Ve kterých dalších zemích byly falšovány volby?

V souvislosti se skandálem týkajícím se falšování výsledků prezidentských voleb v USA jsme se dověděli o výsledcích auditu serveru v německém Frankfurtu nad Mohanem prováděném bezpečnostní firmou z amerického Dallasu obsahujícího popis způsobu falšování výsledků amerických voleb pomocí tohoto serveru a dalších do podvodu zapojených firem. Ale nejen to, byla uveřejněna rovněž další znepokojivá informace o tom, že tímto způsobem byly falšovány volby ještě v dalších 35 zemích světa, a to v Latinské Americe a jinde. Vzhledem k tomu, že počet latinsko-amerických zemí zdaleka nedosahuje počtu 35, uvažujme o tom, kterých dalších zemí přednostního zájmu amerického deep-state se může tato informace dále týkat. Napadnou nás určitě některé evropské státy, možná že i předchozí volby v ČR a s nimi spojené určité podivnosti nikoliv nepodobné těm americkým. Pojďme tu úvahu ale ještě posunout dále.

Právě ve dnech, kdy nám mnozí politici a žoldnéři mainstreamu vykládají o svátku svobody a demokracie u nás v souvislosti s výročím 17. listopadu 1989, bychom si tuto otázku měli položit všichni a pro dobro věci se sami pokusit vyloučit tu možnost, že mezi země s falšovanými výsledky voleb patří i Česká republika. 

Jde totiž o to, že ti z nás, kteří si pamatují průběh voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v roce 2017, si jistě vzpomenou na některé okolnosti, které tyto volby provázely. Jsou totiž jako přes kopírák podobné těm, které nastaly nyní, při prezidentských volbách v USA. Jen tak namátkou:

  • Prasklá voda na ČSÚ, jež si vynutila několikahodinovou přestávku ve sčítání hlasů a v ohlašování jejich náběhu;
  • ubývání hlasů jedné straně a naskakování hlasů jiným stranám;
  • zázračné vzkříšení TOP09 a STAN, když těsně před uzávěrkou voleb „dorazily korespondenční hlasy z Prahy 1 a ze zahraničí“, a to v takovém počtu a výběru, který právě těmto dvěma politickým subjektům opět otevřel dveře do sněmovny, byť byly již zcela bez šance. 

Podobné stížnosti bylo možné zaznamenat i v nedávných doplňovacích volbách do senátu. Dokonce se naskytly případy, kdy se občané po předchozích špatných zkušenostech domluvili na volbě svého kandidáta do senátu, a to v počtu 200 osob, tak i odvolili, příslušný kandidát první den večer měl odpovídající počet hlasů, druhý den však z těchto hlasů zbylo jen několik hlasů v řádu jednotek. Zázrak nebo využití onoho serveru ve Frankfurtu či jemu podobného na jiném místě ve světě? 

Jsou snad již nyní uveřejňované návrhy Markéty Pekarové Adamové (TOP09) na přednostně korespondenční způsob hlasování při celostátních (a nepochybně i prezidentských) volbách v příštím roce vedeny její péčí o zdraví a životy našich občanů (údajné nebezpečí nákazy koronavirem), nebo předchozí „dobrou“ zkušeností a výsledky tohoto způsobu volby pro jí vedenou stranu?

Je až neuvěřitelné, co všechno „zvládne“ covid, zejména pak ten politický, který u nás stále ještě setrvale řádí. A řádit bude až do volebního vítězství Donalda Trumpa v USA. Začne-li pak v USA i v Evropě „velký úklid“, covid se nepochybně zalekne a zmizí. Ani nebudeme muset pít vodku a jezdit na traktoru, jak to doporučil prezident Lukašenko občanům v Bělorusku. Zřejmě to ale funguje, neboť nejsou zatím zprávy, že by se covid rozšířil mezi tamní demonstranty.

Zajímavé bude, zda po vyloženě špatných zkušenostech v USA s korespondenčním hlasováním bude tento způsob hlasování u nás ještě někdo dále prosazovat. Ačkoliv, účel světí prostředky a některým politickým subjektům již jiné očividně ani nezbývají.

