V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 24. 9. 2018

Sestřelení ruského Il-20 nad Středozemním mořem * Proč CNN zveřejnila informaci tak rychle * Souvislost s důchodovou reformou a volbami gubernátorů * Proč bylo letadlo sestřeleno právě 17. září * Porovnání USA a Velké Británie z hlediska postavení státních a globálních elit * Jak se mají obyčejní lidé na Donbasu bránit proti převratu po smrti Zacharčenka? * Vypovězení smlouvy o přátelství mezi Ukrajinou a Ruskem * Summit projektu Iniciativa Tromoří * Petrov, Boširov a prostitutka * Neefektivnost davo-elitářského modelu

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
1. 10. 2018 20:43
zajoch
2. 10. 2018 1:57

A jestlipak jsou informace Aeronetu vždycky stoprocentně pravdivé anebo účelově nezkreslené? Ono to občas vypadá, že pan šéfredaktor má své shora dané úkoly.

Irena
2. 10. 2018 4:42

Hudrypere, vám už asi opravdu přeskočilo.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
2. 10. 2018 5:38

Aeronet je nástroj „Západu“.
Odpočátku.
Nikdy nebyl ničím jiným.

hudryper
hudryper
2. 10. 2018 7:57

Vzhledem k tomu,milý Martine už také bez m,že opravdu kvalifikovaný zdroj pro dezinformace pracuje s nejméně 95 % pravdivými zprávami a logickými závěry a jen s okolo 5 % manipuluje,můžeš usuzovat,zdali jsou ty podstatné a hlavně slušně dokladované informace pravdivé,pravděpodobné,či účelově vymyšlené. Víra ve smyslu politického náboženství je sice úctyhodná,leč silně nekompetentní. Dávám zapravdu zajochovi s tím,že zřejmě nejen občas má šéfredaktor povinnost plnit přidělené úkoly.To ale neznamená,že mu nebudu věřit to,co jsem uviděl na Rusy uvolněných videích,že v okamžiku relatívně slabého výbuchu v místnosti Zacharčenko nebyl a že to mohlo být zadokumentováno kamerou,která vydržela výbuch aniž se zastavil !… Číst vice »

zajoch
2. 10. 2018 13:00

V dnešní době věřit fotografiím a videím? Někdy asi ano, ale holt kdy.

hudryper
hudryper
2. 10. 2018 13:27

Samozřejmě,jde ale o to,kdo to video natočil a kdo umístil na web. Doufám,že nechceš tvrdit,že záběry videokamery z místa činu redakce aeronetu upravila tak,
abys na něm neviděla Zacharčenka v místnosti,když pšoukla ta rozbuška…To by
už nebylo obyčejné fandění,to by mělo blízko k psychodiagnose.
A tak se ptám ještě jednou : ,, i čto na éto govarit tovarišč Pjakin..,,

zajoch
2. 10. 2018 20:24

:-) Moc milé i s tou rozkošnou urážkou. Asi jsem nebyla úplně pochopena. Nechci nic tvrdit. Moje dvě věty jsou naprosto obecné.

Irena
3. 10. 2018 5:23

Podívejte se na celou reportáž, abyste viděli, jak to „pšouknutí“ zřídilo restauraci.
Od 43:51
https://www.youtube.com/watch?v=POkHbmLr3hA
Dále nebudu komentovat, protože bych byla příliš osobní.

Irena
3. 10. 2018 9:37

Myslím, že Stan se zajímal, co Pjakin poví na Putinovo vystoupení k penzijní reformě. Tady je k tomu jeden vypovídající komentář i bez Pjakina: http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-62/#comment-164589 V článku: „Pláč Jaroslavny“ ruských liberálů k Putinem navrhovaným změnám k penzijní reformě. Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/plac-jaroslavny-ruskych-liberalu-k-putinem-navrhovanym-zmenam-k-penzijni-reforme/ jsem psal o tom, že návrh Putinové penzijní reformy nepřinese rozpočtu RF žádné zisky. Měl jsem pravdu. Putin přechází do protiútoku: 2. října na poradě s vládou Putin prohlásil o tom, že rozpočet od penzijní reformy nic nevyhraje. Po prezidentských pozměňovacích návrzích, penzijní reforma bude mít pro stát záporný finanční výsledek, prohlásil na poradě vlády Vladimír Putin. Vláda bude… Číst vice »

Irena
3. 10. 2018 9:38

Pokračování:
Vláda teď ze zákona musí v rozpočtu nalézt dalších 500 mlrd. rublů na penzijní reformu, kterou sama navrhovala, jako nezbytnou pro záchranu rozpočtu. Kromě toho, musí plnit květnová nařízení Putina na rozvoj hospodářství, infrastruktury, kultury a školství, které si navíc vyžádají 5 bilionů rublů. A o tom Putin opět připomněl na zasedání vlády.
Zbude míň peněz na rozkrádání pro vládu a všechny, kdo se na rozpočtu přiživují. Navíc, kdykoli může přijít na přetřes nesmyslnost/škodlivost činnosti vlády RF.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
3. 10. 2018 10:52

A Siluanov bude muset ty prachy najít (někomu je skoro vytáhnout „z karmanov“)…
Jinak…
A běžný občan RF to tentokráte nebude…
„Výuka“ vlády aby vládla pro své lidi…
„Otočené kopí“…
Dokonale.