V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 26. 9. 2016

Žirinovského „Bože, cara chraň!“ * Jmenování Naryškina šéfem rozvědky * Ústavní většina pro Jednotné Rusko – pro koho bude pracovat ruská Duma? * Nejvlivnější lidé světa * Čínské kosmické stanice a globální řízení * Bude východní Evropa budoucím bojištěm? * Sýrie * OSN

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
2. 10. 2016 12:40

Z dobré nálady šéfa jednoho oddělení KGB nad jmenováním Naryškina do čela nově zorganizované ruské rozvědky plyne přinejmenším,při předchozím vyčistění , podstatné upevnění tohoto orgánu státní moci s přímým řízením Putina. Proces skutečné centralizace moci Kremlu s Putinem v čele nabírá na rychlosti a souvisí zřejmě s přípravou na vnucovaný válečný střet NATO s USA v pozadí proti Rusku. Pjakin nepokrytě říká :“ Když si necháte zbaběle nainstalovat ve své zemi raketová odpaliště proti Rusku,zbavte se všech nadějí na to,že nebudete prioritním cílem našich jaderných raket . Zaniknete v důsledku zbabělosti,kdy ani v tak výborných časech pro odmítnutí amerického vojenského… Číst vice »

peter.
2. 10. 2016 13:21

Dúfajme,že to Naryškin zvládne.Lebo výzvedné a bezpečnostné služby RF musia byť zasvinené ľuďmi v žolde USA, ako Augiášov chliev.
V Maďarsku prebieha referendum k imigrantom.Podľa „Népszabadság“bola na poludnie účasť 23,7 %.Potrebná je nadpolovičná účasť.Ak bude referendum pre nízku účasť neplatné,bude to pre Orbána aj Maďarsko katastrofa.Vyhlásenie referenda bol od Orbána „nemúdre“,zbytočne riskantné.Keď zlyhá,dá to Bruselskej bande do ruky všetky tromfy.
Uvidíme ako to dopadne.

Béda
2. 10. 2016 14:45

Země Rady spolupráce arabských států Perského zálivu požádala v sobotu RB OSN, aby zasáhla do situace v Sýrii za účelem dosažení zastavení bombardování v Aleppu, informovala saúdská státní agentura SPA. „Generální tajemník Rady prohlásil, že země Perského zálivu žádají RB OSN o okamžitý zásah, aby byla zastavena agrese proti Aleppu, skoncováno s trápením syrského lidu a splněny rezoluce RB OSN, jež souvisí se syrskou krizí a nejsou dodnes splněny,“ praví se v zprávě agentury. Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/20161002/3903266/Rada-staty-Zaliv-RB-OSN-zasah-do-situace-v-Aleppo.html z diskuse: – Roman Mirga · Teplice Haha nejvetsi prasata co se podilela na nejvetsim trapeni syrskeho lidu ma o nej ted takovou… Číst vice »