Všichni společně na jedné lodi a vzhůru k jedné světové měně a vládě (II.)

NWO

Skutečné bohatství nemá nic společného s penězi nebo vytvářením dluhů. Skutečné bohatství jsou přírodní zdroje, výrobní prostředky a práce. To je něco, co marxisté ve své filosofii pochopili správně. Problémem je, že tyto dnešní neomarxistické elity jsou zainteresovány na loupeži vytvořeného bohatství a veřejnosti namlouvají, že tak činí v zájmu společnosti a pro dobrou věc a dokonce jako výraz solidarity.


Dějiny se opakují, protože všechny války jsou válkami bankéřů. A ti vydělávají na obou stranách. Odborných studií a knih na toto téma jsou spousty. Stěžejní díla jsou díla Anthony Suttona, G. G. Preparaty (náš článek G. G. Preparata: Kdo dal moc Hitlerovi) a Nikolaje Starikova, který oba předchozí vědce často cituje. Tyto knihy by měly být povinnou součástí nejen studia historie, ale i hospodářských dějin. Pochopení role centrálních bankéřů při přípravě I. i II. světové války (viz heslo Kurt Schröder) nám pomůže pochopit roli hráčů na rozehrané šachové partii dneška.

První část mého příspěvku vzbudila u některých diskutérů na Outsidermedia (náš web e-republika byl tehdy vypnut) téměř hysterické reakce. Dovolila jsem si klást nepříjemné otázky ohledně načasování vstupu Ruska na Ukrajinu a tím jsem se stala šmahem nepřítelem, který snad schvaluje upalování civilistů v domě odborů v Oděse v roce 2014. Je víc skeptických pozorovatelů, kteří si kladou otázku, do jaké míry hraje Rusko roli při prosazování cílů Agendy 2030 a Great Resetu, není na škodu vydržet a poslechnout si celý záznam z konference WEF z roku 2021 a dlouhý projev Vladimíra Putina

Jeden takový rozbor se nachází na této adrese. Autor Brandon Smith se prorocky ptá, kolik času nám vlastně zbývá. Studie analyzuje podrobně celou situaci a ráda bych vytáhla její hlavní závěry.

Mnoho let je mým tématem nevyhnutelná válka mezi Východem a Západem. Otázkou není, zda je pravděpodobná, nýbrž jenom, kdy vypukne. Kdy nastane ten nejvýhodnější okamžik pro vyvolání 3. světové války ve formě hospodářské války vůči vlastnímu obyvatelstvu.
Možná se bude výraz nejvhodnější okamžik zdát poněkud zvláštním, ale chtěl bych, aby se čtenáři upamatovali na jedno pravidlo:

Všechny války jsou válkami bankéřů.

Nelze porozumět něčemu ve vztahu ke geopolitice, pokud neakceptujete skutečnost, že mezinárodní konflikty jsou všeobecně vzato vykonstruovány a založeny tak, aby na nich vydělávaly určité mocenské skupiny a finanční elity. Pokud patříte k lidem, kteří vycházejí z toho, že všechny události jsou „náhody a nešťastné okolnosti, pak budete do konce svého života tápat v temnotách a divit se, proč se dějí znovu tak strašné věci a svět se rozpadá před našima očima. Následkům neuniknete, protože jste si myslili, že právě vy víte nejvíc a nepřipravili jste se.

V mém příspěvku Ordo ab Chaos: Jak slouží ukrajinský konflikt establishmentu jsem načrtnul mnoho faktorů, které spojují Kreml s globalistickými institucemi jako je Světové ekonomické fórum (WEF), Banka pro mezinárodní zúčtování (BIS)v Basileji – centrální banka všech centrálních bank, Mezinárodní měnový fond (MMF), Světová zdravotnická organizace(WHO) a dále zástupci elit jako je Henry Kissinger či velkobanky jako Goldman Sachs. Realita je, že je Rusko již dlouho spojeno se zájmy mezinárodních globálních elit (IGE) a to se válkou na Ukrajině nezmění, stejně jako se nezmění připojení Krymu k Rusku.

