Vysoký ukrajinský zpravodajský činovník: To Ukrajina sestřelila let MH 17

Vysoký pracovník Ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Vasilij Pozorov, který se v nedávných dnech uchýlil do Ruska, učinil dnes, to je 26. března, směrem k mezinárodním médiím prohlášení o tom, že to byla Ukrajina, která s cílem rozpoutat etnickou genocidu na Donbase sestřelila 17. července 2014 let MH 17 Malasijských aerolinií na trase z Amsterodamu do Kuala Lumpur.

Se snahou vyvolat propagační útok proti Rusku zavraždila Ukrajina 298 cestujících a posádku letadla Malajsijských aerolinií. A špína, reprezentována západními médií a vládami, až do dnešního dne zadržovala tuto pravdu ve prospěch washingtonské protiruské propagandy.

Vysoký činovník Ukrajinské bezpečnostní služby prohlásil, že jeho první podezření proti Ukrajině vyvolala „překvapivě rychlá reakce ukrajinského vedení na předmětnou dálost“, která „naznačovala, že o celé záležitosti dopředu věděla“.

Možná si někteří z mých čtenářů vzpomenou, že jsem tehdy v červenci 2014 psal, že jasně zinscenované události a následná obvinění Rusů coby jejich původců se objeví vždy dlouho před jakýmkoli jejich vyšetřováním. Vina Rusů je zkrátka vždy první na stole.

Ale nebuďme tím překvapeni. Západní média a vlády nedělají přece nic jiného, než lžou. A nikdy neřeknou pravdu. Vzpomeňte na Russiagate, na iránské a irácké atomové zbraně, na chemické zbraně použité Asadem, na 11. září 2001, na ruskou invazi na Ukrajinu, na zavraždění Johna a Boba Kennedyových, na otrávení Skripala, na snahu Madura vyhladovět vlastní lid.

Je to nekonečná série lží. A celý Západ není ničím jiným než továrnou na lži.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
26. 3. 2019 23:53

A kdepak je detailni analyza aktualniho deni okolo masakru na muslimy v Christchurch ? Byla tato tragedie „false flag,“ jako ty ostani, ci se objevil novy Breivik ? To jsou legitimni otazky. Nestaci prskat jako krecek a hecovat lidi z bezpeci u pocitace, ale opozicni zpravodaj by mel bojovat otevrene. Omilat stare udalosti a nepostavit se celem k posledni teroristicke udalosti je zbabelost, robertku…..

racek
racek
27. 3. 2019 20:47

Mimochodem, o tom že to letadlo sestřelili ukrajinci, je asi už dlouho jasno. Ale nevěřím, že by to někdo z UK vlády nařídil. To spíše zblázněná a zfanatizovaná osádka některé z UK baterií které tam byly v té době rozmístěny, tuším čtyři.

John Powder
John Powder
28. 3. 2019 9:07

Těžko říct. Že to byli Ukrajinci je docela jasné, ale možná šlo tak trochu o souhru okolností.
Linka byla řízením provozu odkloněna mimo obvyklou trasu, a v podobnou dobu mělo letět letadlo s Putinem, které možná z bezpečnostních důvodů nelétá přesně podle itineráře, což si mohl někdo špatně vyložit.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 3. 2019 9:34

Ivan David: Lze za terorismus soudit někoho, kdo se zbraní v ruce pomáhal obětem teroristů s obranou? http://www.novarepublika.cz/2019/03/lze-za-terorismus-soudit-nekoho-kdo-se.html citace: „Ukrajinská armáda se na Donbasu dopouští válečných zločinů. Ostřelování civilních čtvrtí těžkým dělostřelectvem a raketovými zbraněmi, kdy je palba vedena bez rozlišení vojenských a civilních cílů, je válečným zločinem podle mezinárodního práva. Záměrné ničení elektráren a vodáren, které poškozuje primárně civilní obyvatelstvo a ztěžuje až znemožňuje jeho podmínky přežití je podle mezinárodního práva zločinem genocidy. Jejich pachatelé za řad Ukrajinské armády, dobrovolnických praporů jako Azov a politického velení státu by za ně měli být souzeni před Mezinárodním trestním soudem v Haagu.… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 3. 2019 9:46

Zato US placeného poskoka, samozvace Kvída „uznáváme“ a nejspíše mu budeme brzy i pomáhat s jeho „revolucí“, která má nyní charakter teroristických útoků na elektrorozvodnou síť ve Venezuele… A to hodlají útočit i na plynovody, ropovody, a US hrdinové“ zvažují jak „vytlačit“ vojáky RF ze země… Myslím, že během několika příštích měsíců USA naprosto ztratí zbytek kreditu… Nyní již předpokládám, že v případě útoku US bojůvek a la Somoza ve Venezuele (podobně jako ti „obětaví vrhači zápalných láhví“ na onom „režimem zablokovaném humanitárním mostku“) ruští vojáci v případě potřeby odpoví střelbou. Naostro… Na prohlášení, že se RF má stáhnout z… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 3. 2019 10:00

Jan Kubeša :
Nebyl by mrtvý Guaidó pro USA užitečnější?
http://www.novarepublika.cz/2019/03/nebyl-by-mrtvy-guaido-pro-usa.html

Irena
29. 3. 2019 7:06

https://rusvesna.su/news/1553535537
Výpověď ruského agenta působícího na ukrajinské straně.