Výročí 17. listopadu a Rakušanovo ministerstvo Polistopadové Lásky

Nutelovy Joe

Volala mi známá, že mám jít na setkání k založení brněnského OF, jako každý rok. Jako každý rok jí slušně odpovím, že na pohřby chodím jen proto, že musím.


Volala mi známá, že mám jít na setkání k založení brněnského OF, jako každý rok. Jako každý rok jí slušně odpovím, že na pohřby chodím jen proto, že musím. A tam jít nemusím; to bych byl za šaška nechutného divadla inscenovaného pro radost prorežimním patolízalům všeho druhu, od pomýlených slušných lidí, až po úplné darebáky. Celkem pravidelně jsem psal fejeton k výročí 17. listopadu a dnes navazuji na tento z roku 2018: Requiem hloupé a obelhané generace za 17. listopad. Dnes už nejde jen o to, že smysl převratu byl nejprve zprivatizován, pak vytunelován, pak zmanipulován, pak kolonizován pro válku na Ukrajině. Rakušanovo ministerstvo Polistopadové Lásky začalo vlnu politických procesů, viz heslo „K 405“. To je zkratka podle hnutí „K 231„, protože dnes se ti lidi zavírají podle jiného zpolitizovaného paragrafu.

Historici na totalitním ústavu si jistě vroucně přejí, aby se to neopakovalo. Jinak přijdou o posty a nahradí je mladší generace, která se ještě nestačila zkorumpovat s tímto režimem. Ale nechme komedie prodejných akademiků a podívejme se na ušlechtilého Rakušana, jak klade věnce na Národní třídě. Doufejme, že ty věnce klade k poctě agenta Ludvíka Zifčáka z téhož ministerstva, předtím Komunistické Lásky. Ten se zde nechal podle rozkazu „zavraždit“, a tím spustil Sametovou revoluci.

Rakušanova pětikolka si jistě takový Zifčákový děs nepřeje a doufá, že nějakou dobu vydrží jako Jakešův „kůl v plotě“, než se to zase sesype. Pokud se Cimrman dobře podívá do trouby (ZDE) tak možná zavěští, že Křetínského důl se opět zestátnil, lidé opět pracují na sebe, místo na transatlantický neoliberalismus jednoho blaženého promile. A že političtí vězni byli opět propuštěni, opět byli odškodněni z našich daní a navíc dostali slušný důchod za občanskou odvahu. To poslední se mi bohužel nepoštěstí, žiji v posledních časech (novisssimum) fialové pětikolky.

Sametové chucpe ministerstva Polistopadové Lásky

Nemá smysl něco komentovat na současné výročí 17. listopadu v roce 2023. Realita je tak děsná, že mluví sama za sebe. Viz prorežimní článek Rakušan: K odkazu 17. listopadu patří i svoboda pro nadávání politikům.

„To, že tady lidé jsou a pokřikují na mě různé věci, vyjadřují svoje názory, a vůbec nic se jim nestane, je nejlepším důkazem toho, že 17. listopad, to, co jsme chtěli – svobodu, aby lidé mohli mluvit, nadávat politikům, svobodně cestovat, pohybovat se a, jednoduše, žít – tak tento odkaz jsme dokázali naplnit,“ míní Rakušan. „Se všemi chybami, které se staly,“ dodal.

Ať si teď nadávají, je státní svátek a máme plnou hlavu vznešených myšlenek. Zavřeme je až v pracovní den, vždyť ty „neadekváty“ (předtím „antivaxery“) fízlujeme trvale, svátek nesvátek. Chucpe Rakušana nezná mezí, vždyť jeho ministerstvo Polistopadové Lásky nechává přes prokuraturu soudit asi 100 lidí, viz jejich vlastní vyjádření z prorežimního rozhlasu: Už téměř stovka. Policie stále řeší případy schvalování války na Ukrajině, zajímá se i o případy okolo Gazy.

Trestních stíhání kvůli schvalování ruské invaze na Ukrajinu, útoků proti lidskosti či jiné formy propagace hnutí a teroristických organizací opět přibylo. Od začátku ruské invaze se policie zabývala už téměř čtyřmi stovkami těchto případů a téměř stovce lidí už také sdělila obvinění. Ještě na začátku roku bylo přitom obviněných o třetinu méně. Nově se policie zabývá i případy související s válkou v Pásmu Gazy.

Teď si představte, že by u nás vládl policejní stát. To by nastalo, až nedej bože vznikne další výjimečný stav daný prohranou válkou na Ukrajině a další epidemií jiného kovidu, který mezitím zmutoval na těch zázračně levných a zázračně účinných vakcínách, které vůbec nezabíjejí lidi. A protože bude válka, pak i my, zatím Rakušanem a Kubkem neočkovaní, budeme povinně opícháni experimentálními vakcínami. Tím se z nás stanou noví lidé, po kterých touží ilumináti každého totalitního režimu všech dob, včetně Klause Schwaba s jeho příkladnou rodinnou nacistickou minulostí (ZDE).

