Vládě USA už nikdo nevěří. Včetně Američanů samých

Atlantický most, německá organizace vytvořená Washingtonem k podpoře a propagaci Němců sloužících Washingtonu, ztrácí dech. Poslední anketa, kterou tato organizace uspořádala, prokázala, že 85 % Němců se od USA odvrátilo. A tak byl předseda této organizace nucen oznámit „velkou ztrátu důvěry Němců ke Spojeným státům“. A dvakrát větší počet, ukázala dále anketa, je těch, kteří vidí spolehlivého partnera v Číně, než těch, kteří jej vidí v USA. (ZDE)

Ke stejnému hodnocení své vlády dospěli i Američané sami. Poslední průzkum Gallupova ústavu prokázal, že dvakrát víc je těch Američanů, kteří za největší problém USA považují jejich vládu, než těch, kteří za něj považují imigraci, a šestkrát víc než těch, kteří za něj považují zdravotní péči. (ZDE)

Gallupův průzkum dále prokázal, že mnozí Američané považují USA nikoli za demokracii, ale oligarchii ovládanou mocnými zájmovými skupinami.

Zcela nevyvratitelně se tak ukazuje, že v minulých letech došlo v USA k revoluci. Aristokracie svrhla lid a demokracie je mrtva. Žijeme ve Spojené oligarchii proti lidu.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
25. 2. 2019 22:46

Agitacni rotacky jedou na plne obratky.. Proc ne, mame svobodu slova a v konecne fazi tyhle aktivity Americe prospeji. Jen se musi zlepsit organizace alternativnich webu, tenhle clanek jsem videla nekolikrat, koluje na webech spolu s konspiracemi . Odkaz na stranku ruske propagandy „Strategic-culture“ je ocividny. Rozklad Evropy zkrze masovou emigraci sice beru, ale Putinovy zasluhy jsou tam jen cudne podstrkovane – meli by postovat Vladimira Vladimirovice, jak ukazuje nahou hrud, kdyz plave s delfiny v azurovem mori. :-) V grafu (dle tohoto webu) , 35 % volicu neduveruje vlade.. Mozne to je, je to neco pres 1/3 volicu. Americani… Číst vice »

senil666
senil666
26. 2. 2019 8:00

USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíly mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 2. 2019 11:09

Odklon Německa od USA je přirozený, jako okupovaná země však nemohou říci všechno. Na druhou stranu Německo představovalo -minimálně v minulosti- již opakovaně „zemi která zešílela“ a vedla genocidní, vyhlazovací válku. USA bohužel rovněž dávno ztratily soudnost. Příklon k „vlastím potřebám národních států“ je jen logickým důsledkem. Je „přeglobalizováno“ a trend je nyní protisměrný. Evropa pomalu směřuje k větší samostatnosti. Droga poválečného „vděku a obdivu k Americe“ přestává působit, míjí se ve své aroganci účinkem i s tím, jak „domky z karet na tekutém písku“ a la PRO, budování „nových“ LL či F-35 (jen špičky ledovce) ukazují, že KVAZI demokracie… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 2. 2019 11:25

Veronika Sušová-Salminen:
Vítejte v Absurdistánu!
http://casopisargument.cz/2019/02/26/vitejte-v-absurdistanu/

Ilona Švihlíková
Přítel, nepřítel, alianční spojenec
http://casopisargument.cz/2019/02/21/pritel-nepritel-aliancni-spojenec/

Pro výsledek bude nepodstatné zda konečné „tsunami pádu dosavadních jelit“ Evropy bude předcházet ještě nějaká doba úpadku.
„Hřeben vlny“ se tím jen zvýší a dopad masy „vlny“ bude jen důraznější…

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 2. 2019 11:56

Kauza Huawei a hľadanie záujmov Európy http://casopisargument.cz/2019/02/21/kauza-huawei-a-hladanie-zaujmov-europy/ Macron odmítl zahrnout zemědělství do obchodního jednání s USA http://casopisargument.cz/2019/02/26/macron-odmitl-zahrnout-zemedelstvi-do-obchodniho-jednani-s-usa/ Šéf Volkswagenu: Americká cla by stála miliardy http://casopisargument.cz/2019/02/22/sef-volkswagenu-americka-cla-by-stala-miliardy/ Americká cla na auta výrazně dopadnou na střední a východní Evropu http://casopisargument.cz/2019/02/21/trumpova-cla-na-auta-vyrazne-dopadnou-na-stredni-a-vychodni-evropu/ Případné opakování sucha r. 2018 může ale vést jak k rozpadu lesů na plochách stovek kilometrů čtverečních, tak k výraznému poklesu spodních vod. Pak bychom jako lidstvo už neřešili, zda a nakolik je neudržitelná a nesmyslná další výroba aut a zástavba krajiny. Řešili bychom HOLÉ PŘEŽITÍ civilizace… A již dnes je možno zřetelně označit zemi, která by i v tomto – vpravdě apokalyptickém-… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
27. 2. 2019 10:03

Argentinec a Chilanka ukazují, jak to ve Venezuele skutečně vypadá
https://cz.sputniknews.com/svet/201902279316971-argentinec-chilanka-venezuela-skutecnost/
Čína se připojuje k Rusku v boji proti vojenské intervenci ve Venezuele
https://www.zerohedge.com/news/2019-02-26/china-joins-russia-opposing-military-intervention-venezuela

Irena
28. 2. 2019 6:00

Ta minulá léta, kdy tam došlo k tomu svržení demokracie, se datují od založení USA.