V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 7. 9. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Význam a symbolika vlajek ve státním řízení – pokračování * Prozrazený rozhovor mezi Berlínem a Varšavou * Proč Rusko v roce 2014 neotevřelo svůj konceptuální deštník nad Ukrajinou? * Putinova omluva srbskému prezidentovi Vučićovi

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Patrik
Patrik
14. 9. 2020 10:04

K těm vlajkám – už úvodní obrázek k videu je přesný: čínská a sovětská vlajka jsou jednobarevné. A velmi připomíná obrázek o kolapsu dolaru Dalo by se říct, že Čína a Rusko mají dolar zrušit rukou společnou, otázka ale zní, která měna má dolar pak nahradit – juan anebo rubl? Odpověď se nabízí už tím, že za sovětskou rudou vlajku si dosadíme ruskou s trikolorou, tedy nikoliv už jednobarevnou, která byla Rusku vnucena po rozpadu SSSR (plán SSSR 1.0). A jak to vypadá v praxi? První zemí, kde dolar byl poražen juanem, je OBILNICE AFRIKY, Zimbabwe https://aeronet.cz/news/a-vitezem-voleb-v-zimbabwe-se-stava-cina-a-globaliste-obilnice-afriky-ktera-jako-prvni-provedla-genocidu-bileho-cloveka-jako-prvni-porazila-dolar-ve-prospech-juanu-likvidace-izraele-je-cestou/ K tomu něco… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
14. 9. 2020 10:34

Čínská vlajka vznikla v roce 1949 a byla inspirována sovětskou vlajkou. https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlajka_%C4%8C%C3%ADnsk%C3%A9_lidov%C3%A9_republiky A dalo by se říct, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Sovětská vlajka byla zrušena, zatímco čínská trvá a vysvětlení můžeme vidět v řeči jednoho českého studenta filozofie: „„Stalinismus byl zrazením marxistické revoluce“ „Já osobně považuji stalinismus za konec nejenom radikální levice, ale i za konec levice vůbec. Stalinismus je podle mne zrazením revoluce, která se zcela nepochybně vyvinula z naprosto jiných předpokladů. Stalinismus je odklon od revoluce, ke které se tehdy výrazná část světové veřejnosti upínala,“ řekl k historickým souvislostem. A dále pokračuje: „Považuji… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
14. 9. 2020 11:19

Žába se vaří pomalu a to tak, že velmi, veelmi pomalu: Tichý protest Věry Čáslavské u sovětské hymny na OH v Mexiku v roce 1968 ?itok=ErAgn3DX https://www.youtube.com/watch?v=F_JuY6h7v9g https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/verejne-zostudila-sovetsky-svaz-od-odvazneho-gesta-caslavske-je-to-50-let.A181019_195359_ln-sport-ostatni_rkj A stejné OH a jiní sportovci – a parafrázovaně by se dalo říct: „Černošští američtí sportovci veřejně zostudili Spojené státy“: rovněž se dívali do země, jen tentokrát u americké hymny, k tomu navíc s černou zaťatou pěstí ala popravený Che Gevara a na protest proti smrti M.L.Kinga Padesátiletka globalistů byla zahájena s tím, že ovoce má posbírat Čína (a jak jinak lépe, než přes Afriku). A zatímco v 68 jsme měli https://en.wikipedia.org/wiki/1968_Olympics_Black_Power_salute… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 10:08

Beethoven byl černoch
https://inosmi.ru/social/20200914/248079476.html

Němec a absolvent vídeňské školy, ale Merkelová s tím zcela jistě souhlasí…

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 14:50

A aby nebylo málo, tak naše doba ještě jednou: k smrti předávkovaného Floyda a Black lives matter. Smrt a známý to poklek, klečící bílý policista. Jde o poklek, známý to obrázek celosvětově.
comment image

„Hromadné klečení na fotbalovém zápase ve Washingtonu – s prázdnými tribunami.
Je bezpodmínečně nutné pokleknout před kamerou. Servisní personál, soudě podle fotografií, se o to vůbec nestará.“
https://colonelcassad.livejournal.com/6167479.html

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 15:31

A ještě na mě vyskočilo nepěkné video:
„Černoška odmítá nechat letušku přejít letadlem z důvodu „bílého privilegia“.
https://megazpravy.cz/video-cernoska-odmita-nechat-letusku-prejit-letadlem-z-duvodu-bileho-privilegia-jsi-muj-sef-jste-bila-vysada-nejste-muj-sef-rekla-ji/

Nenávist je zasetá tak, až je z toho nedobře….

Dana
Dana
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 18:29

Cast americkych cernochu je zblbla neomarxistickymi belochy, co se snazi zkrze rasismus rozvracet system. Cernochy jen pouzivaji, ale ono se to ted obraci proti nim. Ja zde na jihu USA zatim s cernochy problem nemam, jsou to normalni ridici nakladaku, remeslnici, urednici. Zadni aktivisti, oni nemaji cas delat brajgl, pac pracuji. Celkove, jako rasa jsou ted psychicky vysinuti, protoze zaostavaji v technologickem svete, predhaneji je Asiate a Hispanci. K tomu ta rana koronaviru, ktery ve Statech zabiji trikrat vic nebelochu. To by deptalo kazdeho. Rabovani a nasili je vesmes ve mestech, kde to ridi Demokrate, ale sami se je zvolili… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Dana
15. 9. 2020 19:23

Od 60. let zde levicoví liberálové bojují proti „utlačovatelskému státnímu systému“ s následnou vidinou vzniku osvobozeného ušlechtilého vzdělaného člověka.
Na jedné straně popírají základní osnovu každé lidské společnosti, na druhé straně jim nevadí, že (třeba Brusel) chrlí jedno nařízení, omezení a regulaci za druhou. Divné, že?

