V. V. Pjakin: Setkání na Krymu 17. srpna 2017

Globální experiment, verze Korea * Aktivizace Putina * Scénář návratu monarchie do Ruska * Od smuty k VŘSR * Bolševismus je věčný * Tunelové scénáře * Likvidace Romanovců * Měl Jelcin dvojníka? * Financoval Rosatom Hillary Clintonovou? * Jak mazaní Ukrajinci překabátili hloupé Číňany

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Autoři komentářů
Martin (už bez taky m)peter.Starý doktorIrenazajoch Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Irena
Člen

K těm tunelovým scénářům měli dokonce v Bruselu v roce 2014 přednášky pěkní mladí lidé
http://newyouthpolicy.org/ru/news-ru/233-razvitie-alternativa

zajoch
Člen

Pravnuk cara Alexandra II, švýcarský byznysmen a mecenáš Georgij Jurjevskij je přesvědčen, že Putin je silný a charismatický vůdce jakého Rusko potřebuje a vždy potřebovalo. Řekl, že jeho rodina neuvažuje o vládě. Řekl to zřejmě v souvislosti s nadcházejícími prezidentskými volbami v Rusku.
https://www.pravda.ru/news/politics/29-08-2017/1346935-putin-0/

fajt
Člen
fajt

comment image?oh=d7e8e9992a9c5cbd9476823fda9a9a25&oe=5A170057

Bety
Člen
Bety

Zajoch, jeho rodina neuvažuje o vládě … to neříká nic o tom, že by vládu nepřijali, pokud by jim byla nabídnuta. Věřím že by se tam přihnali jak s keserem. Z obchodníka carem – to by byla výhra, no ne? Na místě Rusů bych nějakého německého rádoby cara kopla do zadku, jen co by přelezl přes ruské hranice.

Bety
Člen
Bety

Fajte, dnes jsem z plakátu zjistila, že Babiš vlastní i opravdový cirkus – zřejmě mu ten politický nestačil.

zajoch
Člen

Bety napsal Zajoch, jeho rodina neuvažuje o vládě … to neříká nic o tom, že by vládu nepřijali, pokud by jim byla nabídnuta. Věřím že by se tam přihnali jak s keserem. Z obchodníka carem – to by byla výhra, no ne? Na místě Rusů bych nějakého německého rádoby cara kopla do zadku, jen co by přelezl přes ruské hranice. Bety, vaše ráznost je jistě na místě, ale pokud se obracíte ke mně, tak informaci jsem sem vložila jen jako informaci, která nějakým způsobem může souviset s obsahem Pjakinova videa a případně jako materiál k přečtení. Nikoliv jako něco, nad… Číst vice »

Irena
Člen

Když už jsme u těch šlechtických nadřazenců, tak tady něco k tématu :-)
http://voicesevas.ru/news/33775-mem-o-dobroy-staroy-anglii.html

Člen

Velmi pěkné shrnutí vývoje blízkovýchodní politiky….
http://www.hlavnespravy.sk/putin-dal-americanom-mat-v-afganistane/1118954

peter.
Člen

Trvá to už dlho a pomaly zabúdame aj my.Zvykli sme si a otupeli.Tak kto chce,nech si to pripomenie.
https://www.youtube.com/watch?v=rfHpiyUJDo4
https://www.youtube.com/watch?v=tuAmGAO4CPA

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Pán peter, kdyby to bylo jen o „zvyku“ a „otupění“, ale bohužel má člověk někdy chvilky, kdy cítí, že část „lidí“ přijala strategii „čím větší budeš bestie, tím větších úspěchů dosáhneš“… a jdou doslova přes mrtvoly spolubližních… A stále se naivně domnívají, že je to uvnitř samotné nezničí, že třeba jejich potomků se to nedotkne… Ne, oni nejsou jen naivní, není to ani jen o té tolik vzpomínané „stupiditě“ – oni jsou vážně tak BLBÍ! Protože MOC OBLBUJE, a pocit moci nad někým, nad něčím zdravím a životem v kontrastu k třeba dost velké „bezmoci“ chudších a chudých ve společnosti… Číst vice »