Čína je přirozeně ještě horší, když jde o propojení na globalistické instituce. Země nahromadila biliony dolarových dluhů, poněvadž dostatek „likvidity“ byl podmínkou MMF pro přijetí do měnového koše SDR (zvláštní práva čerpání) pod správou MMF. Čína se stala ze země, která měla minimální zadlužení, zemí s biliónovými dluhy. A právě tato „likvidita“ byla pro MMF nástrojem, který slouží pro její centralistické cíle. Toto není přece chování země, která je antiglobalistická a usiluje o národní suverenitu. Nebudu dále rozvíjet fakta týkající se dalších východních zemí a jejich napojení na IGE. To jsem již dělal léta a je mi líto, že se musím znovu opakovat a poukazovat na přednášky brilantního vědce Anthony Suttona, který je zpracoval před více než 50 lety.

K čemu je válka dobrá

Proč spustit válku? Zcela jednoduše: Když hrajete v šachu s bílými i černými na obou stranách, vždycky vyhrajete. Kromě toho je chaos ultimativním receptem, jak prosadit drakonické cíle, které by veřejnost za mírových časů nikdy nepřipustila. Co bych chtěl následně zkoumat, je otázka načasování a průběhu vývoje:

Jak se tato ekonomická válka bude odehrávat a jak dlouho bude trvat?

Pokud budeme rozumět jejím fázím, můžeme se připravit na její důsledky a učinit opatření k tomu, aby se výsledek změnil. Prvním krokem je poznání, že na tahu jsou východní země a že jejich jednání bude určovat tempo průběhu událostí.

Lekce z ekonomiky, na kterou Západ zapomněl

Skutečné bohatství nemá nic společného s penězi nebo vytvářením dluhů. Skutečné bohatství jsou přírodní zdroje, výrobní prostředky a práce. To je něco, co marxisté ve své filosofii pochopili správně. Problémem je, že tyto dnešní neomarxistické elity jsou zainteresovány na loupeži vytvořeného bohatství a veřejnosti namlouvají, že tak činí v zájmu společnosti a pro dobrou věc a dokonce jako výraz solidarity.

Východní země však chápou dobře a stejně jako dřív, co je skutečné bohatství. Můžete mít všechny peníze světa, když ale nemáte výrobní základnu nebo přístup k ní, nemáte nic.

Nemá-li země žádné skutečné bohatství a prostředky, jak si je vytvořit, nezachrání její ekonomiku ani nejvýkonnější tiskárna peněz. Západ se vzdal velké části svých výrobních prostředků a hledání svých vlastních surovinových zdrojů a prezentoval to jako starost o životní prostředí, jako boj proti klimatické změně způsobené nárůstem CO2. Východ na to nepřistoupil, přinejmenším ne v takové míře, která by ohrozila dlouhodobou produktivitu. Proto je Východ v silnější pozici a může spíše přežít globální hospodářský konflikt. Vlastním klíčem pro průběh světové ekonomické války je tedy kombinace zemí, které se na ní budou podílet a jejich obchodní smlouvy.

Třetí část by měla logické pokračování: Kolik času nám zbývá? A máme nějakou šanci ?


Všichni společně na jedné lodi a vzhůru k jedné světové měně a vládě (I.)
Všichni společně na jedné lodi a vzhůru k jedné světové měně a vládě (II.)


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Převzato z e-republika.ch
4.2 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
22. 5. 2022 7:31

Škoda,že autorka neavizuje ještě i III.část . Po skvěle formulované II.části by byly jí očekávané události zajímavé. Zejména vliv čínské vlády na další průběh světového konfliktu.

orinoko
orinoko
22. 5. 2022 8:39

Zadlužená Čína a rotačky FEDu. To mi lebka nějak moc nebere i když dělové čluny mají pohotovost. Kdo financoval původní křesťanství, aby se šířilo? Rotačka mysli? Potřeba nástroje pro seřazení lidstva do šiků k exploataci prostoru? Peníze bývají moc, ale ve skutečnosti představují spíše nemoc. Prostředek směny jako nástroj války je na konci svých možností. V koncovce se totiž vypaří jako rozkradená položka, za kterou už nebude homogenní náhrada. Stačí několik bomb a je po bankéřich i jejich vsemoci. A celém tom pozlátku světa. Ceylon je teď v tomto ohledu velmi poučný.

malymax
malymax
22. 5. 2022 8:41

„V politice se nic neděje náhodou, pokud se něco stalo, tak se to tak chtělo…“ ,řekl v nedávné minulosti, jistě víte kdo. To se týká i rozboru situace, ze dne 16.5. v pořadu V.V. Pjakina. Mj. zmínil i jakéhosi Danila Milokhina, který se stal , z mého pohledu, mediální kurvičkou Sperbank, která jej finančně výrazně podporuje se záměrem přitáhnout do banky i mladou generaci. Článek na Verbrechen gegen die Menschlichkeit: Danya Milokhin – ein neues „Leuchtfeuer“ für die Jugend (topwar.ru) celkem podrobně rozebírá životopis jmenovaného, jeho současnou popularitu, sociální status a vůbec se nedivím, že jej pan Pjakin nazval pederastem.… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  malymax
22. 5. 2022 8:47