Pak bude věncovat jiný Rakušan neb ten starý musel být odvolán kvůli „politováníhodným chybám a omylům“. A ten nový klon, tentokrát už ministerstva Militarizované Lásky, bude zase klást věnce na Národní třídě. To už budeme bojovat v jedné linii se Západem proti temnému Východu a jako na Ukrajině budeme připraveni položit život za „západní hodnoty“. Jistě se najde nový zaoceánský Biden a jeho synek, kteří ty hodnoty dovedou proměnit v rodinné stříbro. A bohužel a jako vždy v takových důležitých momentech národní existence, opět se našly černé ovce v našem bílém stádu. A ty černé ovce tomuto zaručenému vítězství nepřejí, a dokonce mu aktivně házejí klacky pod nohy. Ale shromáždění politikové, umělci a biskupové všeho druhu podepsali slavnostní prohlášení další Anticharty, že stojí za novým Rakušanem stejně pevně a neochvějně, jako stáli kvůli prachům za tím starým.


4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
19. 11. 2023 23:35

Laura Aboli: Transhumanismus je konečný cíl elit – 17.11.2023

https://otevrisvoumysl.cz/laura-aboli-transhumanismus-konecny-cil/

peter.
Reply to  PPK
21. 11. 2023 16:24

Projekt „umelej inteligencie“ patrí dnes medzi priority EÚ a elít KoZa. Nie snáď preto,že by mohla a mala zlepšiť život ľudstva ale preto,že „umelá inteligencia“ nepozná emócie vlastné len ľuďom ako sú napr.láska,nenávisť,smútok,radosť,súcit a empatia…hlavne nepozná význam pojmu svedomie! UI žiadne svedomie nemá!Takže aj pojem „výčitky svedomia“je umelej inteligencii cudzí.Ide už len o to,aby všetko to svinstvo spojené s plánom na nové usporiadanie sveta a depopuláciu ľudstva nebolo možné spájať s konkrétnymi osobami či skupinami ľudí ktoré tieto snahy vyvíjajú. Treba nastaviť myslenie ľudstva tak,aby rešpektovalo závery vyvodené UI ako niečo nevyhnutné…ako niečo,čo sa bude môcť označiť ako „viz major“…To… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  peter.
21. 11. 2023 17:52

Zdravím! Ad „umělá inteligence“: Toto označení počítačů bylo vymyšleno se záměrem psychologicky omráčit laiky davů tvrzením, že stroje myslí. A přitom postačí jediná chyba software anebo vypnutí elektřiny části externích pamětí a rázem je z takového hardwaru nanejvýš hloupá operátorská jednoúčelovka (pokud funkční ještě vůbec bude). Takže, není třeba mít strach z mediálních bublin řečí humanitních žvanilů psycho-propagandy. Ti sami totiž nejsou schopni vysvětlit ani ten nejjednodušší základ principů a důvodů zavádění digitalizace v řídících a rozhodovacích procesech. 

peter.
Reply to  PPK
21. 11. 2023 19:26

Viete,ja si myslím,že nie je až tak dôležitá odpoveď na otázku či je,alebo nie je možné „vyrobiť“ funkčnú umelú inteligenciu.Dôležité je presvedčiť ľudí o tom,že UI existuje a rozhoduje.No a ja nemám žiadne ilúzie o tom,že ľudstvo ktoré si do svojho čela volí od volieb k voľbám stále hlúpejších a neschopnejších politikov, možno považovať za múdrejšie ako sú tí,ktorých si vybralo vo voľbách za svojich lídrov.Koho dnes zaujíma názor statikov-špecialistov,vedcov, odborníkov na demoličné práce aj prevládajúci názor verejnosti na to,ako boli dvomi lietadlami zlikvidované tri budovy WTC? Všetci sa podriadili jedine správnemu názoru establišmentu USA.My v Amerike sme povedali,že sa… Číst vice »

peter.
Reply to  peter.
23. 11. 2023 17:19

Toľko cynizmu,koľko ho je v knihách a výrokoch Yuvala Haririho (šedá eminencia Svetového ekonomického fóra a poradca Klausa Schwaba) dokáže zvládnuť bez prejavov hnusu len málokto! Hovado jedno talmudistické!

https://twitter.com/citarnyknihy/status/1727528743445336444

Last edited 17 dní před by peter.
orinoko
orinoko
20. 11. 2023 9:04

Co nám Hadrak dal?
V dnešní době už se přímo rozdal. S MANAgory fseho typu se dokonce roztrhl pytel. Když pominu managory žití, svateb, sexu, docházky do práce a naopak – odchodu z ní, tak už dneska jsou k dispozici i managori správného trávení a vyměšování, když myšlení už je statně-rezimne zajištěno a obsazeno.
Hadrak byl predvojem loutkového havlobrani v proslulém kuse: Smej se panaco! Jurske cocotline byl přidělen status hlasitého krkace a potemneleho brouka hovnivala, jenž je nadšen hnědým prostředím současného rotačnícho parasitismu a možností prikrast si tu a tam nejaky bidet do zemljanky na hypotézu.

