V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 21. 2. 2017

Smrt Čurkina, bojovníka informační války * Bílé a rudé vlastenectví * Uznávání dokladů DNR a LNR Ruskem * „Humanista“ Lukašenko * Útěk dvou ruských poslanců na Ukrajinu * Žije ještě vůbec Kolomojskyj? * Dopravní blokáda Donbasu * Mnichovská bezpečnostní konference * Vyšetřování voleb v USA * Odvolání Flynna * Jednání Tillerson – Lavrov * Čistka v kádrovém sboru USA * Uřeknutí Trumpa o nepokojích ve Švédsku * Nepokoje v Minsku

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
26. 2. 2017 15:45

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9948-zahadna-smrt-rusti-diplomate

Za záhadných okolností v posledních 60 dnech zemřeli čtyři vrcholní ruští diplomaté,…

Bety
Bety
26. 2. 2017 18:47

Upozorňuji na článek Ztraceni v ghettu na Zvědavci. Je sice dost dlouhý, ale hutný. A proč to dávám pod Pjakina? Protože mi výzvy KOBáků k mravnosti a neustálé se vracení k tomu, jak je mravnost a svědomí pro společnost a člověka důležité připadaly tak trochu přehnané. Změnila jsem názor. A upozorňuji – kniha, ze které článek a kus kapitoly vychází byla napsána ještě před imigrantskou krizí.

Martin (už bez taky m)
26. 2. 2017 21:23

Bety napsal Upozorňuji na článek Ztraceni v ghettu na Zvědavci. Je sice dost dlouhý, ale hutný. A proč to dávám pod Pjakina? Protože mi výzvy KOBáků k mravnosti a neustálé se vracení k tomu, jak je mravnost a svědomí pro společnost a člověka důležité připadaly tak trochu přehnané. Změnila jsem názor. A upozorňuji – kniha, ze které článek a kus kapitoly vychází byla napsána ještě před imigrantskou krizí. Opravdu výstižné a „výživné“… Pokud bude „společnost“ ignorovat jednotlivé lidi, „dobourají“ ji právě takoví, jaké onen autor popisuje… Pocit „zbytečnosti“, marnosti, beznaděje asi není neznámý nikomu, ale „najít se“ v dnešní době… Číst vice »

Vaska
Vaska
27. 2. 2017 6:04

Představitelé RF obviňují tajné služby USA z VRAŽDY velvyslance RF při OSN Vitalije Čurkina!!! Když ho USraelci nedokázali porazit na poli informační války, odstranili ho fyzicky!
7 vysokých diplomatů RF za 2 měsíce. To přeci není náhoda.
19.12.2016 v Turecku Andrej Karlov, zastřelený
20.12.2016 v Moskvě pracovník MZV pro latinskoamerické záležitosti Polyšikov, sebevražda
27.12.2016 v Kazachstánu diplomat Roman Skrylnikov, nejasná příčina
9.1.2017 v Řecku konzul Andrej Malanin, údajně také srdce
14.1.2017 v Jemenu velvyslanec Ruska, zastřelený
26.1.2017 v Indii India Alexander Kadakin, náhlá příčina
20.2.2017 v USA Vitalij Čurkin, srdce

hudryper
hudryper
27. 2. 2017 6:55

Martin (už bez taky m) napsal „normalizace I“ naformátovala mnohé otce a matky k tomu co žijeme dnes, když „v zhasnuté době“ utíkali před právem „za úspěchem“… Ta popisovaná generace se musela „někomu“ narodit, a někdo ji musel „vychovat“… Lhostejně zda ve „výkladní skříni kapíku“, nebo „za železnou oponou“. Řekl´s to přesně , Martine , dnešní náš marast má své počátky v normalizaci po invazi „bratrských vojsk“. Vzpomeň jen na Olmerův film “ Bony a klid“. A hlavně na jeho závěr,když jde prokurátor a současně hlavní mafián po chodbě se soudcem a říká:“ Kolik jsi mu dal ? Dva? Jó,to… Číst vice »

fajt
27. 2. 2017 8:16

hudryper napsal
hudryper

hezky napsáno – a náprava? dost v nedohlednu, v kontextu světové dynamiky v podstatě taky nemožná, kariéristé, kteří tvrdí moc psychopatů jsou dnešní hrdinové doby. ..)

Bety
Bety
27. 2. 2017 17:30

Ještě ke Ztraceni v ghettu. Učinilo na mně dojem, jak odsuzuje plkání intelektuálů- dobroserů, kterým se podařilo rozvolnit např. sexuální vztahy tak, že v nich už vlastně není místo pro výchovu dětí a morální povinnosti, význam má už jen sex jako takový (a je jedno kdy a s kým), zajímat se o to, jaký je např. potencionální otec jejich dětí ženy nemohou, protože přejaly intelektuální žvást, že takové jednání je nepřípustné, mohlo by se totiž partnera nepříjemně dotknout. Když se jich potom partneři dotýkají pěstí, tak nasadí další žvást – někdy to prostě nevyjde, já za to nemohu, to se… Číst vice »