Vše, co potřebujete vědět o zasedání RB OSN podle jedné české TV

Zdá se vám to málo? Přepněte si na náš krimikanál…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
14. 4. 2018 9:18

Nebude to trvat dlouho a zprávy zcela nahradí reportáže o tom, že se kdesi narodilo dvouhlavé tele, případně že českou učitelku na Jadranu pokousal žralok,
vše doplněno desetiminutovými dotazy na sousedy, co si o tom dvouhlavém teleti myslí a jak hodnotí tu krávu.

Béda
14. 4. 2018 17:37

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/469175-syrska-armada-nasla-ve-vychodni-ghute-chemickou-laborator-a-chlor.html

Zdroj ze syrské armády řekl SANA, že laboratoř, kterou teroristé opustili, byla ve městě Aftris. Podle něj byla vybavena různými zařízeními umožňujícími výrobu rozličných jedů včetně těch, potřebných pro výrobu zakázaných látek. V laboratoři byl nalezen i chlór, což je látka, která byla zřejmě použita 7. dubna při útoku v Dúmá. Nalezeny tam byly také kanystry i ampule a kádinky pro míšení látek….

LiL
LiL
14. 4. 2018 19:41

Toto již není snaha vrtěti psem,ale totální neschopnost udržet něco co se rozpadá. Západ jak ho známe končí a příčinou je jeho vlastní nenažranost. Jedinou nadějí je,že peníze ztratí svou moc,ale to by byla jiná pohádka.

Irena
14. 4. 2018 20:49

Kousek z posledního vystoupení ruského představitele při OSN z mimořádného zasedání k Sýrii: USA a jejich spojenci pokračují v demonstraci do nebe volajícího pohrdání mezinárodním právem, přestože jako stálí členové Rady bezpečnosti by měli obzvláště tvrdě hájit ustanovení stanov OSN. Bylo ostudné poslouchat, jak byl při odůvodňování agrese uváděn článek ústavy OSN. My ctíme právo každého státu mít v úctě svůj základní zákon. Ale je na čase, aby se ve Washingtonu naučili, že mezinárodní kodex chování ve vztahu k použití síly je upraven stanovami Spojených národů. Zajímalo by mě, jak národy Velké Británie a Francie přijmou, že jejich vedení se… Číst vice »

Irena
15. 4. 2018 8:03

Irena napsal Kousek z posledního vystoupení ruského představitele při OSN z mimořádného zasedání k Sýrii: USA a jejich spojenci pokračují v demonstraci do nebe volajícího pohrdání mezinárodním právem, přestože jako stálí členové Rady bezpečnosti by měli obzvláště tvrdě hájit ustanovení stanov OSN. Bylo ostudné poslouchat, jak byl při odůvodňování agrese uváděn článek ústavy OSN. My ctíme právo každého státu mít v úctě svůj základní zákon. Ale je na čase, aby se ve Washingtonu naučili, že mezinárodní kodex chování ve vztahu k použití síly je upraven stanovami Spojených národů. Zajímalo by mě, jak národy Velké Británie a Francie přijmou, že jejich… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
15. 4. 2018 9:57

Béda napsal
V laboratoři byl nalezen i chlór, což je látka, která byla zřejmě použita 7. dubna při útoku v Dúmá.

Přiznávám, že plynný chlór jsme vyráběli s nezletilými žáky (16 let) a to opakovaně v rámci cvičení v předmětu Základy elektrotechniky, v tématu Faradayovy zákony elektrolýzy. Dále přiznávám , že mi bylo známo, že výše jmenovaný M.F. neměl řádně ukončeno odborné vzdělání a dále i fakt, že jmenovaný neměl kladný poměr ke šlechtickému titulu, jehož přijetí odmítl, což jsem ovšem žákům nezatajil.