V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 23. 4. 2018

„Tajná dohoda“ v Sýrii * Ukončení převozu těžkých nákladů NATO ruskými letadly * Proč se na globální scéně přiostřilo až po ruských prezidentských volbách * Těžká situace rossionských elit * Dvě křídla globálního prediktora * Vztah Putina ke GP * Jak se musí změnit společnost * Proč Turecko odvezlo své zlaté zásoby z Fedu v USA * Obhajoba KSB a DVTR

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
30. 4. 2018 12:30

Nastávajú dni,na ktoré som sa vždy tešil minimálne tak,ako na Vianoce alebo Veľkú noc.Nebudem sa veľmi rozpisovať o 1.máji,len podotknem,že ja som sa prvomájových osláv zúčastňoval rád.Voľakedy sa oslavovalo aj výročie Pražského povstania,v TV išli filmy „Nemá barikáda“ alebo „Zbrane pre Prahu“ a teda aj 5.máj bol sviatočný.No najviac som sa vždy tešil na vojenskú prehliadku na Červenom námestí v Moskve. Dnes mám pocit,že za pár rokov sa tieto prehliadky obmedzia len na okrúhle výročia a potom už budú zrušené celkom.Veľmi mi vadí „zadeklované“ mauzóleum V.I.Lenina.Toho mauzólea ku ktorému v r. 1945 hádzali víťazní vojaci ČA hitlerovské zástavy a štandardy.Bolo… Číst vice »

fajt
fajt
30. 4. 2018 16:19

peter. napsal
Ten človek ktorý vydal pochodujúcim vojakom na vojenskej prehliadke rozkaz usmievať sa s vycerenými zubami, musí byť idiot,ktorý nikdy nebol vojakom

nucený dobrovolec, odvedenec je horší než špatný žoldák – to snad ale v zemi velké vlastenecké by měli, sakra , vědět. ..)

Amenre
Amenre
1. 5. 2018 5:41

Pjakin tvrdí, že k žádné tajné dohodě nedošlo.
Většina místních tvrdí, jak Putin dohodou zabránil WW3.
Nějak mi ty 2 informace nejdou dohromady :)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
1. 5. 2018 6:09

Něco mi zdejší „diskuse“ začínají připomínat.
Jelikož zjevně nedosahuji intelektuálního rozhledu vybrané trojice,
rozhodl jsem se již dále nezaclánět, a definitivně přenechat prostor těm vyspělejším.
Mlčení typu STASI mně nevyhovovalo nikdy – neb prosté lidi ve skutečnosti nikam neposune.
Ani ty „mlčící čtenáře“- a již vůbec ne ty, kdož z důvodu určitého světonázoru a přesvědčení naopak nemlčeli a konali.
Hodně štěstí.

peter.
1. 5. 2018 6:41

To len svedčí o vašej neschopnosti argumentačne vyvracať naše „trollovanie“a neschopnosť diskutovať o probléme.
comment image

Amenre
Amenre
1. 5. 2018 10:11

Obyčejná ( mužská ) uražená ješitnost.
Já taky nemám rád kult osobnosti. To nekritické adorování toho jediného, ta neschopnost i jen pochybovat o motivech a pozadí JEHO činů, nemluvě o zveličování zásluh.

peter.
1. 5. 2018 10:12

Územie Kazachstanu bývalo veľmi riedko obývané a dnešný Kazachovia vznikli kedysi v 15.storočí z mongolských a turkických kmeňov.Vytvorili 3 hordy,ktoré sa živili kočovným pastierstvom. Už v 19.storočí sa stali súčasťou Ruska.Pridať sa k Rusku bolo ich slobodné rozhodnutie a stalo sa tak bez nátlaku Ruska.V 16.storočí sa dostali na územie aj utečenci z Ruska a vytvorili tu kozácke občiny.Zakladali oporné body proti nájazdníkom z juhu,z ktorých potom vyrástli mestá.Medzi nimi aj Alma-Ata (Kazak stan).Bežal čas,a z Kazachstanu sa stal samostatný štát.Do jeho čela sa nechal doživotne zvoliť bývalý vedúci tajomník KSSZ Nursultan Nazarbajev.On v počiatkoch samostatnosti Kazachstanu patril k verným… Číst vice »

peter.
1. 5. 2018 10:35

peter. napsal
bývalý vedúci tajomník KSSZ

oprava:
vedúci tajomník Komunistickej strany Kazachstanu.

hudryper
hudryper
1. 5. 2018 12:27

Zdravím všechny diskutující na OM . Mám vzkaz pro Faita . V neděli 6.5.večer a v pondělí 7.5. se budu pohybovat v prostoru Karviná – Ostrava . Hodlám navštívit těch několik málo dosud žijících přátel a napadlo mě,že bychom se mohli sejít. Jak jistě víte,odstěhoval jsem se za vnoučaty do zahraničí a tuto misi vzhledem ke svému kmetskému věku považuji za rozlučku s českomoravskou kotlinou.Budete-li Faite mít zájem o naše setkání,odpovězte prosím co nejdříve na jednu z mých adres.Třeba na hudryper@seznam.cz a uveďte své telefonní číslo,abychom se mohli domluvit a sejít. Vám,Peterovi,Martinovi i zajochovi jakož i všem ostatním přeji nádherné… Číst vice »

Vlad
Vlad
1. 5. 2018 20:12

Martin (už bez taky m) napsal Něco mi zdejší „diskuse“ začínají připomínat. Jelikož zjevně nedosahuji intelektuálního rozhledu vybrané trojice, rozhodl jsem se již dále nezaclánět, a definitivně přenechat prostor těm vyspělejším. Mlčení typu STASI mně nevyhovovalo nikdy – neb prosté lidi ve skutečnosti nikam neposune. Ani ty „mlčící čtenáře“- a již vůbec ne ty, kdož z důvodu určitého světonázoru a přesvědčení naopak nemlčeli a konali. Hodně štěstí. Nevim proc, ale nejak souznim s Martinem. Nezapojoval jsem se tady do diskuzi, protoze jsem se necitil byt tak na vysi jako VY. A priznavam, ze jsem jeden cas dost „zral“ prispevky Fajta… Číst vice »

fajt
fajt
1. 5. 2018 20:16

hudryper napsal
hudryper

hudrypere, jste to vy??. ..) v tom termínu bych neměl být na Moravě, ale zkusím něco zařídit, přesunout, takže bych Vám dal vědět. ..)

Vlad
Vlad
1. 5. 2018 20:20

Martine – a to i bez M, jeste jeden citát z bible dle jiného Proroka:
Ne podle slov, ale podle činů poznáte je !!!!!