Základní politický marketing

Aby občan u voleb správně (a nejraději veřejně a manifestačně) volil, tak ten občan především potřebuje chléb a hry, které odvedou jeho pozornost od zkorumpovanosti a sociální nespravedlnosti Systému. Zároveň, aby občan při zábavě a při hrách příliš nezdivočel, vymyslí se mu do života existence nějaké politické, zdravotní nebo přírodní bezpečnostní hrozby. V návaznosti na to se mu i vymyslí a mediálně zkonstruuje státní nepřítel, který na ty hrozby nedbá a tím občana ohrožuje.

Tak je vytvořen virtuální problém, o němž politik následně prohlásí, že je to problém celostátní a naprosto skutečný, ale že on (politik) ví, jak všechny tyto i další podobné přírodní a bezpečnostní hrozby odvrátit, nepřátele porazit a problémy vyřešit. Jelikož však politik při tom všem (jakoby) bojuje především za svobodu a zdraví občana, musí se proto i sám občan dočasně uskromnit a přinášet oběti.

No a aby celou tuto legendu ovčan spolkl, musí být obecně co nejméně vzdělaný a natolik informačně, historicky, inkluzívně, rasově a sexuálně zmanipulovaný a tudíž lidsky už naprosto hloupý, což zařídí vhodná propaganda novinářů a školených aktivistů, tučně zaplacených stranou politika penězi ze státního rozpočtu a tedy z daní ovčana.

Shrnuto: Politici vždy záměrně vytváří dosud neexistující problémy, aby ty problémy „jako“ mohli řešit a tak prokázat nezbytnost svého mandátu a své moci z něj plynoucí. Bez zaplacených aktivistů, novinářů, donucovacích drábů a nevolené a neodvolatelné justice předstírající spravedlnost, se však ale nikdy žádná politická moc neobejde. A proto tohle všechno (pochopitelně) však občan nejen nesmí vědět, ale nesmí být ani schopen si to někdy v budoucnu domyslet.

4.9 18 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
24. 7. 2022 16:21

Světová zdravotnická organizace bije na poplach – opičí neštovice hrozí !
Těm materiál nikdy nedojde.

Gatta
Gatta
24. 7. 2022 17:25

Zdravim – neni co dodat.
Vhodné jako preambule Ústavy – nejen naší.

Snad jen, že k tomu všemu je třeba nėjak legitimovat moc elit, k čemuž je nejvhodnější zastupitelská demokracie, bez možnosti odvolatelnosti.
Jak kdysi řekl Bolek Polívka: „Dej mi svůj hlas a mlč!“

Irena
25. 7. 2022 5:29

SAUDSKÁ ARÁBIE/RUSKO/EU: Ropné čachry Bruselu jsou neuvěřitelné! Díky EU a jejím sankcím na Ruskou ropu a ropné produkty se stalo něco naprosto šíleného – Saudská Arábie se stala jedním z největších dovozců ruské ropy na světě! Saudové ruskou levnou ruskou ropu vozí svými tankery přes Egypt do svých přístavů, a pak ji prodávají saudským elektrárnám a saudským motoristům. Díky této levné ruské ropě mají Saudové ještě levnější elektřinu, benzín, naftu a topné oleje, než obvykle! Jenže Saudové vydělávají ještě víc! Protože svou vlastní ropu už doma nespotřebovávají, a těmi samými tankery, které jim domů přivezly ruskou levnou ropu, vyvážejí do… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
25. 7. 2022 6:34

Saudové měli před lety jisté trable s cenou nafty a náklady na její těžbu. Vlastně se to týkalo celého Arabského poloostrova. Ačkoli Rusko stojí mimo OPEC, tak spolupracovalo na kvótách na produkci tak, aby cena nespadla pod pořizovací náklady a její těžba a vývoz nebyly ztrátové. Říká se tomu běžně spolupráce anebo také – žij a nech žít.
Současná situace ukazuje, že Saudové na tuto laskavost nezapomněli. Ostatně když se kdesi s Putinem princ sešel, tak to vypadalo jako na potlachu starých kámošů. Žádné pěsti…

P a bS.jpg
Irena
25. 7. 2022 6:00

Nová tendence pro mládež, hrdost na to, že jsou Rusové. Tedy ten mejkap a dredy si mohl odpustit, ale holt je to pro mládež a ta se potřebuje vyblbnout a v dnešní době pokrok. Prý to má u ní úspěch, což je dobře.

https://www.youtube.com/watch?v=FAPwIEWzqJE

Gatta
Gatta
25. 7. 2022 12:27

I v USA se diví jak EU plní jejich rady.
Ale možná to napsal jen nějaký zlovolný „Ruský šváb“.

Prostě myšlením pětikolky a komisařky fon Leynové : „Všichni jsou blázni, jen já jsem letadlo“.

https://svobodny-svet.cz/vrabci-mozky-americky-analytik-ohromen-evropskou-ekonomickou-sebevrazdou/

Last edited 1 rok před by Gatta
Irena
25. 7. 2022 13:17

Naléhavé prohlášení Meziresortního koordinačního štábu Ruské federace pro humanitární reagování ze dne 25. července 2022 „Ruské ministerstvo obrany varuje obyvatele Slavjansku. Kyjevský režim dokončil přípravy na monstrózní provokaci s použitím silných jedovatých látek. Zaměstnanci SBU plánují v nejbližších dnech na kombinátu na výrobu tuků odstřelit kontejnery s chemicky nebezpečnou látkou – hexanem, o celkovém objemu více než 120 tun. V důsledku odstřelení nádob s hexanem by vzniknul toxický mrak s dosahem na více než 10 kilometrů. Všechny obytné oblasti Slavjanska a okolních osad se tak ocitnou v zóně tohoto nebezpečného chemického mraku. Zvláštní cynismus takového nelidského jednání ukrajinských úřadů spočívá… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
25. 7. 2022 15:25

Soudruh Želé Kyj prý píše dějiny. Mají to v knihkupectví. Tak musí být fialová pravda.

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
25. 7. 2022 20:14

Někteří to prostě jinak neumí.
Kdo ví čím byli v minulém životě, když dosud ještě nejsou lidmi.

Bety
Bety
Reply to  Gatta
26. 7. 2022 7:46

Pijavice, a zalíbilo se jim to.

Irena
26. 7. 2022 5:03

Pět měsíců speciální vojenské operace – shrnutí
The Saker
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2022/07/pet-mesicu-specialni-vojenske-operace.html

PPK
PPK
26. 7. 2022 11:54

Doneslo se mi, že odkaz na tento článek byl prý panem gůglem vyřazen jako nevhodný 
z hlediska obsahu. Název jsem proto do gůglu zkusmo zadal a ejhle, opravdu to tak (zatím) je. Konstatuji tedy s potěšením, že mi to lichotí. Ostatně, jsem zvědav, zda podobné pozornosti se dostane i dalším autorům, kteří v poslední době např. bourají ideologický marketing elektromobilty články o pohonu aut stlačeným vzduchem, přičemž jeden z nejstarších byl na internetu zveřejněn již před 14 lety (a nemusí se jednat jen o technické hybridy). 

https://www.hybrid.cz/auto-na-vzduch-za-rok/