Výsledky pondělního testování žáků a zaměstnanců pražských škol

 

Sumarizace za 12. 4. 2021: Výsledky neinvazivního preventivního antigenního testování žáků a zaměstnanců pražských škol na přítomnost antigenu SARS-CoV-2

Zdroj: Hygienická stanice hl. m. Prahy

A já se ptám:

  • Kolik z těch 20 pozitivních bude pozitivních i po PCR testech?
  • Jak je možné, že výsledek je nižší než udávané rozpětí falešné pozitivity těchto testů?
  • Myslí si někdo, že školník s teploměrem u vchodu by neměl větší úspěšnost při vyhledávání „nakažených“?
  • Test, který jsem sám absolvoval, trvá cca 20 minut. Dovedete si představit, že je někdo schopen uhlídat 500 žáků středně velké ZŠ či SŠ?
  • Jak velká byla provize a ve kterých kapsách skončila?
4.7 18 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
14. 4. 2021 17:03

To je – oč tu běží! Odhlédnuto od tohoto jsem osobně zděšen. Moje blízké a oblíbené centrum úplně zparchantělo. Ani mládež ve chvíli nudy pláže covid 19 nevykazuje nic, než poraženeckou přizpůsobivost. Jen staří blbci a děti už vzdorují. A skupiny nezávislých. Degenerace slaví úspěch, a to ve chvíli, kdy jedna mocenská složka de facto vypověděla poslušnost. Třetinové dělení přestalo fungovat. Lidský mozek má obecně scvrklou podobu. Zlatá Praha. Tam ještě pořád fungují ženské. Na kotárech už ani děvečky. Sex mise skončila. Telátka s kosočtvercem si o to více pajcují vlastní obočí. Pysky nejsou k vidění, v bulevnách guma ,… Číst vice »

PPK
PPK
14. 4. 2021 17:35

Agenda Covid je vymyšlena jen kvůli udržení ekonomik Západu nad propastí krize. Kdyby nezasahovala do zákonů a do zdraví občanů, dalo by se říci „čert to vem!“… Jenže elitám jde o moc a o peníze a vědí, že na strach a na pud sebezáchovy jednoduchých blbců lze zaútočit kdykoliv. A tak ti chytří těm hloupým dnes prodávají vakcíny a další zdravotnické výrobky a ti hloupí si tisknou peníze a kupují a kupují. Přijde den, kdy ti chytří od těch hloupých budou za jejich vlastní peníze požadovat jejich pozemky a domy.

Irena
14. 4. 2021 17:41

Snad se to povedlo připojit…

photo_2021-04-14_19-40-39.jpg
Irena
Reply to  Irena
14. 4. 2021 17:56
Bety
Bety
Reply to  Irena
15. 4. 2021 10:25

Chtělo se mi brečet. Nejen kvůli síle, která je v té písni, ale také lítostí,
že my nic takového nemáme. Naše umělecká scéna je jen sbor papoušků.

Hudryperman
Hudryperman
15. 4. 2021 13:21

Lidé kteří radí tomu spolku diletantů jménem vláda patří před soud. A já doufám,že po konečně rozumném rozsudku z Weimaru vezmou jinak poslušné marionety německých loutkovodičů na vědomí,že se tzv.nařízeními ve školách dopouštějí trestného činu !
https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/jan-hnizdil-narizeni-rousek-respiratoru-testu-a-odstupu-ve-skolach-se-rusi/

leviathan
leviathan
16. 4. 2021 14:00

Ohraná, mocensky zfalšovaná fraška již přestává zajímat i ty, kteří dosud hráli kompars. Nejsme úplně blbí, i když to do nás hustí horem dolem. Dokonce už i Vykonavatel konstatoval, že „…stejně spousta lidí na roušky kašle a nic se neděje…“ a sám by jistě ten flák okamžitě vyřadil z repertoáru. Jenže byl povolán, a tak sklapl kufry. Jako ti před ním. Na podzim bude po covidu veta i s celou tou kašparádou kolem a principálem, který to globálně (b)řídil.