V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 24. 9. 2018

Sestřelení ruského Il-20 nad Středozemním mořem * Proč CNN zveřejnila informaci tak rychle * Souvislost s důchodovou reformou a volbami gubernátorů * Proč bylo letadlo sestřeleno právě 17. září * Porovnání USA a Velké Británie z hlediska postavení státních a globálních elit * Jak se mají obyčejní lidé na Donbasu bránit proti převratu po smrti Zacharčenka? * Vypovězení smlouvy o přátelství mezi Ukrajinou a Ruskem * Summit projektu Iniciativa Tromoří * Petrov, Boširov a prostitutka * Neefektivnost davo-elitářského modelu

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
1. 10. 2018 20:43
zajoch
2. 10. 2018 1:57

A jestlipak jsou informace Aeronetu vždycky stoprocentně pravdivé anebo účelově nezkreslené? Ono to občas vypadá, že pan šéfredaktor má své shora dané úkoly.

Irena
2. 10. 2018 4:42

Hudrypere, vám už asi opravdu přeskočilo.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
2. 10. 2018 5:38

Aeronet je nástroj „Západu“.
Odpočátku.
Nikdy nebyl ničím jiným.

hudryper
hudryper
2. 10. 2018 7:57

Vzhledem k tomu,milý Martine už také bez m,že opravdu kvalifikovaný zdroj pro dezinformace pracuje s nejméně 95 % pravdivými zprávami a logickými závěry a jen s okolo 5 % manipuluje,můžeš usuzovat,zdali jsou ty podstatné a hlavně slušně dokladované informace pravdivé,pravděpodobné,či účelově vymyšlené. Víra ve smyslu politického náboženství je sice úctyhodná,leč silně nekompetentní. Dávám zapravdu zajochovi s tím,že zřejmě nejen občas má šéfredaktor povinnost plnit přidělené úkoly.To ale neznamená,že mu nebudu věřit to,co jsem uviděl na Rusy uvolněných videích,že v okamžiku relatívně slabého výbuchu v místnosti Zacharčenko nebyl a že to mohlo být zadokumentováno kamerou,která vydržela výbuch aniž se zastavil !… Číst vice »

zajoch
2. 10. 2018 13:00

V dnešní době věřit fotografiím a videím? Někdy asi ano, ale holt kdy.

hudryper
hudryper
2. 10. 2018 13:27

Samozřejmě,jde ale o to,kdo to video natočil a kdo umístil na web. Doufám,že nechceš tvrdit,že záběry videokamery z místa činu redakce aeronetu upravila tak,
abys na něm neviděla Zacharčenka v místnosti,když pšoukla ta rozbuška…To by
už nebylo obyčejné fandění,to by mělo blízko k psychodiagnose.
A tak se ptám ještě jednou : ,, i čto na éto govarit tovarišč Pjakin..,,

zajoch
2. 10. 2018 20:24

:-) Moc milé i s tou rozkošnou urážkou. Asi jsem nebyla úplně pochopena. Nechci nic tvrdit. Moje dvě věty jsou naprosto obecné.

Irena
3. 10. 2018 5:23

Podívejte se na celou reportáž, abyste viděli, jak to „pšouknutí“ zřídilo restauraci.
Od 43:51
https://www.youtube.com/watch?v=POkHbmLr3hA
Dále nebudu komentovat, protože bych byla příliš osobní.

Irena
3. 10. 2018 9:37

Myslím, že Stan se zajímal, co Pjakin poví na Putinovo vystoupení k penzijní reformě. Tady je k tomu jeden vypovídající komentář i bez Pjakina: http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-62/#comment-164589 V článku: „Pláč Jaroslavny“ ruských liberálů k Putinem navrhovaným změnám k penzijní reformě. Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/plac-jaroslavny-ruskych-liberalu-k-putinem-navrhovanym-zmenam-k-penzijni-reforme/ jsem psal o tom, že návrh Putinové penzijní reformy nepřinese rozpočtu RF žádné zisky. Měl jsem pravdu. Putin přechází do protiútoku: 2. října na poradě s vládou Putin prohlásil o tom, že rozpočet od penzijní reformy nic nevyhraje. Po prezidentských pozměňovacích návrzích, penzijní reforma bude mít pro stát záporný finanční výsledek, prohlásil na poradě vlády Vladimír Putin. Vláda bude… Číst vice »

Irena
3. 10. 2018 9:38

Pokračování:
Vláda teď ze zákona musí v rozpočtu nalézt dalších 500 mlrd. rublů na penzijní reformu, kterou sama navrhovala, jako nezbytnou pro záchranu rozpočtu. Kromě toho, musí plnit květnová nařízení Putina na rozvoj hospodářství, infrastruktury, kultury a školství, které si navíc vyžádají 5 bilionů rublů. A o tom Putin opět připomněl na zasedání vlády.
Zbude míň peněz na rozkrádání pro vládu a všechny, kdo se na rozpočtu přiživují. Navíc, kdykoli může přijít na přetřes nesmyslnost/škodlivost činnosti vlády RF.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
3. 10. 2018 10:52

A Siluanov bude muset ty prachy najít (někomu je skoro vytáhnout „z karmanov“)…
Jinak…
A běžný občan RF to tentokráte nebude…
„Výuka“ vlády aby vládla pro své lidi…
„Otočené kopí“…
Dokonale.