Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

Ukrajinská válečná plavidla při své akci v Azovském moři porušila články 19 a 21 konvence OSN o mořském právu. Překročila totiž ruskou námořní hranici a vstoupila tak do uzavřené oblasti ruských teritoriálních vod.

Za tuto akcí je odpovědný Washington, protože Ukrajina sama by se podniknout takovýto agresivní čin nikdy neodvážila. Přesný popis proběhlé události najdete ZDE.

Ruské námořnictvo ukrajinské lodě podle práva zadrželo a západní prestitutky, z nichž mnohé figurují na výplatní pásce CIA, spustily plánovaný povyk o ruské agresi. Tak Washington a jeho prestitutky dělají vše možné i nemožné, aby do říše snů poslaly cíl, který pro své prezidentské období vyhlásil prezident Trump: Vytvořit normální vztahy s Ruskem. Mluvčí NATO Oana Lungescu prohlásila, že NATO se plně staví za Ukrajinu: „NATO podporuje integritu Ukrajiny, a to včetně všech jejích navigačních práv v jejích teritoriálních vodách“.

Vojensko-bezpečnostní komplex USA tímto dává najevo, že upřednostňuje riziko nukleární války před jakoukoli možností snížit svůj současný bilionový rozpočet. A presstitutky v jedné řadě s ním den po dni zostřují démonizaci Ruska a Putina coby hrozeb.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
28. 11. 2018 13:48

„Ruská agrese“ leteckých a kosmických sil RF proti nejnovější bojové lodi královského námořnictva Velké Británie, na které velela jako kapitánka žena, u BŘEHŮ KRYMU.

Torpédoborec námořních sil Velké Británie HMS Duncan, který je součástí eskadry NATO, byl „napaden“ ruskými bojovými letadly, což málem způsobilo jeho havárii, píše populární londnýnský portál Daily Star.

K incidentu došlo v květnu 2018, ale najevo vyšel až teď, po odvysílání dokumentárního filmu na televizním kanálu Channel 5.

Uvádí se, že „zastrašování“ posádky Duncanu se účastnilo minimálně 17 bojových letadel různého typu od stíhaček Su-27 a bombardérů Su-24 až do moderních vícefunkčních stíhaček Su-30.

https://www.youtube.com/watch?v=o-PhPjwwltg&feature=youtu.be

racek
racek
28. 11. 2018 18:18

No, když jede ruská loď 100 km kolem Anglie, anglický tisk a letectvo šílí a pořádají manévry. Když se ovšem přiblíží na 20 km ke Krymu, tak se diví..

Aleš
Aleš
29. 11. 2018 6:37

Bude zajímavé sledovat, jak se dohodnou americké státní elity a globální elity, koho podpořit v ukroruinských volbách nebo zda je rovnou nezruší. Ale to by si globální jelita hrála s obzvláště pálícím uhlíkem ve skladu nejen benzínu, ale i látek zářících jasněji než tisíc sluncí. Ti úchyláci, jenž ke své světovládě používají jakékoliv prostředky včetně nejkomplexnější teroristické organizace všech dob, se většinou nezastavují před ničím, a když šlápnou vedle, kolaterální škody vždy nese někdo jiný. Můžeme jen doufat, že se pan Pjakin nemýlí a nepřeceňuje mentální úroveň GP.