A pokud jde o podezření ohledně možného využívání tohoto serveru ve Frankfurtu nad Mohanem i pro účely voleb v ČR, nejlépe ho odstraníme přímým dotazem u spolupracovníků prezidenta Trumpa, zda mezi těmi 35 dalšími zeměmi, kde byly manipulovány volby, nefiguruje i ČR, nechceme-li se nechat napínat až do doby, než tyto údaje sám uveřejní.

Pokud toto podezření bude vyloučeno, prožitek ze svátku svobody a demokracie v ČR bude jistě silnější, ačkoliv ho bude ještě kazit u nás zavedená cenzura, propagandistická činnost místo informační činnosti mainstreamu a některé další vady na kráse, jako je např. prosazování cizích zájmů naší vládou a převážnou částí sněmovny na úkor těch našich národních. 

A abychom napříště eliminovali podobné podezření ze zfalšování voleb, začněme se po právě získaných zkušenostech z USA vážně zabývat změnou podmínek pro průběh voleb, a to minimálně tak, že:

  • Volby se budou konat pouze v jednom dni, nikoliv dále po 2 dny;
  • korespondenční způsob volby bude v tuzemsku eliminován;
  • korespondenční způsob volby v zahraničí bude omezen pouze na pracovníky českých zastupitelských úřadů v zahraničí a jejich manželky a na naše občany vyskytující se v době voleb na pracovních cestách či dovolené v zahraničí, a to na základě platného voličského průkazu, pokud přijdou k volbám na náš zastupitelský úřad v zemi jejich pobytu v době voleb u nás;
  • z voleb budou vyloučeni naši krajané v zahraničí, neboť žijí v jiných zemích a podmínkách, takže není důvodu, aby svojí volbou ovlivňovali politickou scénu a životní podmínky u nás, kde nežijí a neponesou tedy následky své volby. Není to opatření vůči našim krajanům, nýbrž systémové opatření, jak zkontrolovat počet oprávněných voličů volících v zahraničí;
  • kopie volebních protokolů z jednotlivých volebních místností budou příslušné volební komise předávat nezávislým občanským komisím na úrovni volebního okrsku za účelem provedení samostatného součtu výsledků voleb, ty pak za stejným účelem obdobné nezávislé občanské komisi na úrovni kraje a nakonec i ústřední nezávislé občanské komisi k porovnání s výsledky ohlášenými ČSÚ.
  • výsledky voleb pak budou vyhlašovány až po odsouhlasení výsledků ČSÚ a ústřední nezávislé občanské komise. 

Jde o prvotní návrh, který bude muset projít ještě diskuzí a připomínkovým řízením. Jeho cíl je jasný. Vyloučit riziko výskytu falšování výsledků voleb v ČR. K využití přichází v úvahu též i blockchain a dalších opatření, která budou nepochybně zavedena novou Trumpovou vládou po nově nabytých zkušenostech. Dotažení tohoto návrhu by se měla ujmout některá z parlamentních stran, a to s cílem upevnění demokracie u nás. 

Pokud jde o vyloučení možnosti falšování výsledků voleb u nás v předchozích volbách, příslušný dotaz u administrativy prezidenta Trumpa by měla učinit v našem společném zájmu česká vláda, nejlépe prostřednictvím českého velvyslance v USA, a to neprodleně. Nebo má snad důvod postupovat jinak? 

V takovém případě by se této iniciativy musela chopit naše nová stínová vláda, a to se všemi důsledky.

 

4.9 31 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
20. 11. 2020 18:30

V USA vyhraje ten kandidát, na jehož straně budou loajálně stát ozbrojené síly a exekutivní a soudní donucovací složky státu. Potom i tento vítěz rozhodne, zda koronavirus ve světě skončí, anebo bude pokračovat včetně masivního očkování Američanů a Evropanů kdo ví čím… Pokud ale ovšem – vítěze voleb mezitím nějaký nový Lee Harvey Oswald nezastřelí a následně jeho nezastřelí nějaký nový Jack Ruby, nemocný rakovinou v posledním stadiu.