A ten je třeba poslat na Mars. Tam ať si v kráterech hrají třeba na letadla.

idiotronic
idiotronic
Reply to  malymax
22. 5. 2022 14:46

Je zřejmé, že skutečné ženství, spojené s mateřstvím, poškozuje kariérní růst.U mužství a otcovství je vazba volnější, ale i tam platí, že závazky k budoucnosti potomků spotřebovávají čas, který se sice může pozitivně projevit v kvalitě příští generace, ale potlesk ve stoje pro vývojově slepou uličku vývoje si budou muset odpustit. Ale kdyby ta rovnoprávnost úchylek byla doopravdická,nabízí se mužům příležitost prodloužit si život , a to kastrací po tom, co si pořídí 2,11 dítěte (dle MUDr. Davida). Prodloužení života muže po kastraci obnáší 14 let. Pravda, v pozdějším věku méně, ale přeci jen, pokud by se kastrace stala stejnou… Číst vice »

orinoko
orinoko
22. 5. 2022 9:04

Relativita dluhu. Již jsem avizoval, že průměrný člověk si prdne 13x za den. Už teď jsem osobně ve skluzu s prdy, a to máme poledne. A takhle to jde každý den. Koho to tankuje? Jen mě. Svojí zdravou bilancí totiž nemůžu spolutvorit potřebnou rovnováhu mezi oblude. A podobně je na tom kdekdo. Bankéři s tímto deficitem proto jako náhradu požívají bezcennou tiskařskou paletu. Místo přírody umělou vatu.

Last edited 1 měsíc před by orinoko
Bety
Bety
22. 5. 2022 10:41

Zanechte všech nadějí… to je asi moto tohoto článku.
Že války vyvolávají banksteři s tím lze souhlasit. Ale to by pak válka obranná ztrácela smysl, ne? Když černá a bílá je jedno a totéž. A s tím já souhlasit nemohu.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
22. 5. 2022 14:06

„… a rozmazává rozdíl mezi dobrým a zlým“.
https://m.youtube.com/watch?v=8vFjrB05MFQ

Proto staří Řekové ctili bohyni Pallas Athenu.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Ath%C3%A9na

fajt
fajt
22. 5. 2022 11:02

comment image

šest let starý, ale stále aktuálnější. ..)

leviathan
leviathan
Reply to  fajt
22. 5. 2022 12:11

Psychopaty nepotřebujeme, ti skončí velmi neblaze… Je čas na opravdové lidství, důstojné, mravné a přátelské bez parazitů a zloduchů všeho druhu. Takový je galaktický kodex člověka a nejen jeho.

fajt
fajt
Reply to  leviathan
22. 5. 2022 15:37

no jistě :) a tady je taková vzorová idilková rodinka dnešní czeské středostavovské rodinky, která nastolí lidství, důstojnost a mravní a přátelské prostředí. ..)

comment image

sice za celou známou homo historii nevládl dobrák, slušnák, poctivec a altruista, ale jednou se to přeci musí podařit, že. ..)

idiotronic
idiotronic
Reply to  fajt
22. 5. 2022 16:00

No, nevím, co by dělal hajnej, kdyby to potkal v revíru za soumraku…

leviathan
leviathan
22. 5. 2022 12:08

Paní Lauterbachová by měla pochopit globální politiku a současný stav globální reformy, která není pod taktovkou WEF (NWO), jak se mylně domnívá, ale pod taktovkou pozemské a galaktické aliance GESARA, které postupují společně právě proti špičkám globální chazarské mafie, jež je v článku skryta za nic neříkajícím pojmem „bankéři“ a jejíž nejviditelnější částí je právě WEF a jeho psychopaté. Dalším omylem je považovat V.V.Putina za stoupence WEF a NWO. Je to šachový hráč, který odhaluje záměry globální mafie. Dluhy? spíš je třeba se ptát co věřitélé, až nastane globální julileum, tedy odpuštění všech, ano, skutečně všech dluhů. VSRF začaly speciální… Číst vice »

