V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 16. 3. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Grandiózní divadlo jménem koronavirus * Změny v ruské ústavě * Obhajoba možnosti opětovné Putinovy kandidatury

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 3. 2020 14:00
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 3. 2020 14:06

Донбасс. Оперативная лента военных событий 21.03.2020
https://anna-news.info/donbass-operativnaya-lenta-voennyh-sobytij-21-03-2020/
Ближний Восток. Оперативная лента военных событий 21.03.2020
https://anna-news.info/blizhnij-vostok-operativnaya-lenta-voennyh-sobytij-21-03-2020/

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 3. 2020 14:08

Dnes je Světový den boje proti rasové diskriminace – 60. výročí masového vraždění demonstrujících černochů v jihoafrické vesnici Sharpeville.
Jen na okraj: US-zákon, uznávající lynčování jako federální zločin, navržený a předložení k přijetí již v roce 1918, byl americkou sněmovnou reprezentantů schválen teprve v únoru tohoto roku. Uplynulo jen něco přes sto let…
Jsem tak pyšný na to, že patřím do západního civilizovaného světa, že to nedá vydržet.

zart
zart
21. 3. 2020 19:13

Už by to mohl ten Pětkin zkrátit a říkat jen podstatné věci. Nezlobte se, ale vždycky při tom usnu. Vlastně na druhé straně je lepší než přásky na spaní, nebo spaní s paní, s pánem ani nemluvě.

Dana
Dana
21. 3. 2020 21:03

Tak hura Boticko do Jizni Afriky a pozorujte, jak se situace po sedesati letech zmenila. Lovnou zveri jsou tentokrate bili farmari, tech uz bylo zmasakrovano desetitisice. Uz i Putin nabidl diskriminovanym farmarum pozemky na Sibiri. Zaostale reci o lynchovani Afroamericanu patri do domu duchodcu. Dnes jsou americti cernosi po zuby ozbrojeni, zvlaste v urcitych oblastech v Chicagu, kde se bohuzel vrazdi mezi sebou. Jak stoupa pocet populace, tak primo s ni stoupaji nasilne zlociny. Chicago noviny v breznu 2020: „““““““““Murders and shootings reported last month in Chicago were up from February 2019, police said in a statement Sunday. The 34… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 3. 2020 21:26

Dana napsal Tak hura Boticko do Jizni Afriky a pozorujte, jak se situace po sedesati letech zmenila. Lovnou zveri jsou tentokrate bili farmari, tech uz bylo zmasakrovano desetitisice. Uz i Putin nabidl diskriminovanym farmarum pozemky na Sibiri. Zaostale reci o lynchovaniAfroamericanupatri do domu duchodcu. Dnes jsou americti cernosi po zuby ozbrojeni, zvlaste v urcitych oblastech v Chicagu, kde se bohuzel vrazdi mezi sebou. Jak stoupa pocet populace, tak primo s ni stoupaji nasilne zlociny. Chicago noviny v breznu 2020: Takze, i nejaky boj proti rasismu je v Chikagu neaplikovatelny, tam se strili navzajen stejna rasa. —————– Pjakin je fantasta. Je… Číst vice »

Dana
Dana
21. 3. 2020 22:00

Boticko, zklidnit hormony se da i jinak, nez si poridit zenskou. :-)
Treba pisnickou, kdyz uz je teda ten Mezynarodni den boje proti rasyzmu :
https://youtu.be/CclQnZPGJpM

racek
racek
21. 3. 2020 22:54

Botičko, pravda je někdy odporná i hnusná. Bohužel, údaje jsou to dávno známé, bohužel nijak nepropagované. Samozřejmě, zvěrstva kolonialismu byla a jsou strašná, mluví se třeba o Belgickém Kongu a několika desítkách milionu mrtvých. Ovšem dezorganizace, hloupost a neznalost spojená s touhou po pomstě v osvobozených zemích jsou stejně kruté. Bohužel, je faktem že na konci kolonialní a apartheidní éry bala nejvyšší životní úroveň afrických černochů … nemusím to snad říkat, že. Situace je prostě taková a ty země se s tím musejí poprat sami v duchu svých zkušeností a tradic. Pokoušet se radit nebo importovat cizí kulturu je ovšem… Číst vice »

Jáchym
Jáchym
22. 3. 2020 10:19

Pjakina jsem poslouchal velmi pozorně a ještě na začátku to video vypnul, takové žvásty se nedaly vůbec poslouchat. Z jedné strany vpodstatě říká, že „koronavirus“ a jeho epidemie neexistují – o kousek dál tvrdí, že je to „něco jako chřipka“ s úmrtností 4%. Tak co vlastně? Může být jedno nebo druhé, ale ne obojí dohromady. Znaky manipulace nad Slunce jasné. Kdo chce ještě další důkazy k tomu, že se jedná o manipulaci? Tahle videa se dají poslouchat jen jako zajímavost, jako když někdo sleduje „sci-fi“, ale nic reálného bych tomu nepřikládal (poslech těchto videí bývá napínavý i pro mě, ale… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
22. 3. 2020 11:13

racek napsal Botičko, pravda je někdy odporná i hnusná. Bohužel, údaje jsou to dávno známé, bohužel nijak nepropagované. Samozřejmě, zvěrstva kolonialismu byla a jsou strašná, mluví se třeba o Belgickém Kongu a několika desítkách milionu mrtvých. Ovšem dezorganizace, hloupost a neznalost spojená s touhou po pomstě v osvobozených zemích jsou stejně kruté. Bohužel, je faktem že na konci kolonialní a apartheidní éry bala nejvyšší životní úroveň afrických černochů … nemusím to snad říkat, že. Situace je prostě taková a ty země se s tím musejí poprat sami v duchu svých zkušeností a tradic. Pokoušet se radit nebo importovat cizí kulturu… Číst vice »

