Vážení přátelé, nemusíte myslet, tajné služby to udělají za vás!


Tajné služby žádné země nejsou zřízeny k tomu, aby hledaly pravdu, natož aby ji hlásaly. To platí i o Chovancovu Centru hybridních hrozeb. To by mělo být každému myslícímu člověku naprosto jasné. Jednou z úloh všech tajných služeb je ovlivňovat dění ve spřátelených i znepřátelených státech.


Za vším hledej Putina!

Blíží se inaugurace nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Česká média nás ruku v ruce s těmi celosvětově „svobodně západními“ informovala, že za jeho zvolením nestojí nikdo jiný než satanáš 21.století, ruský car Vladimír Vladimirovič Putin.

Není divu, že v rámci neoliberální moudrosti 21. století naši i světoví presstituti „za vším hledají Putina“. Byl totiž důstojníkem sovětské tajné služby a jako takový je vlastně předurčen k páchání zla po celém světě a v USA zvlášť. To jen v Rusku si mohou zvolit prezidentem někoho s takovou zvrhlou minulostí. Ve svobodném světě by si nikdy nezvolili prezidentem někoho z prostředí tajných služeb ani Sovětského svazu ani Ruska. Svobodný lid si tam dodnes volil kandidáty z různých prostředí od někdejších byznysmenů s ropou po ředitele svobodné demokratické tajné služby – CIA.

Tato služba, CIA, strážkyně našeho klidného spánku, nás otevřeně informovala, že za zveřejněním soukromé korespondence kandidátky na prezidenta USA Hillary Clintonové nestál nikdo jiný, než Putinova tajná služba. To si zapamatujme. Nejde tu o to, že se i díky těmto mailům ukázala zkorumpovanost jedné z kandidátek, ba nejde ani o to, že byla sponzorována ze zahraničních zdrojů. Troufnu si říci, že nejde ani o to, že za zvolením amerického prezidenta Trumpa stál ruský car Putin. Jde tu o to, že na svobodné tajné služby „západního“ světa je v posledku naprostý spoleh. Proto jsme tak dlouho nedočkavě čekali na vyjádření ředitele nebo jiného potentáta ze CIA či alespoň FBI. A to jich ještě mají v USA navíc k dispozici asi 15, nebo tak nějak. Těch „otevřených“ tajných služeb. A to je ta zpráva dne. Vážení přátelé, nemusíte myslet, tajné služby to udělají za vás!

A teď vážně

Jen několik kratičkých vět. Je opravdu s podivem, kolik vzdělaných a zdánlivě inteligentních lidí argumentuje tím, co řekl nějaký americký zpravodajec. Tajné služby žádné země nejsou zřízeny k tomu, aby hledaly pravdu, natož aby ji hlásaly. To platí i o Chovancovu Centru hybridních hrozeb. To by mělo být každému myslícímu člověku naprosto jasné. Jednou z úloh všech tajných služeb je ovlivňovat dění ve spřátelených i znepřátelených státech. To platí o Rusku stejně jako o USA. Nebo se najde myslící člověk, který by popřel vměšování tajných služeb Spojených států do vnitřních záležitostí jiných států? Člověk, který by věřil, že američtí agenti v Rusku pracují pro dobro ruského a nikoliv amerického lidu? Lépe řečeno ve prospěch ruské a nikoliv americké vlády? Případně se někdo domnívá, že USA v Rusku (a třeba v Česku) žádné agenty nemají?

Menší zlo?

Osobně bych Killary Clinton nevolil, ani kdyby neposlala žádný mail. Je pro mě představitelkou zkorumpovaného, agresivního, prolhaného světa a nevěřím na volbu „menšího zla“. Podobně jsem nevolil našeho nejjasnějšího knížete, přestože byl podporován ze zahraničí „svobodnými“ USA. Vždy jsem jej považoval za představitele naprostého mravního a politického úpadku a karikatury ideje „šlechtictví“. K tomu jsem nepotřeboval ani tajnou Putinovu službu ani knížecí maily. K tomu mně stačil kníže svým vystupováním sám. Krátce řečeno, vlády nad naší společností v ČR i USA se chopili Psychopaté. Hanbou ostatních je, že jim to věří. Že se psychopaty nechají bavit i řídit a zatemnit tak svou mysl. Mnozí opravdu věří, že američtí psychopaté jsou ti dobří a ruští ti špatní. Někteří věří naopak. Já věřím, že nám nezbývá než věřit a usilovat o humanitu a trvat na ní stůj co stůj. Kdo ovlivnil nebo neovlivnil americké volby, je zcela lhostejné. Více než 300 milionů Američanů vygenerovalo v tzv. „Zemi svobody“ dva nejlepší kandidáty pro funkci prezidenta. Jednoho lepšího než druhého. Z nich však mohl zvítězit jen jeden.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zedd
zedd
18. 1. 2017 15:21

Jen technická: Nešlo o soukromé emaily HRC, ale o její služební korespondenci. „Během“ FOIA se přišlo na to, že úřad dotazované maily nemá a že ty jsou proti asi 250 zákonům, nařízením, prováděcím vyhláškám, bezpečnostním pravidlům i selskému rozumu na soukromém serveru HRC. Ta byla vyzvána, aby maily vydala, což odmítla s tím, že žádné maily nemá, protože někam zmizely a ať se FBI laskavě zeptá jejího ajťáka. Ten, za příslib beztrestnosti, vypovídal tak, že nic neřekl. Pak začly některé části její korespondence vyplouvat na povrch z různých čertví odkud … rozuměj: Backup zařizoval sám Vladimir Vladimirovič, protože s firmou,… Číst vice »

zedd
zedd
18. 1. 2017 15:29

No, ono to má pokračování. Po necelém roce se zřejmě značná část zmíněných a spousta dalších mailů objevuje na notebooku manžela poradkyně HRC. Ten notebook byl zabaven v rámci jeho vyšetřování ve věci sexu s nezletilými, což je dost stará aféra, takže se o tom muselo vědět měsíce před tím, než to pár týdnů prolákli do médií … zřejmě jako úlitbu těm opravdu hodně naštvaným ve všech třípísmených agenturách.