Vrbětice, srdce lásky

Pavel Letko

Vrbětice se stávají srdcem šťastného světa, odkud se šíří pravda a láska po celé zeměkouli. Napočítali jsme zatím desatero výrazných směrů, kterými se šíří.


Vrbětice se stávají srdcem šťastného světa odkud se šíří pravda a láska po celé zeměkouli. Napočítali jsme zatím desatero výrazných směrů, kterými se šíří. Posuďte sami:

  1. Výbuch munice ušetřil mnoho životů. Je to sice zatím tak trochu tajné, ale zdá se, že především na Ukrajině. Kaňkou jsou dvě oběti z řad českých hlídačů skladu vražedného materiálu. Podle intenzity explozí v rozmezí jednoho měsíce by však munice došlá na místo určení způsobila s největší pravděpodobností mnohem více ztrát na lidských životech. K takovému účelu je ostatně toto zboží vyráběno, skladováno, distribuováno a použito. K zabíjení lidí. Ve Vrběticích se tak bojovalo o životy ukrajinských civilistů a možná i těch syrských. To nám „generál-čekatel“ Koudelka ještě řekne. Nebo také ne. Každopádně postavme našim dvěma obětem pomník s nápisem „padli za ruské a/nebo bulharské a/nebo syrské bratry, nezapomeneme“. Naši budoucí prezidenti budou mít další místo kam klást věnce a být v televizi.
  2. V důsledku kauzy Vrbětice byla zrušena možná účast Rosatomu. To je vynikající zpráva pro firmu Westinghouse a další možné účastníky atomového tendru, protože jim spadne do klína navíc několik desítek nebo dokonce stovek miliard Kč. Tlak na snížení ceny, který by způsoboval Rosatom již pouhou účastí v tendru, mávnutím Babiše a spol. zmizel.
  3. Zelení odpůrci energie z jádra mohou také plesat. S výstavbou jaderné elektrárny to bude jako s tou pověstnou jitrnicí. Takovou elektrárnu svět neviděl.
  4. I když půjde o elektrárnu, jakou svět neviděl, spolyká hodně viditelných miliard. Za 200 miliard rozestavět a pak za nedostavění 150 miliard uspořit. A to se vyplatí. Někomu určitě. Westinghouse s tím má své zkušenosti. ZDE
  5. Snížili jsme stav pracovníků ruské ambasády v Praze. Elfové tančí, Stan Spolu s Piráty se topí ve štěstí.
  6. Za ropu a plyn z Ruska nebudeme platit ruským okupantům, ale německým osvoboditelům. Samozřejmě s určitou více či méně přiměřenou přirážkou. A to se vyplatí. Tak Němcům určitě.
  7. Jelikož se zhoršily vztahy s Ruskem, budeme muset finančně podpořit naši armádu a americké výrobce zbraní. Výpalné je třeba platit řádně a včas, teprve pak se budeme moci konečně cítit bezpečně před východním bolševismem. Americký dělník plesá, český generál studuje tažení Napoleona a Wehrmachtu. Dělník je hoden své mzdy, generál své odměny a vojín své čestné salvy.
  8. Otevírá se prostor pro vzkříšení základny US Army na území Protectorate of Bohemia and Moravia. Klvaňa bude mít radost, americký voják také. Určitě je lepší pro začátek střed Evropy než Afghánistán.
  9. Poškození česko-ruských politických vztahů a s nimi i těch obchodních, poskytne nečekanou výhodu našim spojencům, kteří mohou tuto nevelkou mezeru na ruském trhu ochotně zaplnit. V neposlední řadě si zaslouží svou mzdu i v českých neziskových organizacích podporovaných z Kanady, USA a dalších spřátelených zemích. Jejich práce se vyplatila a jistě ještě vyplatí. O důvod více svolat nezávislé shromáždění a svobodně nadávat Rusům, na Hrad místo standarty pověsit trenýrky a nad hlavu umělecké dílo „Putin s trenýrkami u kotníků na WC“. Nezištnost, západní vkus, křesťanská civilizace a kultura se prostě nedají zapřít.
  10. A poslední, avšak nikoliv nevýznamnou dobrou zprávou je, že ať v této zemí vládne Habsburk, Hitler, Brežněv nebo Biden, naše česká mediální, kulturní a politická reprezentace zcela jasně ukazuje, že svou pílí, rozhodností, statečností a mazaností dokáže vést bezpečně celý národ za vynikající obživou a dobrým bydlem s neomylností tasemnice do jakékoliv prdele.

Tak dobrou chuť, milí spoluobčané.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
28. 4. 2021 11:03

Český pseudopolitik je jako jedovatá polní bylina. Škodí lidem. Východní vítr na něj povane a již ho není.

orinoko
orinoko
28. 4. 2021 11:24

Přidám něco progresivního.
Bude to jako všude a moravské Vrbětice by se měli připravit už teď.
Bude to jako v Četníkovi ze Saint Tropez. Začnou přijíždět lidi. A vyptávat se místních. Kterou dírou jste TAM lezli na houby? Vypadali Rusáci jako Babinský a Grázl? – Mimochodem dodnes nevyšetřeno, zda ten druhý nepochází od nás. Dodnes tu má svůj podnik.
Kde to hořelo a kdy to bouchalo? Byly u toho ženské? Třeba aspoň Zacharovová?
Co ufoni a BIS agenti? Co agent Orange?
Tak co tam máte?
Dám si dvojitého Coudelcu s ledem!