Petrpavel
Petrpavel
22. 3. 2020 13:50

jachyme, když chcete poslouchat jedenapůlhodinové video musíte být na to přioraven. Fyzicky, časově i mentálně. Nemusíme Pjakinovi věřit všechno, může to být manipulace, ale nezdá se vám že jeho teorie do sebe lépe zapadá než lži současných deep stated ve veškerých tzv. západních demokraciích? Třeba ve věci koronavir. Víte kolik tisíc lidí má dnes u nás chřipku (koronavir přes tisíc), kolik desítek na ni (a samozřejmě na doprovodné závažné nemoci jako v celé Evropě, u nás nula na korovir!) zemřelo? Nestoupla snad Čína se svým systémem-režimem v očích miliard světoobčanů (těch myslících) daleko nad skomírající tzv. liberáldemokapitalismus?

Petrpavel
Petrpavel
22. 3. 2020 13:56

Botičko, racku, máte pravdu. Už je načase poslat rejpavé, prolhané a otravující zrůdy typu Dana do pr..le. Samozřejmě, alespoň písemně, žádná vláda, snad vyjma SPD, jim nedokáže zavřít penězovody takže na těch žocích vašich peněz budou dál sedět. Ale musí vědět dopředu jaká bude cena jejich kabelek z Dlouhé.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
22. 3. 2020 15:41

Petrpavel napsal

Botičko, racku, máte pravdu. Už je načase poslat rejpavé, prolhané a otravující zrůdy typu Dana do pr..le. Samozřejmě, alespoň písemně, žádná vláda, snad vyjma SPD, jim nedokáže zavřít penězovody takže na těch žocích vašich peněz budou dál sedět. Ale musí vědět dopředu jaká bude cena jejich kabelek z Dlouhé.

Souhlasím s Vámi, ale nesmířím se s tím. Zde, „České národní zájmy (2. díl)“, je řečeno co by se mělo/má udělat:

„5. Omezení existence a činnosti ze zahraničí financovaných politických neziskovek na území ČR, zákaz jejich přímého či nepřímého spolufinancování ze státního rozpočtu, zavedení zákona FARA“.

Patrik
Patrik
22. 3. 2020 16:02

„22. den čtvrtého měsíce“ – Pjakin v čase od 34:40 o přijetí změn ruské ústavy. Tady na úvod je nutné připomenout nedávnou Putinovu řeč o tom, že Izrael je rusky hovořící zemí https://twitter.com/dimsmirnov175/status/1173929007965974528 A můžeme pokračovat směrem k tomu, že Římem započalo ČTVRTÉ tažení proti Židům, že se tak stalo na počátku našeho letopočtu a že trvá dosud, viz „Objevte čtyři vyhnanství židovského národa“ – po Egyptu, Babylonu (Persii) a Řecku nyní Řím, které trvá dosud https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/3671017/jewish/Discover-the-Four-Exiles-of-the-Jewish-People.htm Jak víme, Římy dosud byly dva – Řím a Konstantinopol, třetím se má stát Moskva https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/historie-moskva-treti-rim.A160424_220022_p_zahranici_wag a o tom má být role Ruské… Číst vice »

Patrik
Patrik
22. 3. 2020 16:17

S tím souvisí ještě taková věc, že ČTVRTÝ měsíc, v křesťanském kalendáři duben a v židovském (ale i arabském) kalendáři nissan, je měsícem oslavy Velikonoc, a to v roce 2020 v tomto pořadí: křesťanské 12. dubna, židovské od 15. dubna a pravoslavné 19. dubna. Už z toho je zřejmé, že pravoslavné Velikonoce stojí nad židovskými Velikonocemi, logicky vzato se tedy očekává, že Rusko myšlenku „čtvrtého vyhnanství židovského národa“ co by Třetí, finální Řím, naplní. Rusko se však chová přesně naopak (důvody uvedeny výše) a možná v tom je pointa, proč Pjakin říká, že Putin jakožto jediný současný SUBJEKT globálního řízení… Číst vice »

Patrik
Patrik
22. 3. 2020 16:23

Pro úplnost je tady ještě vlajka Íránu nejen s číslem „22“ (a doslova s 2×11), ale i se čtyřmi fázemi Měsíce
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A1_vlajka

Nemluvě o tom, že na Wikipedii si o Íránu oficiálně můžeme přečíst toto
„Jako oficiální cíl íránská vláda uvádí vytvoření Nového světového řádu na základě světového míru, globálního vojenského paktu a spravedlnosti“
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1n

Aleš
Aleš
23. 3. 2020 21:48

Botičky od Diora napsal
Odporná americká špíno. Nestojí mi to za to, odpovídat nějaké bezvýznamné emigrantské LGBT-podržtašce. Zvlášť když morálně stojí hluboko pod tou nejvypočítavější pouliční šlapkou, někde mezi červem a hmyzem. S takovými „lidmi“ má smysl jednat jen jedním způsobem. Takovým, který je CITELNĚ BOLÍ a ohrožuje jejich pohodlí, nebo nejlépe, jejich TEPLÉ MÍSTEČKO. Co by mi zvedlo náladu na celý týden, kdybych viděl, jak taková nastrčená čůza, vyhozená z teplého místa v propaganda-teamu US-velvyslanectví, maká v supermarketu u pokladny a na trhu práce konkuruje tomu návalu zoufalých Ukrajinek, ochotných pracovat za jídlo.

Poturčenec horší Turka…