteří skočili na lep německým Kalouskům a věřili, že soukromé penzijní fondy a životní pojištění jim zajistí i ve stáří určitý standard, rozhodně nebylo volebním tématem AfD. Stejně jako nebylo u ostatních systémových stran, které tyto zlodějny, organizované především ECB, kryjí.

Protestní strany: AfD v Německu, Syriza v Řecku

Řekové volili na vlně zoufalství Syrizu, viz naše články o Řecku. Celkem 12 % Němců dalo hlas protestní straně AfD, a o to méně dostaly vládnoucí SPD a CDU. Zaslouží si však AfD důvěru voličů? Každý se můžeme mýlit, ale důvodů ke skepticismu je dost. Pokud se nová strana zařadí mezi systémové strany, a je vidět, jak rychle je to možné, tak se nestane nic mimořádného. Etablované strany, které se před volbami domnívaly, že je nemůže nic ohrozit, mají sice strach, ale vcelku se nic nezmění.

Politický a mediální systém manipulace s veřejností přinesl své výsledky. Viz systém „převýchovy na německé půdě“ instalovaný po II. světové válce spojenci, viz recenze knihy G.G. Preparata . Důsledky této převýchovy Němců jsou zdrcující. Většina Němců šla k volbám a volila systémové strany, které předtím otevřely dokořán dveře ilegální migraci, kterou samotný bývalý velvyslanec USA a senátor Coast označil jako zbraň hromadného ničení , použitou na oslabení Evropy. Tyto systémové strany přestaly respektovat zákony, což je důkaz úspěchu této poválečné převýchovy a duševní a morální slabomyslnosti Němců. Ať se pan prezident Zeman nezlobí, ale ať se spíše než u nás poohlédne u sousedů, chce-li někoho hodnotit z hlediska vzdělanosti a hlouposti. Nicméně ani on není vševědoucí a mýlí se v mnohém. Nejenom v politice.

Izrael jako tichý vítěz dvou německých zemských voleb

Proč se Izrael nemusí AfD obávat? Protože při návštěvě předsedkyně Frauke Petry a dalších vedoucích činitelů strany v Jeruzalémě tato mladá ctižádostivá dáma ujistila Izrael, že AfD není nebezpečím pro stávající model a systém fungující v BRD. Může být tedy s klidem považována za jakýsi ventil k upuštění páry z kotle nespokojenosti německých voličů se stávající politikou Angely Merkelové a jejích psíků. Protože němečtí voliči se cítí být zrazeni. Směr je ale nastaven. Zcela jinde, než si voliči myslí.

Politická scéna v Německu je nyní mnohem atomizovanější a dost nepřehledná. O to častější budou vládní krize při akumulaci všech krizí, které nabírají v Evropě na obrátkách. Migrační krize je pouze jednou z nich a zastiňuje především krizi finanční a nastupující krizi hospodářskou. Bankéři a neschopní politici vedou EU směrem do deprese a všichni si předcházejí Izrael. Přitom je to právě Izrael, který nenávidí Araby a podporuje jejich transfer do Evropy, viz níže. A nezapomeňme na elegantní a rasistickou fanatičku, manželku stockholmského vrchního rabína, která říká jasně, že se Evropa musí změnit. A při její transformaci budou hrát Židé rozhodující úlohu.

Jdeme tedy do fáze nuceného multikulturalismu. Finanční a globální elity mohou být v klidu. Bůh ví, co se chystá opět na nás, Slovany. O to víc bychom měli být na pozoru. K vládnutí není potřeba většina a ani vítěz nebere vždy vše.

Poučení z předválečného Německa

V roce 1933 byl jmenován Hitler německým kancléřem. Přitom během celého výmarského období nedostali nacisté víc jak třetinu hlasů a to dokonce v době největší finanční katastrofy a sociálních dopadů na obyvatele v Německu. Historici by měli jasně analyzovat, do jaké míry přispěla ke jmenování Hitlera schůzka ve vile spojky bankéře von Schrödera mezi nacisty a anglo-americkými finančními kruhy, která se odehrála v Kolíně 4. ledna 1933. Té předcházela jí mohutná finanční podpora, bez které by se nacistické hnutí nemohlo zorganizovat do téměř náboženské a perfektně zorganizované formy.