Gatta
Gatta
22. 5. 2022 13:56

První věta pod nadpisem hovoří za vše: „Skutečné bohatství …“. Machiavelli v knize „ROZPRAVY o prvních deseti knihách Tita Livia“ popisuje antický případ, kdy jedno vojsko velmi dlouho obléhalo a nemohlo dobít jiste město. Až se parlamentáři dobyvatelů vydali k vladci města s tím, že končí obléhání a s návrhem nějaké mírové smlouvy. Vladař města byl potěšen a jako důkaz své moci a bohatstvi a tedy marnosti jejich snahy o dobití města jim otevřel svoji místnost s obrovským množstvím zlata. Parlamentáři když to viděli odešli bez smlouvy. A obléhatele druhý den město dobili. *** Co se týká načasováni „speciální operace“,… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Gatta
22. 5. 2022 17:00

K té první historce – v jedné americké detektivce říká mayská dívka – přesná citace to není – “ Víte, proč Mayové přežili a Aztékové ne? Přece proto, že my, Mayové, jsme neměli zlato!“ Vojensky postup Ruska a jejich případné chyby nehodnotím, ale postupem času se ukazuje, že mnoho lidí, kteří by při rychlém postupu Rusko jednoznačně odsoudili, dostalo příležitost přemýšlet o ukrajinském fašonacionalismu a ta mediální masírka ztrácí stále víc na účinnosti, o obyčejných obyvatelích Ukrajiny ani nemluvě. A samozřejmě tomu napomáhá i idiotská politika EU, která v rámci rusofobie kašle na zájmy občanů víc, než kdy předtím. Pojem… Číst vice »

fajt
fajt
Reply to  Bety
22. 5. 2022 17:51

ukrajinci bez Ukrajiny jsou a budou kolektivnímu západu úplně na nic – tady bude ještě srandy kopec, začnou se utahovat opasky, na smyčku, hysterie bude povinnou normou a obávám se, že se naplní i gorbačovská úvaha, který v časech ostudné zrady určitě nechtěl být prorokem – jednou bychom mohli žít ve světe, kde živí budou závidět mrtvým – snad si to současný prodejce psího žrádla pro americké mopslíky ještě pamatuje. ..)

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
22. 5. 2022 18:59

To Gorbačov opsal ze zjevení sv, Jana.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
22. 5. 2022 19:17

Dobrý film nejen na téma indiáni a zlato je dnes už klasický „1492 – Dobytí ráje“.
Velmi výstižný název.

Každý dělá chyby – tedy lépe řečeno: „Jen ten, kdo nedělá nic, nedělá chyby“.
Jen by je neměl opakovat.
(poz. – to je zase zasada z řízení managementu jakosti)

Lidé na UA prostě žádnou denacifikaci zatím necítili jako svoji potřebu. Doba nebyla ještě dost uzrálá – nebo spíše vyhnilá.

Ne, to slovo neomarxismus opravdu nechápu. Co má starej Karel společného s dnešními anarchickými pomatenci?

Last edited 1 měsíc před by Gatta
Bety
Bety
Reply to  Gatta
22. 5. 2022 20:32

Se starým Karlem to nemá společného nic. Podle mne je to to samé, jako například pojmenování RUDÉ brigády, kdy se mládež z vyšší střední třídy řízená CIA bavila atentáty na ty, kteří byli bohatí – ale ne nejbohatší.
Prostě – „Kalí vodu, předsedo!“
A ti, kteří tento pojem zneužívají činí totéž – a většinou vědomě.

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  Bety
23. 5. 2022 5:11

Neomarxismus je prostě nadávka, kterou jedni náckové častují druhé. Žádný důvod, proč by ten pavýraz měl používat někdo jiný, nevidím. …A podobně zavádějící je, když se někteří hnědí nazývají ZELENÝMI.

idiotronic
idiotronic
Reply to  Bety
23. 5. 2022 8:52

K té první historce : ,,Víš, když peníze tečou ze země, pracovat se nechce.Můj děd pásl velbloudy, moji vnuci je možná budou pást taky.“To říká student z jakýchsi ropných emirátů na otázku, proč jeho země vyváží ropu, ale pořádné chemikálie s vysokou přidanou hodnotou nenabízí, ač k tomu stačí ropa a znalosti. (Petr Kubáč blog záloga). Stačí srovnat Švýcarsko a Kongo.(wikipedie u Švýcarska žádné suroviny ani neuvádí)