Vítejte v Gulagu roku 2021!

Svět i mnoho Američanů si neuvědomuje, že USA jsou dnes nekulturním totalitním státem, ve kterém se praktickým plněním prvního dodatku Ústavy stal domácí terorismus

Mediální prostor je plný pověstí o „povstání“ Trumpových příznivců, tzv. „ubožáků (deplorables)“, 6. ledna 2021 před Kapitolem. Od toho dne všechna média establishmentu vyřvávají do světa, že země stála toho dne okraji propasti, že šlo o „zradu“ a „povstání“, a vyslovují absolutní a neodvolatelný požadavek „potlačit“ a „zničit“ každého, kdo by se proti této jejich likvidační touze postavil. A cílem útoku nejsou jen „ubožáci“, ale kdokoli, kdo by se odvážil toto pomstychtivé myšlenkové schéma jakýmkoli způsobem zpochybnit.

Perzekuce tedy prosákla až k oněm politickým vrstvám amerického lidu, který se o politiku nezajímá, ale odvažuje se toho hříchu, že Trumpovy povstalce otevřeně neodsuzuje. A nejčerstvější novinkou tohoto hnutí je, že stovky mužů a žen jsou propouštěny ze svých zaměstnání, když se jejich zaměstnavatelé třeba i jen o jejich protrumpovské orientaci dověděli. Přímá účast na protestu před Kapitolem nebyla a není tedy už dnes pro vyhazov z práce zapotřebí.

Před pár dny generální prokurátor Severní Karolíny Josh Stein žádal, aby občané udávali ty své sousedy, o kterých vědí, že se účastnili protestu „Stop the Steal“ u Kapitolu. A děti? Ty by měly udat své rodiče, říká Stein.

Takto tedy mluví hlavní prosazovatel práva Severní Karolíny.

FBI vyšetřuje úředníka, který jako privátní osoba pomáhal skupině lidí z okresu Moor účastnit se protestu ze 6. ledna. Ani jeden z nich nevstoupil do budovy Kapitolu, ale na to se nikdo neohlíží. Takže všichni členové této skupiny jsou tamními médií vláčeni jako nejhorší zločinci, jejich pověst je očerňována, vyhrožuje se jim trestním stíháním – zkrátka činí se vše s cílem je umlčet. A to tak rázně, aby se už nikdy neodvážili vznést směrem k Velkému Bratru jediný dotaz.

Odborový svaz pracovníků letištního personálu USA žádá, aby všem Trumpovým příznivcům bylo odepřeno právo letecky cestovat, a zdá se, že jeho přání bude vyhověno. Takže jestliže jste jedním ze statisíců lidí, kteří byli předminulý týden ve Washingtonu jako třeba i jen pokojný a vážený účastník protestu a některá z „probuzených“ osob o tom dá příslušným uším vědět, klec za vámi zaklapne. Buď vás vyhodí z letadla, anebo vás z letu vyřadí už při registraci.

Tucty bank a korporací dnes „ruší“ každého, kdo se odváží vyslovit i tu nejopatrnější otázku k tomu, co se v den voleb v USA dělo. Volání po krvi provází v těchto dnech každý krok senátora J. Hawleyho, který odvážně bránil prezidenta a dovolil si prohlásit, že volební podvody ve volbách skutečně existovaly.

Jak vidno, nikdo se společenským profilem dnes nesmí otevřeně vyhlásit, že by snad nějaké „otázky“ o 3. listopadu, čili dni voleb, mohly existovat. Je to „verboten“, a kdybyste toho zákazu nedbali, mohou být vaše manželka a děti zterorizováni oněmi beztrestnými a většinou „pokojnými“ týpky z Antify.

Mediální vědátor a sloupkař deníku National Washington Post E.Robinson vyhlašuje, že přízeň k Trumpovi je kultem, který musí být násilně „přeprogramován“.

Jak a kde asi? Snad v převýchovných táborech? Nu což, s dětmi s tou převýchovou ve veřejných školách už začali. A my ostatní? Budeme ve jménu „obrany naší demokracie“ posláni do Gulagu? V němž zkušenost Alexandra Solženicyna bude cosi jako letní dovolená ve srovnání s tím, co tam čeká nás?

Zdroj: My Corner by Boyd Cathey

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
JanDrda
JanDrda
17. 1. 2021 14:37

„…USA jsou dnes nekulturním totalitním státem …“ a právě proto je potřeba tam udělat Kulturní revoluci. A nejen tam, v celém anglosaském světě plus v EU. Co se nepovedlo Velkému kormidelníkovi Maovi, to se musí provést nyní a zde. Vymýtit čtyři staré nebo také čtyři přežitky: staré myšlení, stará kultura, staré zvyky a staré obyčeje. A establishment tam i tady pro to dělá i nemožné. Nadějné vyhlídky. Antifa, Zelení, Piráti a další sebranka jsou jejich hybnou silou.

Dolmen
Dolmen
17. 1. 2021 18:44

Autor sice napsal, že bidetovci budou trumpetovce vyhazovat z letadla, ale neupřesnil, jestli za letu, tak jak to dělal Pinochet, vzor všech opravdových demokratů.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
17. 1. 2021 22:01

Vítejte v GOOGLagu roku 2021!
Jak může tak kulturně a civilizačně zaostalá země jako jsou usa, v níž jsou bída, vraždy a porušování lidských práv na denním pořádku, mít tu sprostou drzost a pasovat se na globálního ochránce lidských práv a vojensky i politicky intervenovat po celém světě pod záminkou šíření svobody a demokracie? A jak my můžeme být až tak hloupí, že ji v tom nejenom politicky, finančně i vojensky podporujeme, ale že ji posloucháme a uctíváme? Snad ta hořící americká města spálí i naše hajlující pracky.
Heil, Twitter!

Gatta
Gatta
Reply to  Botičky od Diora
18. 1. 2021 20:40

Máte-li v ruce velký klacek, v portmonce hromadu jinými uznávaného platidla a sprostou bezočivost – tak se můžete pasovat úpně na cokoliv.
A znáte to: „Když to nemůžeš porazit, tak tomu snaživě podlézej“.

fajt
fajt
18. 1. 2021 13:34

comment image

carpe diem. ..)