Všechno nám říkají, jen my to neslyšíme

Když si položím otázku, o co asi ve 21. století usilují nejmocnější sociální elity osobně a soukromě, tak mi jako odpověď vychází, že tak jako dřív vést velké války o nová území, o přírodní zdroje a o „lidské zdroje“, je pro ně už nemožné. A protože elitám vždy zůstane vlastní snaha o moc, o pohodlí a o majetkový luxus, tak co jim ke štěstí ještě chybí? Je to jejich zdraví a možnost získat čas. Čas vlastního života. Života co nejdelšího. A jak je z praxe vidět, občas se dožívají stovku let už teď a docela se jim to daří.

Zdá se proto, že právě to je důvodem, proč až dosud elitáři tolik investovali nejen do teorie sociálního řízení a psychologie moci, ale právě do biologie, medicíny a zejména genetiky, přičemž tím nejvhodnějším a nejvýhodnějším pokusným králíkem pro jejich poslušné malthusiánské bio-vědce je dnes každý, kdo existuje mimo rodiny těch elitářských mafií. Člověk z masy davů, na němž elitě nezáleží, jestli ty genetické pokusy přežije, anebo ne.

Jenže, proč tedy šéfové lidstva právě tohle neutajují a naopak nechávají psát a zveřejňovat schwabovské knihy o NWO a točit hollywoodské filmy o biologii, pandemiích a o genetických experimentech? Proč jsou v televizi seriály o medicíně délky života v duchu transhumanismu v budoucím sociálním matrixu? Proč to oni vůbec neskrývají a naopak plebsu to vše klidně oznamují televizí a bombastickými rituály olympiád a dalších slavností? Copak ten dav nechápe, že vražedné bio výzkumy a pokusy vědců o tom všem by se měly spíše utajovat?

Pak ale z toho prostou logikou vychází už jen jediné: Elitáři vědí, že drtivé většině lidstva postačí víra v bohy a pak už jen chléb a hry a nepřijde jí na mysl, že si tím elity opatrně testují, jak na realizaci jejich příštích vražedných nápadů masa davu bude sociálně reagovat. A jak se zdá, ta strategie jim docela vychází. Vždyť přece koukat na horor z křesla obýváku je tak vzrušující…

Ostatně, domestikovaný pes za piškot také na slovíčko poslouchá a domestikovaný kůň pánovi také nastavuje hlavu, aby mu pán zavěsil na krk chomout k práci na poli, za níž pak bude oves ve žlabu. A proč? Proto, že jak pes tak kůň i člověk z davu jsou tvorové stádní, čili sociální.

A tak, jak je vidět, ten pes, kůň i ten jedinec z poslušného davu proto nikdy nepochopí, co bude, až pán jednoho dne namísto chomoutu bude v ruce držet jateční pistoli. Ten pes, kůň i jedinec z poslušného davu pak už nebude mít možnost, říct to jinému koni, psu i člověku, co se potom stalo. Pokud si to nebezpečí neuvědomí předem včas.

4.9 30 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
14. 11. 2021 17:17

Výborná úvaha a v současnosti, kdy je tolik možností řídit společnost, snad ještě aktuálnější než by byla před léty. Přirovnání zvoleno jedinečné.

Alva
Alva
Reply to  zajoch
14. 11. 2021 19:29

Taky se mi to moc líbilo. Několika přirovnáními sdělil víc, než sáhodlouhé filozofické traktáty. Palec nahoru, klobouk dolů.

Bety
Bety
14. 11. 2021 18:47

Moc dobré.
Navíc ty filmy, seriály a románové fikce končí přece dobře, ne? Tak proč se bát?

idiotronic
Reply to  Bety
15. 11. 2021 11:49

Ano, hodně lidí je pod vlivem televizní propagandy přesvědčeno, že všechny zločiny jsou po zásluze potrestány a jsou naprosto vyvedeni z míry, když se jim uděje křivda a žádná protiakce nenásleduje. I docela drsné Rudé Brigády tušily, že státní moc je podepírána televizní propagandou a pokusily se nějaký místní TV vysílač vyhodit do vzduchu. Pro mne je Zločin v šantánu realistickou protiváhou prolhaných detektivek.

Dolmen
Dolmen
14. 11. 2021 21:33

Z knihy BILDERBERGERA JACQUESE ATTALLIHO z roku 1981:
BUDOUCNOST BUDE O NALEZENÍ ZPŮSOBU,JAK SNÍŽIT POPULACI.
Zbavíme se jich tím, že je přesvědčíme, že je to pro jejich vlastní dobro. Něco najdeme nebo způsobíme pandemii zaměřenou na určité lidi, skutečnou hospodářskou krizi nebo virus postihující staré nebo starší lidi, na tom nezáleží. Slabí a bojácní tomu podlehnou. Hloupí v to uvěří a požádají sami o léčbu. O léčbu, která bude řešením. Výběr idiotů se tedy provede sám, půjdou na jatka sami dobrovolně.
Podařilo se – hospodářská krize i s plandemií.