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  PPK
20. 11. 2020 19:11

Vždycky mě fascinovalo, kolik lidí si i v Americe, kde má zbraň skoro každý, a měla by tam tedy být nějaká povědomost o tom, co s nějakou zbraní lze a nelze, nedovolí zpochybňovat oficiální tvrzení, podle kterého střílel Oswald z opakovačky de facto dávkou.

orinoko
orinoko
20. 11. 2020 20:08

Letos poprvé jsem byl po dlouhé době VOLYt, ale už jsem neměl s kým probírat technikálie místní VOLEbní komiSER. Respektive měl, ale ON má nově ženskou , a tak z toho nic ani snad být nemohlo. Zdráhám se tvrdit, že volby nic nezmění, ale faktem zůstává, že ti ve věku hodně omezili svojí účast na tomto podujatie. Žasnu nad lidmi, kteří tváří tvář klepání bačkorami se bojí v podpalubí o plachtu prasklou. Covidové svini se má jít v ústrety s kalašnikovem a úsměvem. Nevím, jaké máte zkušenosti vy, ale já kolem sebe vnímám obří nasranost, kdy už i těm posr@ným… Číst vice »

trollove-2-24833.jpg
Bety
Bety
Reply to  orinoko
20. 11. 2020 22:40

Máš pravdu, nas.ranost stoupá, ale v mediální scéně si toho zatím nepovšimli. Proč taky.
Pořád ještě jsou přesvědčeni, že to co hlásají musí lidi akceptovat.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
21. 11. 2020 9:45

Jako jó, ale řezníkovi je úplně jedno, co si myslí ovce cestou na porážku. Možná to, že se jdou jen „sprchovat“. Hlavně je tedy třeba udržovat klid ve stádu, aby se všichni chovali „rozumně“.

No, proslýchá se, že prý ten hlídací ovčácký PES bude bude trochu hodnější … Takže vlastně pohoda …

comment image

https://form.simpleshop.cz/3WgK/

Bety
Bety
20. 11. 2020 22:55

Ve Wisconsinu se přepočítávají korespondenční lístky mimo jiné na základě stížností občanů, kterým bylo ve volebních místnostech zakázáno volit s tím, že prý již volili korespondenčně. Jedná se o lidi, kteří se k předešlým volbám nedostavili a tak se zřejmě předpokládalo, že jejich „hlasy“ jsou jaksi k volnému „demokratickému“ použití.

orinoko
orinoko
21. 11. 2020 10:57

Přišlo mi emailem od kámoše. Ani nevím kde to vzal , ale je to prý hot. Je toho moc, tak jen něco. „>   Od neděle probíhají na Turecko-řecké hranici střety mezi migranty, které na cestu do Evropy vyslal turecký prezident Erdogan, a řeckou policií. Od pátku se tureckým orgánům – včetně tajné služby MIT – podařilo na řeckou hranici dopravit 15 tisíc migrantů – převážně Afghánce, Pákistánce, Somálce a občany Nigérie. Příslušníci turecké tajné policie vyzvedli z tureckých věznic snad všechny odsouzené kriminálníky zahraničního původu a vládou pronajatými autobusy je svezli od věznic k hranicím. > >  V noci na úterý se… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
21. 11. 2020 16:53

Ještě tam Řekům chybí jedno pásmo – na vlastním úzení a jen kus za plotem.
Nevím ja je to řecky, ale Němci to vždy označovali „Achtung minen !“.

Bety
Bety
21. 11. 2020 12:01

The Guardian:“ Barack Obama je dodnes nejobdivovanější muž planety“.
Podle článku byl proti němu Trump hotová katastrofa.- Co by tomu řekli oběti pěti válek za Obamy je irelevantní.- K tomu pěkný obrázek jak Biden s Obamovou rodinou sedí u stolu na začátku kampaně.
Nejobdivovanější byl, myslím, že to byly Times, svého času i Hitler.
Mají tam podivná, a velkohubá, měřítka. Nejsilnější muž planety, nejobdivovanější…
možná proto, aby nebylo tak zřejmé, že jsou jen loutkami deep State.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 11. 2020 21:15

Někde „volby“ skrze „korespondenční“ hlasy ze záhrobí, někde Majdanskýozbrojený převrat…
Jedna z nejstatečnějších žen Ukrajiny o rozkrádání Ukrajiny, o Majdanutých grázlech, o „vládě“… o situaci na Ukroruině…
Олена Лукаш | Ток-шоу „19“ | 24.11.20Ukroruina coby pokusný králík nového středověku zaváděného „Západem“…
https://www.youtube.com/watch?v=WUduORkoLiM