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
28. 4. 2021 14:08

Na Zvedavci píšou, že v roce 2016 Bc. Martina Kňavová z Pardubic věnovala Vrbětické kauze dipl. prácí:

„Předmětem diplomové práce je analýza fungování krizového managementu mimořádných událostí v muničním skladu ve Vrběticích na podzim 2014. Analýza jednání více než 40 aktérů je provedena pomocí modelu aréna, aktér a agenda. Analýza je provedena s využitím veřejně dostupných informací z osmi informačních zdrojů a zahrnuje období říjen 2014 až duben 2016. Na základě analýzy jsou identifikována selhání krizového managementu i jednotlivých aktérů.“

https://dk.upce.cz/handle/10195/64460

Profesionální a detailní práce, ale … Baširov s Petrovem tam nejsú. Mrkni se jestli máš čas.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Botičky od Diora
28. 4. 2021 18:06

comment image

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Botičky od Diora
29. 4. 2021 12:52

Pat a Mat jedou jako fretky, neznají odpočinek…. :

„29.04.2021: Na D1 v km 128 byla během výkopu přímo v tělese dálnice nalezena munice z druhé světové války. Místo je zajištěno, stavba zastavena, na dálnici míří hasiči a pyrotechnici. Čeká nás rozhodnutí, zda explosivní materiál odvezeme nebo zneškodníme na místě,“ uvedl mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl.
Netrap se, Honzíku, obrať se s důvěrou na odborníka Gebreva, ten poradí :-)

Hudryperman
Hudryperman
28. 4. 2021 12:01

Není všechno za velkou louží špatné. V některých us.státech nenosí lidé hadr na hubě a
v jedné škole na Floridě nedovolí učit těm učitelům,kteří se nechali očkovat proti covidu.
A mají k tomu docela dobré zdravotní odůvodnění…
https://www.ac24.cz/-/skola-v-usa-nenecha-pracovat-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-proti-covidu-19/

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
28. 4. 2021 13:04

O tom vím i z jiného zdroje. Sice lakonicky, ale z USA. Ne nadarmo jsem s Robertem ve studiu v Praze kalil o vánocích 2020. A vlastně TAM všechno moje konání poté /rok 2021/ chytlo pražskou manýru. Formou bádání jsem se dopracoval k Šeberáku, kde mám památný výkon – 7 hodin napoprvé v lednu. Ale dva dny poté těžké leháro. Florida i Texas /ale asi i další – Arizona, Kalifornie?/ jsou koupené státy. A Florida za bušisty Yeba rozhodla, že prezidentistou bude rodinný kujeb. Následky si nesou celé USA dodnes. Blbouni něco federálně řeší a výsledek je společná fekálie. Podle… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
Reply to  Hudryperman
28. 4. 2021 18:01

Lidé něvěří králi od té doby co jim pravdu řekl šašek:
https://videacesky.cz/video/george-carlin-americky-sen
https://www.youtube.com/watch?v=PKpj2NR1wjQ

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Hudryperman
28. 4. 2021 20:22

Zdá se,že zorganizování tzv.pandemie má mnohostranné a velmi nepříjemné konsekvence. Absurdní tlak zblbnutých vlád na testování co největšího počtu
obyvatel a nyní i školních dětí by se mohl v blízké budoucnosti projevit na zdraví lidí stejně,jako již probíhající a hlavně budoucí postvakcinační stav očkovaných !
Bigfarma veřejně upozorňuje na zcela neočekávaný efekt kontaktů očkovaných s
těhotnými ženami.Viz obrovský skandál s potraty zdravých matek po kontaktu s lidmi,
kteří se podrobili očkování….
https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 4. 2021 21:41
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Martin (už bez taky m)
29. 4. 2021 9:17

Sranda pokračuje:

Včera, dne 28.04.2021, začal hořet další sklad se zbraněmi a výbušninami – opět v Bulharsku, v Ljaskovci, sklad zbrojovky „ARKUS“….
comment image

Už se těm balkánským deb.lům směje celý svět – James Bond hadr :-)))
Bohužel nám také, neboť úlohu užitečných idi.tů jsme též zvládli bravurně.

orinoko
orinoko
29. 4. 2021 14:37

Ještě k Vrběticím:

https://www.youtube.com/watch?v=u9FMqsnoB1A

Stojí za to přečíst i diskusi. Karel Milský – Růžena Karfíková.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
29. 4. 2021 14:40
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
29. 4. 2021 15:05

Jaks to qrva našel?? :-)

Září, 2017…ZLÍN – „Až osmileté vězení hrozí minimálně dvěma mužům ze Zlínského kraje za to, že se letos na jaře vloupali do střeženého muničního skladu ve Vrběticích, který v roce 2014 zničily rozsáhlé výbuchy. Muži ve věku 20-35 let z areálu odnesli desítky zbraní a výbušnin, které se pravděpodobně chystali rozprodat.“
Aby nám čučkaři nezrušili web :-))

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
29. 4. 2021 17:08

To by museli nejdříve zakroutit krkem Trubce. Vrběticemi se mi to v nabídce jen hemží.

Aleš
Aleš
Reply to  Botičky od Diora
29. 4. 2021 21:18

To by si nakáleli do vlastního. Začít se organizovat mimo digitální záznamy, mimo kamery, mimo signál mobilních telefonů…. Když jsem byl před 11 lety na om nováčkem, a tak říkajíc jsem se ještě vznášel na obláčku mírné nevědomosti v mezích zákona, tak si ze mne utahovala dvojice, která si říkala Merlin a mm. Mm tehdy něco prohodil o francouzské komedii Blbec k večeři, kterou jsem čirou náhodou znal. A když vím, že i nejsystematičtější snahou nelze rychle a účinně zamezit gaunerství a zzmrdství Koudelků a negativních dopadů na naše životy, tak nějak mi to nebrání si z nich aspoň utahovat… Číst vice »

orinoko
orinoko
4. 5. 2021 6:05