Nešlo o nic většího, než dostat Německo do zástupné války proti Rusku. A bylo úplně fuk, kterou stranu, nebo jakého vůdce podpořit, když šlo o zásadní cíl. Vrhnout Německo jako svého bílého koně proti Rusku a oslabit ho, aby se už nikdy nemohlo vzpamatovat. Zde je na místě citát Churchilla z biografie „Winston Churchill, British Bulldog. His Career in War and Peace od Eurys Hughesové (str. 145).

Winston Churchill napsal(a):
Tato válka není válkou proti Hitlerovi nebo národnímu socialismu, nýbrž proti moci německého národa, jehož síla musí být jednou provždy zničena a je jedno, zda tuto moc drží v rukou Hitler nebo nějaký jezuitský páter.

Z Německa se měl udělat trpaslík a německý národ to měl zaplatit. Koneckonců to ve svém programu pod názvem What to do with Germany uvedl americký právník Louis Nizer v roce 1945. Díky převýchově, o které si v tomto spisku můžete přečíst hodně, se 70 let po konci války ještě Němec musí cítit Kainem národů, a proto musí být tento národ již v roce 2020 převálcován a vyměněn za novou populaci. A psychologicky bude deptán označením „Nazi“ každý, kdo by se snad chtěl bránit. Tento plán oficiálně podporuje i Izrael , ovšem nejenom pro Německo, nýbrž pro celou Evropu. Německo by mělo mít již v roce 2019 převahu barevných mužů ve věku od 20-35 let. Budoucnost nemá být tedy hnědá, nýbrž barevná. A proto ani německá vláda nešetří prostředky a oficiálně vzdělává v otázkách sexu, vztahů a práv mužské přistěhovalce na stránkách , které každého normálního člověka musí pobouřit, co se týká prosazování „západních hodnot“. Dojemná je kapitolka sex jako zábava. O co všechno se vláda může ve své starostlivosti o naše blaho zajímat!

Stejně jako tehdy NSDAP, se může dnes za podpory mezinárodního finančního kapitálu chopit vlády menšinová AfD, nebude-li toužit po systémové změně a zklamat všechny, kteří jí dali důvěru. Stejně jako tomu bylo u Syrizy. Kdyby volby totiž mohly něco změnit, tak by je zrušili (Tucholsky).

Další zajímavé zdroje najdete zde a zde .


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
25. 3. 2016 20:00

A koho by paní Lauterbachová tedy poradila německému voliči zvolit, to raději neřekla. I ona se může mýlit a to nejen v politice. Celý proces směřuje k jedinému. Voliči bude už brzy úplně jedno, co levice a co pravice, nechápu, co je na tom nejasného. Dá hlas tomu, kdo jej co nejrychleji a nejbezbolestněji zbaví nelegálních migrantů a multikulti. Tedy pokud bude německý volič dostatečně inteligentní na to, aby pochopil, že ať už pravice/levice udělá cokoliv, nebezpečnost tohoto bude nižší než procesy, které probíhají v souvislosti s imigrací. Všechny problémy spojené s důchodovými systémy atd jsou vedle toho dětskou hrou.… Číst vice »

Petrpavel
Petrpavel
25. 3. 2016 20:52

Sio, jaksi jste, jako mnohdy mnoho jiných u nás, že taková strana o které předpokládáte že vezme vítr z plachet konvičkovcům a okamurovcům, už na naší politické scéně a dokonce v Poslanecké sněmovně funguje už drahná léta. Ano, chce to solidnější platformu. A právě proto, že je solidnější, a že odpor k migrantům není jen jejím jediným snažením a cílem, je jen tak mimochodem zmíněn poněvadž jej považují za samozřejmou vlasteneckou povinnost, že má ve svém programu skutečně levicové prvky (někomu zase vadí že nemá antisystémové prvky, ale mít je v programu bude hned zakázána, takže nesmí mít), nemá a… Číst vice »

