V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 11. 3. 2018

Výsledky prezidentských voleb v Rusku * Jaká bude politická budoucnost Grudinina? * Kauza Skripal * Sýrie * Proč byl zničen sovětský vzdělávací systém

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
25. 3. 2018 18:26

Proč asi Britové nechtějí za žádnou cenu poskytnout Rusům vzorky Novičoku? Jako jedna z možných odpovědí se nabízí: https://cz.sputniknews.com/svet/201803257028740-ministerstvo-obrany-dukaz-vyroba-a-234-usa/ Rusko má dokumenty, které potvrzují, že v USA probíhal vývoj plynu A-234, oznámil ředitel laboratoře chemicko-analytické kontroly vědeckého centra Ministerstva obrany Ruska Igor Rybalčenko. Podle něj už v roce 1998 ruští specialisté ve spektrální knihovně Národního institutu standardů a technologie USA objevili důkazy o fosfor organické látce, která měla „silný smrtící účinek“. podle názvu této látky to byl zrovna ten novičok, A-234,“ řekl Rybalčenko v pořadu Nedělní večer s Vladimirem Solověvem na televizní stanici Rossia 1. Poznamenal, že sloučeninu do databáze… Číst vice »

Béda
25. 3. 2018 20:34

Copak se Zemanův Kmoníček na postu velvyslance v USA dočista zbláznil? Prý: „Podle diplomata by Západ od Ruska měl chtít především záruky, že se násilné akce na území NATO a členských států EU nebudou opakovat.“
Jak může Rusko garantovat, že CIA anebo MI6 nebudou někde v Ojropě vraždit ruské anebo jiné občany?

Aleš
Aleš
26. 3. 2018 5:26

Kmoníček jako člověk políbený USA uvěřil v nadpozemské schopnosti pana Putina. V SSa a Malé Británii už se s nimi prý dostal do školních osnov… A u nás jistí pornoherci a pravděpodobně TOPky, lidovci a další navrhují tohle: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vystoupeni-z-NATO-do-naruce-Moskvy-Vlastizrada-a-rozvraceni-republiky-20-let-vezeni-propadnuti-majetku-naznacuje-Jakub-Janda-potrestani-KSCM-529518 Čili 20 let natvrdo a zabavení majetku pro nás, pane Bédo. Na otázku, kterou v článku níže položil pan Syrůček, „Proč se vyspělost státu poměřuje armádou a ne sociálními standarty a životní úrovní?“, odpověď existuje. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/O-Rusku-uplne-jinak-Toto-sepsal-veteran-ceske-zurnalistiky-Milan-Syrucek-529398 Existence NATO je největší důvod. A jen tak mimochodem 20 let vězení za vlastizradu a propadnutí majetku, to bych souhlasil, ale právě pro Jandu a… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 3. 2018 7:00

re Alešem odkazovaná článek: panu Syručkovi bych doporučil návštěvu naší horské vísky. Ano, nejsme na Sibiři, ale vodovod i kanalizace jsou i pro nás „v EU“ nedostižný sen… Komunikace se rozpadají i po roce -dvou oprav. Proč: protože jaxi na 45 tunová auta se dřevem opouštějícím naše hory v surovém stavu a na těžkou techniku několika EU dotovaných „údržbářů krajiny“ (neváhajícíchnstohlavými stády skotu devastovat desítky remízků a pramenišť a z nichž zde neuvidíme ani jediný steak) nejsou stavěné… Mohl bych panu Syručkovi povídat jak jsem nechtěl mít plot – a nyní mi živoří velká část před patnácti lety vysazených ovocných… Číst vice »

fajt
fajt
26. 3. 2018 19:58

https://www.rt.com/uk/422388-britain-russia-relations-diplomats/ – Putin udělá projev pro svět ( hlavně ten západní ), že Rusko má zbraně, které nemají analogii v západních armádách, že výzkum zbraňových systémů postupuje rychlým tempem a že Rusko bude země, kterou nepůjde napadnout – a reakcí západu je otrávený ruský agent v Londýně ( naprosto chladnokrevně vybrán ) a totální hysterie, která se bude jenom stupňovat … třebas až na úroveň horké války. ..)

orinoko
orinoko
27. 3. 2018 14:45

Njn no … porad jen prihoriva. Ještě nehori … ale u doutnaku syčí emericky prdelni plyn.
Doporučují Novou republiku. Na Rusa … i na nás … se ted jde od lesa. Tzv. kurdsky.
Chudaci KurDEJE … s čím kdo zachází … a blabla.
Estebak Bureš nám zeskinovatel a už mleje stejný lejna jako plesatec a pulplicni demokraturnik.
Proboha … Kdo ma vydržet tolik ostudy?
Gardový seržant kritiky korupce, takto obrezany Dejvy Sedmiboticka, je ovsem uKAZ!!

orinoko
orinoko
27. 3. 2018 14:56

Mám v živé paměti ony nadsene chromoZONY bijici pro soudruha Burese a Kačera Prehazovacku.
Víte co? Jdete s nimi směle do perdeale!!
Tolik trapnosti, tolik ostudy, Žádný Albixon není dost obří, aby tohle pojmul.
Vždycky jsem tušil, ze lidi jsou cvoci, ale ze svet je regulérní cvokarna, tak NATO jsem neměl.
V Česku začala nova bitva. Zemanuv chranenec je blb. Njn, druhy posralbotka.
Přesně tohle jsem tu veřejné předvídal.

Aleš
Aleš
27. 3. 2018 21:57

Orinoko, vzhledem k tomu, žes vlastně posvěcovals prodávání odpustků černoprdelníky a Trump měl jen mizernější alternativu v podobě Hitlary, tak nevím, za co se biješ v prsou. Ano narazili jsme na Babišův limit. Vzhledem k tomu, že nás z Kalouskových ssraček vytáhl on a ne sralbotka, tak jisté nadšení bylo na místě. Uznávám, že je to již marnost nad marnost. Ale v jednom jsem již diskusně dlouho konzistentní na úrovni mantry. Jiné šance z toho není, jde o NATO opuštění. Hodně štěstí ve vysvětlování u socanského publika. Jedním uchem ti to odkývají a druhým pošlou odchovancům, a ti už ti… Číst vice »