PPK
PPK
Reply to  peter.
20. 11. 2023 15:31

Ano, po nich skutečně zůstane jen ta vykradená a spálená země.

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
20. 11. 2023 17:53

Přesně takto se musí mluvit s havlodobytkem a jeho slichtoidnimi a vexlackymi klony.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
20. 11. 2023 19:14

Šlechta… To zní hrdě. Škoda, že svými rodovymi priprcavackami, popirajicimi tche Bajbl, vytvářela staleté degeny ve snaze držet majetek a politiku na vodítku. Někteří exoti tohoto pokusu dodnes připomínají proslulé Frankensteiny.

orinoko
orinoko
20. 11. 2023 9:21

Měli a mají svoje problémy, ale nenavstivil je nonsenes v podobě Hadraku. Proto mají šanci.

https://youtu.be/53Cs9nPAf2A?si=vqhAdy7_viwP2lf9

orinoko
orinoko
20. 11. 2023 19:06

Chartisti drží hladofku. No to jsem celý mimo sebe. Co NATO sudetak Pithart? Fsim, čím jsem byl, byl jsem rád. Dokonce i vsi! Sekernicky soudruh, poté progresivní soustruh, NATO lidovec, a dnes vyhulovac PoSSelta. Rád vždycky zral. I v době banana mínus. Osobně jsem mu zajistil nedostakovou Čínskou kuchařku. Já trouba. PP měl problémy s Placatkou. Jevilo se mi to dost osobně. Zaplatpambu, že jsem kotvil u vyhozenych komunistů. Ti se nebáli ani fyzické práce. Umíte si představit PoSSelta u samohany? NATO měl svého vykonavace. Asi jsem to už psal; Zatímco Placatka mohl psát dopisy Volině , tak já nesměl… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
21. 11. 2023 5:54

Pithart, Pithart ….nějak si nemůžu vzpomenout, co užitečného udělal pro Republiku a její lidi …???
A tak i mnoho podobných.

Kolika lidem pomohli, kolika llidem udělali radost ….? Kdo na ně bude někdy s lítostí nebo s úsměvem vzpomínat …?

Na rozdíl od jednoho (taky komanči zakazovaného) trampa se slabosti pro mladší ročníky.

https://youtu.be/b-ryXuzpTdk?feature=shared

idiotronic
20. 11. 2023 19:31

V článku je dosti odkazů.Ale probírají se doby roku ´68 (zlato na fond republiky) potom výměna garnitury ´89 a dnešek. Dnešek postrádá , v homogenní posloupnosti za předchozími obdobími jeden prvek, který nelze dovézt – naděje, kterou vidíme kdesi vpředu a která nás propojuje s našimi souputníky,Hodně nadějí Čechoslováků bylo pohřbeno hyenistickým postupem privatizátorů. K mnoha odkazům bych přidal odkaz člověka, který se naučil česky, aby nebyl odkázán na cizí interpretaci.
Martin Krapfl: Revoluce s lidskou tváří.

orinoko
orinoko
21. 11. 2023 15:05

Mimo hlavní téma.
Tedy řeknu vám, zíral jsem dneska jak granát na atomovku. Jsem zase kdesi.
Vstal jsem v hospodě na WC po spláchnutí z mísy. Najednou ze zdi vyjelo cosi jako ruka, celé tzv. prkno se otáčelo dokola, přičemž ho ta ruka dezinfikovala, aby celý postup na konci osusila. Mokré ruce jsem vložil do zařízení, které mělo tak silný tah, že mi stáhlo z prstu i hardrockový prsten.
Jj, pořád se něco děje, jak už vzpomínal M. Donutil.

PPK
PPK
23. 11. 2023 7:52

Zajímavá přednáška kompetentního odborníka:
Ing. Petr Blahynka – Změna systému 2 – výzva k akci
Petr Bureš TV
https://www.youtube.com/watch?v=56m4SEgRYgU
– 
Blahynka má zřejmě kořeny ve Slušovicích… viz
https://www.podnikatel.cz/rejstrik/osoby/petr-blahynka-596947/