Petrpavel
Petrpavel
25. 3. 2016 20:53

Sio, jaksi jste ZAPOMNĚL, jako mnohdy …

Petrpavel
Petrpavel
25. 3. 2016 20:59

Ještě jedno Sio : pokud někomu nebude vadit zda je strana levicová nebo pravicová, zprofanovaná či ne, jde mu hlavně o MOMENTÁLNÍ populistický odpor proti migrantům, chce stranu zavedenou a s jistým výsledkem umožňujícím vstup do PS, má tady přece „novou“ ODS …. podívejte se jak se najednou, a proto jednoznačně populisticky, snaží.

Sio
Sio
25. 3. 2016 21:34

Petrpavel napsal Sio, jaksi jste, jako mnohdy mnoho jiných u nás, že taková strana o které předpokládáte že vezme vítr z plachet konvičkovcům a okamurovcům, už na naší politické scéně a dokonce v Poslanecké sněmovně funguje už drahná léta. Ano, chce to solidnější platformu. A právě proto, že je solidnější, a že odpor k migrantům není jen jejím jediným snažením a cílem, je jen tak mimochodem zmíněn poněvadž jej považují za samozřejmou vlasteneckou povinnost, že má ve svém programu skutečně levicové prvky (někomu zase vadí že nemá antisystémové prvky, ale mít je v programu bude hned zakázána, takže nesmí mít),… Číst vice »

Sio
Sio
25. 3. 2016 21:45

Petrpavel napsal Ještě jedno Sio : pokud někomu nebude vadit zda je strana levicová nebo pravicová, zprofanovaná či ne, jde mu hlavně o MOMENTÁLNÍ populistický odpor proti migrantům, chce stranu zavedenou a s jistým výsledkem umožňujícím vstup do PS, má tady přece „novou“ ODS …. podívejte se jak se najednou,a proto jednoznačně populisticky, snaží. Jak jsem napsal, nebude tu žádné POKUD. Drtivé většině voličů nebude vadit, zda ta strana má levicový nebo pravicový program. Budou jim vadit úplně jiné věci. A SMŮLA. Pokud zvedne moc ze země nová ODS, bude to nová ODS. A veškeré nářky o populismu budou pak… Číst vice »

peter.
26. 3. 2016 7:42

Sio napsal Dá hlas tomu, kdo jej co nejrychleji a nejbezbolestněji zbaví nelegálních migrantů a multikulti. Tedy pokud bude něme Vo veľmi dobrom článku“Je trojka větší než dvojka?“,je napísané cit.:Zoufalí lidé volí zoufalá řešení.kon.cit. Ten článok a uvedený citát dáva jasnú odpoveď na to,prečo rastie popularita tzv.“extrémistických“strán.Ale…je extrémizmom to,ak ľudia dajú svoj hlas tomu,kto je ochotný zdielať ich obavy,kto nazýva veci pravým menom a kto kašle na „politickú korektnosť“ktorej majú všetci už plné zuby,lebo nad nimi visí ako bič ?Nejaká ideológia a známkovanie nadávkami ako fašisti,nacisti,náckovia a extrémisti je v tomto prípade(migračná kríza)nepodstatná,triviálna.Ľudia volia tých,ktorí zdieľajú ich obavy a sú… Číst vice »

peter.
26. 3. 2016 8:11

peter. napsal
Zoufalí lidé volí zoufalá řešení.kon.cit.