No a až se levicovým liberálům opravdu podaří zakázat policii, omezit soudy, rozpustit armádu, zrušit povinné školství, co se asi tak potom stane.

Bezvládí netvoří ušlechtilé elfy, ale vyhovuje vždy těm silnějším a agresivnějším.
Dnes se tak třeba mohou černí cítit, ale nakonec na to stejně oni doplatí sami nejvíc.

Gatta
Gatta
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 19:04

Nemá nasazenou roušku a řve lidem do obličeje – letadlo zastavit a neukázněnou vysadit.

Gatta
Gatta
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 19:05

To jsou nějaké „suché nácviky“ ?

orinoko
14. 9. 2020 10:41

Zacharovova je myslím docela v pohodě , ony výkladove oblouky všeho druhu s nohami Sharon Stone … to jsou právě ty děje – kdo vyse… Vážně by mě zajimalo, co by se delo, kdyby Vucic s tím postavením udělal nasledujici: prostě tu židli otočil opěrákem dopředu a obkrocmo si NATO židli sedl. Zastrelili by ho na miste? Teď je omlouvan, ale jedno je jiste. Je to vul. On tak dokonce i vypada. Ovsem Zacharovova a Navalenej, to už je jiné kafe. Stvořila neexistující problem. Jedním slovem – zenska. Jen tak na okraj – toho blba z Belidla bude nutné se… Číst vice »

Patrik
Patrik
15. 9. 2020 10:28

Putinova omluva Vučičovi – no, on se sice Putin (i Lavrov) omluvil, otázka ale je, co si skutečně myslí https://www.hlavnespravy.sk/putin-sa-ospravedlnil-vucicovi-za-status-hovorkyne-rezortu-diplomacie/2291756 K tomu Pjakin z března 2019: „A Vučič se kroutí jako had, kterého drží pod krkem. Jeho stát rozbombardovali, rozčlenili a tak nemá ty možnosti… Opakuji, že aby měl více méně alespoň trochu volné ruce, například jako Viktor Orbán v Maďarsku, potřeboval by deset miliónů obyvatel a on jich má jen sedm, a tak mu nestačí vzduch k pořádnému nadechnutí. Přesto se kroutí jako had, aby ustál své národní zájmy. Velmi dobře si uvědomuje, že ty kompetence, které mu chybí,… Číst vice »

Patrik
Patrik
15. 9. 2020 12:16

Putin -Lukašenko: řeč těla
comment image

video
https://all-tube.biz/watch/XWqCQ3m8BM44Sc8

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 13:03

A to ještě nedávno bylo radosti:

https://pbs.twimg.com/media/EgNdRFyXgAM4qWG?format=jpg&name=large

„Keď Bielorusko zobralo 500 miliónovú pôžičku z Čínskej rozvojovej banky, bol to ODKAZ RUSKU. Moskva predtým prisľúbila Bielorusku 600 miliónovú pôžičku, no bielorusky minister financií Maxim Jermalovič vyhlásil, že dohoda s Čínou ukázala, že krajina viac nepotrebuje peniaze z Moskvy.“// „Pôžičku vlády Ruskej federácie nepovažujeme za zdroj financovania a v skutočnosti o tejto pôžičke už nejednáme,“ uviedol. „Ruskej strane sme nepredostreli už ani žiadne žiadosti a ruskú pôžičku ani neočakávame.“

„Bielorusko si vybralo Čínu ako alternatívu k Rusku. Čína tlačí Bielorusko do EÚ“
https://www.hlavnespravy.sk/asianreview-bielorusko-vybralo-cinu-alternativu-rusku-cina-tlaci-bielorusko-do-eu/2271386#

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 13:14
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 9. 2020 16:27

A protože pod Pjakina stejně téměř nikdo žádné komentáře nepíše, tak ještě jeden obrázkový komentář: Lukašenko na summitu islámských zemí v roce 2016: https://sputnik.by/columnists/20160418/1021842421.html K tomu si připomeňme Pjakina z mého úvodního komentáře k vlajkám: „Černoši, vždyť je to vaše země. Ti bílí jsou zde ničím. To oni musí pracovat pro vás a vy si máte žít na jejich účet.“ „Teď tam vstupuje Čína, která to tam má v tomto civilizačním ohledu řídit podle svých šablon. Ale tyto šablony se málo čím liší od šablon globálního prediktoru. Takže takto stejně místní obyvatelstvo ze svých zdrojů užitek mít nebude, neboť Číňané… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
16. 9. 2020 15:10

To jsou pěkně seřazené vlaječky – „lze ještě podlézat víc?“
comment image

A zatímco proti Rusku EU zavádí sankce, v Číně poníženě prosí…
https://www.arfa.cz/lze-jeste-podlezat-vic-nemecko-a-evropska-unie-zadoni-na-kolenou-pred-cinou-zachrante-nas-bez-vas-to-nezvladneme-nemecky-projekt-ctvrte-rise-pred-krachem/#.X2HYf2gzbIU
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/eu-a-cina-podepsaly-dohodu-o-ochrane-mistnich-produktu/1932721
A vo tom to je¨- vše pro Čínu a vše proti Rusku

Když se vrátím k úvodnímu obrázku videa Pjakina, tak proto má Čína jednobarevnou vlajku, zatímco Rusko trikoloru.
Ale opakuji ze svého komentáře výše – Bělorusko je Putinova čára přes rozpočet, urááá!, a to byť se EU nevzdává a Putinovu půjčku Bělorusku chce přebít
https://www.investicniweb.cz/news-polsko-na-summitu-eu-predstavi-marshalluv-plan-v4-pro-belorusko/
Což je srandy kopec, když EU k tomu žadoní u Číny, kterou v Bělorusku Putin právě přebil….