V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 27. 5. 2019

Nazarbajev, Formát Astany a Celní unie * Úmrtí laureáta Nobelovy ceny Murray Gell-Manna * Meziklanová bitva o funkci kata Ukrajiny * Boj o Žukova v Charkově * Odstoupení Theresy May * Dešifrování symbolů Hry o trůny * Má smysl prosazovat DVTŘ a KSB v řídících státních strukturách nižší úrovně?

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
3. 6. 2019 7:37

Kluci makedonští :-) Kvůli vámi havloidní kavárna dostala těžkej amok! Lži jako výnosný byznys. Studenti šířili fake news, vydělali si na byt na Manhattanu Až do amerických prezidentských voleb v roce 2016 o ani ne padesátitisícovém městu Veles v Makedonii věděli kromě místních tak maximálně ještě policisté v Německu. Pocházela odtud jedna z balkánských drogových mafií. Pak ale přišlo překvapení. Ukázalo se, že místní studenti dokázali vydělávat desetitisíce dolarů výrobou fake news především o někdejší americké prezidentské kandidátce Hillary Clintonové.V roce 2016 začaly stovky makedonských teenagerů šířit fake news o politice na Facebooku. Výjimečný pohled do srdce tajné sítě odhaluje… Číst vice »