Tzv.systémové strany a obhajcovia ich politiky z radov žurnalistov a blogerov by si mali uvedomiť,že v danej situácii je pre voličov dôležitejšie to,kto ich chce ochraňovať pred hrozbou vychádzajúcou z imigrantov ako to,či strana ktorej dali svoj hlas má alebo nemá výhrady napr.k dôchodcom.Oni sa miesto toho,aby počúvali hlas ľudu, uchyľujú k odsúdeniu „extrémizmu“.Nevedia(?),že o vznik tohoto extrémizmu sa pričinili oni sami tým,že ignorovali obavy voličov.Klamali a strkali hlavu do piesku.Potom u ľudí zákonito vzniká otázka.Sú tieto pol.strany(systémové)vôbec na našej strane,alebo na strane tých,čo problém s imigrantami vyvolali?

Dolmen
Dolmen
26. 3. 2016 9:19

Sio napsal Víte, jak lidi poznají, že KSČM opravdu koná a její poslanci nezahřívají jen křesla v parlamentu? Z tisku. Až budou poslanci a funkcionáři KSČM tak napadáni a vláčeni bahnem jako je dnes třeba Zeman, bude to znamenat jen jediné. Že začali pořádně dělat svou práci. Sio, tohle jste napsal úplně přesně. Ubralo snad Zemanovi na popularitě, že po něm pravdoláskařská média metají každý den kýble bahna? Nikoli, ba právě naopak. Já mám obavu a myslím si, že zcela oprávněnou, že na špičku strukturní pyramidy KSČM se vydrápali politici, nikoliv lidé s vizí a pevných zásad. Politik se živí… Číst vice »

cnemo
26. 3. 2016 15:31

>AfD je stranou, která nepřipustí, že pouze průběžný důchodový systém financování penzí je nejbezpečnějším způsobem penzijního zabezpečení. Vyvlastňování majetku poctivců a šetřílků, kteří skočili na lep německým Kalouskům a věřili, že soukromé penzijní fondy a životní pojištění jim zajistí i ve stáří určitý standard, rozhodně nebylo volebním tématem AfD. Stejně jako nebylo u ostatních systémových stran, které tyto zlodějny, organizované především ECB, kryjí. Z globálního hlediska žádný jiný systém důchodů nefunguje. Tzv. spoření, zejména v době FIAT peněz, demografické katastrofy a mocenských manipulací s měnou je naprostá iluze. Důchodce vždy živí právě produkující generace, nikdo jiný. Když ta nebude produkovat,… Číst vice »

Sio
Sio
26. 3. 2016 15:50

cnemo napsal >AfD je stranou, která nepřipustí, že pouze průběžný důchodový systém financování penzí je nejbezpečnějším způsobem penzijního zabezpečení. Vyvlastňování majetku poctivců a šetřílků, kteří skočili na lep německým Kalouskům a věřili, že soukromé penzijní fondy a životní pojištění jim zajistí i ve stáří určitý standard, rozhodně nebylo volebním tématem AfD. Stejně jako nebylo u ostatních systémových stran, které tyto zlodějny, organizované především ECB, kryjí. Z globálního hlediska žádný jiný systém důchodů nefunguje. Tzv. spoření, zejména v době FIAT peněz, demografické katastrofy a mocenských manipulací s měnou je naprostá iluze. Důchodce vždy živí právě produkující generace, nikdo jiný. Když ta… Číst vice »

peter.
27. 3. 2016 18:30

keby sa k tomuto premiérovi pridali premiéri SR,ČR,Poľska a Rakúska,bola by to sila,ktorú by už páni v EU museli akceptovať a zobrať do úvahy :
https://www.youtube.com/watch?v=cQf9U4TQa4c&feature=youtu.be

Sio
Sio
27. 3. 2016 18:53

peter. napsal

keby sa k tomuto premiérovi pridali premiéri SR,ČR,Poľska a Rakúska,bola by to sila,ktorú by už páni v EU museli akceptovať a zobrať do úvahy :
https://www.youtube.com/watch?v=cQf9U4TQa4c&feature=youtu.be

Zlý sen všech sluníčkářů …