V Pensylvánii bylo více než 432 000 hlasů přeneseno z Trumpa na Bidena

Jak oznamuje web Epoch Times, bylo analýzou organizace Data Integrity Group prokázáno, že v den amerických voleb bylo v 15 volebních okresech, a to jak ve volbě tradiční, tak i ve volbě zprostředkované poštou, více než 432 000 hlasů přeneseno z Trumpa na Bidena.

Data získaná z voleb dokazují, že počty hlasů odevzdávaných během voleb Trumpovi se v několika časových pásmech začaly náhle zmenšovat namísto toho, aby se zvětšovaly, jak by se za normálních okolností dalo očekávat.

Tento „zázrak“ se odehrál v průběhu hlasovacího procesu v těchto 15 pensylvánských volebních okresech: Lehigh, Chester, Allegheny, Armstrong, Westmoreland, Northampton, Delaware, Montgomery, Lackawanna, Dauphin, Pike, Carbon, Washington, Erie, a Luzerne.

Z celkového počtu 432 000 hlasů, které byly takto z Trumpa na Bidena přeneseny, šlo ve 213 116 případech o hlasy získané v přímé volbě a v 218 499 případech o hlasy zprostředkované poštou.

Kancelář pensylvánského tajemníka na prosbu webu Epoch Times, aby se k případu vyjádřila, ještě nereagovala.

Z webu Epoch Times vybral a přeložil Lubomír Man

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
6. 1. 2021 16:45

Tady v ruštině informace o dění v USA od ruského imigranta

https://www.youtube.com/watch?v=PD1eYBh2cq0&t=7s

https://www.youtube.com/watch?v=Lbixfcqb5PA

Irena
6. 1. 2021 17:14

Přímý přenos z Washingtonu
https://gab.com/groups/5680

bergpora
bergpora
6. 1. 2021 17:31

Trump je muz s cejchem na cele. I kdyby se prukazne naslo 10 milionu preklopenych hlasu, neexistuje clovek ci instituce, ktery by volby zpochybnil.

bergpora
bergpora
Reply to  bergpora
6. 1. 2021 20:01

A muzeme se vsadit, ze ted preklopi i senatni volby v Georgii ve prospech demokratu.
Ovsem Donik ma jeste hodinu na to, aby prokazal ty vodotisky na volebnich listcich. Jde na to genialne, nepratele se ukazali, ted zbyva uz jen zacistit.
Zajimalo by mne, co rika Patrik na tuhle analytiku.

fajt
fajt
6. 1. 2021 21:00

Doník to nevzdá, ví, že musí bojovat do samého konce ( neoconi a globalisti po podvodném převzetí trůnu nebudou mít slitování s nikým) , krom toho, jak americká korporace vznikla, tak může i zaniknout ( RF a Čína by měla DT poskytnout logistickou podporu, je to v jejich zájmu dnešní světové proxy války). ..)

Dolmen
Dolmen
Reply to  fajt
7. 1. 2021 10:09

TRUMPeta chtěl vysušit washingtonskou bažinu…., jenomže ho ta bažina spolkla a nevyplivla ani ty koule. Začíná se ujímat v „demokratickém“ světě nový zvyk – vítěze voleb vyhlašují korporátní média. Potenciální bažiny získaly skvělý vzor k nápodobě. Myslím že pražská, zatím ještě nepříliš hustá kejda, se začne rychle zahušťovat.

fajt
fajt
Reply to  Dolmen
7. 1. 2021 10:58

s bažinou se nediskutuje a ani se na ní jenom jalově neřve, bažina se musí bez kompromisu zalít horkým asfaltem, vypálit napalmem, pak ošetřit zářícím uranem a nakonec ohraničit minovým polem – vhodná pro další použití ( třebas jako plocha pro další bio odpad) bude až za staletí ( jediný použitelný argument pro biden chramst smečku a morovou armádu kolaborantů je olovo nebo něco důraznějšího – snad to už dochází i Doníkovi) . ..)

g.hrosik
g.hrosik
6. 1. 2021 22:08

Oni ti „demokradi“ nejspíš úplně ztratili jakékoli zábrany. Při doplňovacích volbách do,senátu v Georgii jeli stejnmý systém počítání hlasů jako vew volbách prezidenta – stejní členové volební komise, stejná technologie … a na vlastní oči jsem viděl na streamech stanic NBC News a CNN, ale i u Reuters jak republikánskému kandidátovi systém v reálném čase ODEČÍTÁ tisíce hlasů… Inu, demokracie jako vyšitá!

g.hrosik
g.hrosik
6. 1. 2021 22:25

Oni ti „demokradi“ nejspíš úplně ztratili jakékoli zábrany. Jakoby nestačila galaktická ostuda prezidentských voleb, tak při doplňovacích volbách do Senátu v Georgii, kde šlo o to,zda „demokradi“ dosáhnou „hattricku“ – tedy prezidenta dolní i horní komoru parlamentu USA – opět fraška. Stejná volební komise, stejná technologie jako při prezidentských – zajímavá výše hlasů ještěš před zahájením voleb, a poprvé v životě jsem viděl v přímém přenosu, jak republikánovi systém ODEČÍTÁ hlasy po tisících. Jukněte na odkaz níže, achcete-li i na odkazy na zdroje (ASBC News, CNN, Reuters)… demokracie jak vyšitá! https://www.youtube.com/watch?v=Rm0y7rrf27s&t=610s – miín. 3-8

g.hrosik
g.hrosik
Reply to  g.hrosik
6. 1. 2021 22:26

Aha, ona se mi ztratila původní verze, když jsem ověřoval zdroje, tak jsem začal psát znova – omlouvám se!:-)

fajt
fajt
7. 1. 2021 8:12

vojenské soudy, občanská válka a rozpad korporace – nebo veřejná poprava falešné americké demokracie a tvrdá tyranie globálních psychopatů, kteří ztratili poslední zábrany – moc toho američané na výběr nemají – a svět se ( zatím) veze, později může být plnohodnotným bojištěm … tak či tak v nose mám intenzivní zápach masakru. ..

Botičky od Diora
Botičky od Diora
7. 1. 2021 11:59

US-gerontokracie:

Americký prezident Joe Biden – 78 let
Prozatímní předseda amerického Senátu Chuck Grassley – 87
Mluvčí Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosi – 80 let
John Kerry, zvláštní vyslanec pro klima, 77
Ministr zemědělství Tom Vilsack – 70
Americká velvyslankyně při OSN Linda Thomas-Greenfield – 69 let
Ministr pro bydlení a rozvoj měst Marcia Fudge – 68
Ministr obrany Lloyd Austin – 67
Janet Yellen, sekretářka ministerstva financí – 67
Ministr zdravotnictví Xavier Besser – 62
Energetická tajemnice Jennifer Granholm 61
Tajemník vnitřní bezpečnosti Alejandro Mallorcas – 61
Ministr vnitra Deb Haaland – 60 let – mladík :-)