V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 9. 11. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Volby v USA * Setkání Čubajse s velvyslanci pěti západních zemí * Mafiánská struktura jménem Kosovo

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
15. 11. 2020 9:22

Tak jsem si prošel WP, LAT, NYT, LT a jiné podobné weboviny a nestačil jsem zírat. Pjakina někde označili za siožida a nechyběly u toho staré známé skulptury, stěhující se podle míry odporu. Svět šílenosti. Informace jako potravinářský produkt. Hitler si spokojeně žije v Argentině a nestárne. Na orbitu Země má Aslan 1000 kusů UFO, a obludé si je pletou s covidem. Malokreténský rozcuchaný blb sdělil, že zakáže auta na benzín a naftu. Už aby to bylo. Já bych šel ještě dál. Člověku bych zakázal krev a nahradil bych ji plazmou informačního odpadu.
To je zase den. 🙌

malymax
malymax
15. 11. 2020 13:28

TAK především, děkuji paní Ireně. Jako už několikrát, vyvolávají u mě i současné Otázky a odpovědi pana Pjakina určité obavy o jeho bezpečnost, ne-li přímo o život. TÍM, jak otevřeně kritizuje konání a činnost konkrétních osob a struktur, nenávidějících a škodících ruskému lidu obecně. Je smutnou realitou, že jde mnohdy o osoby s výrazným mocenským potenciálem, jen naoko sloužícím zájmům Ruska. Omezená suverenita státu se projevuje také nucenou tolerancí vůči cizím agentům – zahraničním NGO. Mně osobně leží zvlášť těžce v žaludku ty německé, vychovávajíce takovou lidskou špínu, jako je např. Navalny a jeho navalňata. VPÁD, především těch německých nadací… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  malymax
15. 11. 2020 14:25

Co by se stalo, kdyby Navaleného nepustili zpátky do Ruska? Řádí covid – karanténa, byl údajně otráven – prevence před jedovou chýší, psychicky není zcela zdráv – výpadky paměti, upozornění, že vstupem do Ruska souhlasí s vazební ochranou stran páchání trestné činnosti ….

leviathan
leviathan
15. 11. 2020 20:51

Ostatně soudím, že tandem VVP a VVP dokáže po pádu euroatlantických dinancí v příštím roce opět několik mistrných tahů na globální šachovnici, včetně konečného odhalení, že černý je bílý a naopak. Černý ze stalétého očerňování stále podceňovaný je na tahu, který změní svět.

leviathan
leviathan
15. 11. 2020 20:53

Ostatně soudím, že VVP a VVP je tandem, který po fatálním kolapsu eroatlantických financí v příštím toce provede další z místrných tahů na globální šachovnici odhalujícího, že černý je bílý a býlý je tmnota sama. Černý od tisíciletého očerňování je na tahu a ten tak změní současný temný svět.

leviathan
leviathan
Reply to  leviathan
15. 11. 2020 20:56

roce, temnota… Ach jo, sedím u klávesnice poněkud nakřivo…

orinoko
orinoko
Reply to  leviathan
16. 11. 2020 8:00

Jj, to bych viděl na flašku rumu. Ale prázdnou. OM jako facebook. Sdílet je třeba. Klidně i šejdrem.