V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 5. 11. 2018

Lukašenkovy úlety. Vojenské cvičení NATO a scénáře okupace Běloruska * Definice války * Války z hlouposti. Velká paraguayská válka 1864-1870 * Řecko-italská válka 1940-1941 a její dalekosáhlé důsledky * Má smysl posílat nějaké výzvy Západu? * Skutečně nesou vinu za teroristický útok v Kerči ruští podpindosníci * Diverze v ruském námořnictvu * Je možná syntéza biogenního a technogenního způsobu rozvoje společnosti?

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
13. 11. 2018 18:28

Lukašenko mi nigdy nevonel. Je to blb. A navíc retardovany. Netrpí chorobou?
Poněkud mi připomíná Kaddafiho. Ten měl vizi. Ale zapomněl se při tom opřít o důvěryhodnou stranu. Tak ho skalpovali. Po clintonovsku.
Kazdy , a to si , borci, pamatujte, kdo lezl do západní obří pr.eele, dopadl prdelne.
Okamura, Lukasenko, čeští socani, komousi, v blizkem budoucnu soudruzi pirati, a jim podobni… Jsou jen planktonem jehož název se mění podle okolnosti.
Co dodat? Rusko má o problém vice, a Lukašenkovy ovce už brzy poznají , zač je toho halicsky loket.

orinoko
orinoko
13. 11. 2018 18:53

Rusko se ne a ne prizpusobit. Co to melu… Podrobit. Je natahováno na další skripec. A s ním i my. Už se pracuje intenzivně i na debilizaci Rusu. A jak jinak? Rusko je fenomen. Počet prodaných mobilu je letos nižší než loni , ale výrobci sili. Jdou do kolen. Milované cifry. Mobilní pokrytí v Rusku je problematicke. Ale proto, že Rusko je velke. V oblastech s lidskou duši se o ní pere až PADESÁT operatoru. Viděl jsem záběry z ruského vychodu. Auta na české současné urovni. K vidění i Skodovky. Jiste, je hodně zaostalych oblasti… Ale Rusko brzy spusti vlastní… Číst vice »