V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 23. 4. 2018

„Tajná dohoda“ v Sýrii * Ukončení převozu těžkých nákladů NATO ruskými letadly * Proč se na globální scéně přiostřilo až po ruských prezidentských volbách * Těžká situace rossionských elit * Dvě křídla globálního prediktora * Vztah Putina ke GP * Jak se musí změnit společnost * Proč Turecko odvezlo své zlaté zásoby z Fedu v USA * Obhajoba KSB a DVTR

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

13
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
13 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
Vladfajthudryperpeter.Amenre Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fajt
Člen
fajt
peter.
Člen

Nastávajú dni,na ktoré som sa vždy tešil minimálne tak,ako na Vianoce alebo Veľkú noc.Nebudem sa veľmi rozpisovať o 1.máji,len podotknem,že ja som sa prvomájových osláv zúčastňoval rád.Voľakedy sa oslavovalo aj výročie Pražského povstania,v TV išli filmy „Nemá barikáda“ alebo „Zbrane pre Prahu“ a teda aj 5.máj bol sviatočný.No najviac som sa vždy tešil na vojenskú prehliadku na Červenom námestí v Moskve. Dnes mám pocit,že za pár rokov sa tieto prehliadky obmedzia len na okrúhle výročia a potom už budú zrušené celkom.Veľmi mi vadí „zadeklované“ mauzóleum V.I.Lenina.Toho mauzólea ku ktorému v r. 1945 hádzali víťazní vojaci ČA hitlerovské zástavy a štandardy.Bolo… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

peter. napsal
Ten človek ktorý vydal pochodujúcim vojakom na vojenskej prehliadke rozkaz usmievať sa s vycerenými zubami, musí byť idiot,ktorý nikdy nebol vojakom

nucený dobrovolec, odvedenec je horší než špatný žoldák – to snad ale v zemi velké vlastenecké by měli, sakra , vědět. ..)

Amenre
Člen
Amenre

Pjakin tvrdí, že k žádné tajné dohodě nedošlo.
Většina místních tvrdí, jak Putin dohodou zabránil WW3.
Nějak mi ty 2 informace nejdou dohromady :)

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Něco mi zdejší „diskuse“ začínají připomínat.
Jelikož zjevně nedosahuji intelektuálního rozhledu vybrané trojice,
rozhodl jsem se již dále nezaclánět, a definitivně přenechat prostor těm vyspělejším.
Mlčení typu STASI mně nevyhovovalo nikdy – neb prosté lidi ve skutečnosti nikam neposune.
Ani ty „mlčící čtenáře“- a již vůbec ne ty, kdož z důvodu určitého světonázoru a přesvědčení naopak nemlčeli a konali.
Hodně štěstí.

peter.
Člen

To len svedčí o vašej neschopnosti argumentačne vyvracať naše „trollovanie“a neschopnosť diskutovať o probléme.
comment image

Amenre
Člen
Amenre

Obyčejná ( mužská ) uražená ješitnost.
Já taky nemám rád kult osobnosti. To nekritické adorování toho jediného, ta neschopnost i jen pochybovat o motivech a pozadí JEHO činů, nemluvě o zveličování zásluh.

peter.
Člen

Územie Kazachstanu bývalo veľmi riedko obývané a dnešný Kazachovia vznikli kedysi v 15.storočí z mongolských a turkických kmeňov.Vytvorili 3 hordy,ktoré sa živili kočovným pastierstvom. Už v 19.storočí sa stali súčasťou Ruska.Pridať sa k Rusku bolo ich slobodné rozhodnutie a stalo sa tak bez nátlaku Ruska.V 16.storočí sa dostali na územie aj utečenci z Ruska a vytvorili tu kozácke občiny.Zakladali oporné body proti nájazdníkom z juhu,z ktorých potom vyrástli mestá.Medzi nimi aj Alma-Ata (Kazak stan).Bežal čas,a z Kazachstanu sa stal samostatný štát.Do jeho čela sa nechal doživotne zvoliť bývalý vedúci tajomník KSSZ Nursultan Nazarbajev.On v počiatkoch samostatnosti Kazachstanu patril k verným… Číst vice »

peter.
Člen

peter. napsal
bývalý vedúci tajomník KSSZ

oprava:
vedúci tajomník Komunistickej strany Kazachstanu.

hudryper
Člen
hudryper

Zdravím všechny diskutující na OM . Mám vzkaz pro Faita . V neděli 6.5.večer a v pondělí 7.5. se budu pohybovat v prostoru Karviná – Ostrava . Hodlám navštívit těch několik málo dosud žijících přátel a napadlo mě,že bychom se mohli sejít. Jak jistě víte,odstěhoval jsem se za vnoučaty do zahraničí a tuto misi vzhledem ke svému kmetskému věku považuji za rozlučku s českomoravskou kotlinou.Budete-li Faite mít zájem o naše setkání,odpovězte prosím co nejdříve na jednu z mých adres.Třeba na hudryper@seznam.cz a uveďte své telefonní číslo,abychom se mohli domluvit a sejít. Vám,Peterovi,Martinovi i zajochovi jakož i všem ostatním přeji nádherné… Číst vice »

Vlad
Člen
Vlad

Martin (už bez taky m) napsal Něco mi zdejší „diskuse“ začínají připomínat. Jelikož zjevně nedosahuji intelektuálního rozhledu vybrané trojice, rozhodl jsem se již dále nezaclánět, a definitivně přenechat prostor těm vyspělejším. Mlčení typu STASI mně nevyhovovalo nikdy – neb prosté lidi ve skutečnosti nikam neposune. Ani ty „mlčící čtenáře“- a již vůbec ne ty, kdož z důvodu určitého světonázoru a přesvědčení naopak nemlčeli a konali. Hodně štěstí. Nevim proc, ale nejak souznim s Martinem. Nezapojoval jsem se tady do diskuzi, protoze jsem se necitil byt tak na vysi jako VY. A priznavam, ze jsem jeden cas dost „zral“ prispevky Fajta… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal
hudryper

hudrypere, jste to vy??. ..) v tom termínu bych neměl být na Moravě, ale zkusím něco zařídit, přesunout, takže bych Vám dal vědět. ..)

Vlad
Člen
Vlad

Martine – a to i bez M, jeste jeden citát z bible dle jiného Proroka:
Ne podle slov, ale podle činů poznáte je !!!!!