V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 28. 1. 2019

Rusko-japonská mírová dohoda * Proč se ruské elity opakovaně otrocky orientují na Západ?  * Jak vychovávají kádry v Číně * Vystoupení Merkelové v Davosu * Německo-francouzská dohoda * Bude válka mezi Sýrií a Izraelem?

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
6. 2. 2019 9:29

Tento Pjakin, to bylo naléhavé volání k Rusům, aby se nenechali zmást, aby dokázali situaci v Rusku a jednání „elit“ správně vyhodnotit. VVP burcuje pokaždé, ale tentokrát to bylo skutečně naléhavé. Ovšem platilo to i pro nás, je v tom i pro nás politická osvěta. Za zajímavou a povzbuzující považuji také pasáž o Venezuele. Potřebovala bych se trochu „rozebrat“ v situaci kolem Izraele.

Aleš
Aleš
6. 2. 2019 11:00

zajoch: Zdravím zajoško. Situace kolem Izraele je mnohem složitější. Máš výhodu, že si přímo můžeš překládat užitečné odkazy na rozhovory z Izraelské televize s bezpečnostním a vojenským expertem J. Kedmim (Izraelec ruského původu). Co vím, s Pjakinovými postřehy i výzvami nebývají v rozporu. Však se můžeš zeptat přímo experta na om Martina bez taky m, on Ti určitě rád poradí.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
6. 2. 2019 19:10

Яков Кедми. Право знать! https://www.youtube.com/watch?v=gVWAJCKimlc Jako výsledek zcela chybné vojenské strategie USA J. Kedmi tvrdí, že strategická převaha se přesunula od USA na RF, které své zdroje prošustrovaly, prožral je vojensko-korporátní komplex, kádry a výzkum zdefraudovaly a zdegradovaly. Jeho názor v tomto sdílím. K internet-tv s názvem Iton.tv: zde sleduji jen Kedmiho. V Izraeli je šílenců a pro-Západích stále dost, a a tom kanále je hodně AIPAC propagandy. Pozice Izraele je ale asi nyní mnohem blíže neutralitě – alespoň dokud je RF vojensky supervelmoc, a zejména zaimponovala EFEKTIVITA vynaložení prostředků a intelektuálních a kádrových, výzkumných zdrojů v této oblasti. Tuto… Číst vice »