Zamlčovaná  statistika  úmrtnosti: Na co  zemřeli  Němci  v roce  2020  nejčastěji!

V prvém roce pandemie  koronaviru zemřelo  v Německu 985 620  občanů  z celkového počtu  obyvatel  83,2  milionu. Jaké vlastně byly nejčastější příčiny úmrtí? A kolik  občanů  zemřelo  na infekci  Covid-19?

Výsledek je  překvapující  a není zaručeně vhodný k tomu, aby byl  politiky, médii a „vědou“ nějakým způsobem  tématizován.

Dle Spolkového statistického úřadu je nejčastější příčinou s nejvyšším počtem úmrtí 335 524 osob onemocnění srdečního svalu, vysoký krevní tlak, infarkty a mrtvice, což je více než třetina všech úmrtí.

Druhou  nejčastější příčinou  jsou nádorová onemocnění – rakovina (235 988 osob), tedy  kolem jedné čtvrtiny všech úmrtí.

Následuje onemocnění dýchacího systému, chřipka, zápal plic (60 545  osob).

Další jsou úmrtí způsobená poruchami  psychiky, např. demence (58 658  osob).

Pak onemocnění  zažívacího ústrojí (41 850  osob).

Dále onemocnění nervového systému  (34 800 osob) atd.

Co nám však sděluje statistika zemřelých na Covid-19?

Celkově je uvedeno 36 673 zemřelých, z tohoto počtu je 35 465  potvrzeno laboratorně a 1 205 osob zařazeno klinicko-epidemiologicky, ale nepotvrzeno laboratorním  testem.

Závěrem

Pouhých 3,72 % všech úmrtí v roce 2020  v Německu je možno připsat  infekci Covid – 19, což je také  úředně  potvrzeno.

Výrobci  paniky a  strachu  zamlčují veřejnosti tato   fakta, aby mohli prosadit  bez většího odporu další opatření, což je  ten skutečný skandál této pandemie!

Vybral a přeložil: malymax

Zdroj: Journalistenwatch.com


Pozn. překl.: Když jsem se  ráno podíval  na jisté „novinky“  a prý  znepokojující nárůst nakažených (+ 253) v ČR  a  články doplněné  alarmujícími  nadpisy :

„Zpřísňování  nejvíce hrozí  ve třech krajích“  a   „Epidemie  koronaviru v Česku  v posledních  dnech  zesiluje“, jasné jsem pochopil, že ani  letošní podzim nebude jiný, neboť  koronu si přece rozvracet nenecháme! 

Smutnou realitou  ovšem zůstává, že podstatná část  populace  je  tak blbá, že těm  „alarmům“ i věří  navzdory  tomu, že  ČR  má  přes  deset  milionů  obyvatel a přijatým opatřením a restrikcím by odpovídal  stav přibližně  sto tisíc   obyvatel, což je ale zcela mimo prostor  jejich  propagandou vymytých mozků. 

Prostě jak říká  můj dobrý  soused:„Je to marný, je to marný, je  to marný..

4.9 32 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
17. 9. 2021 12:39

Americký úrad CDC predefinoval mRNA vakcíny.Už to nebudú vakcíny(to nikdy ani neboli),ale „prípravky“ a slovo imunita ktoré sa používalo v súvislosti s mRNA prípravkami už nahrádza slovo „ochrana“.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/16/rene-balak-vakcina-uz-nie-je-vakcina-ale-po-novom-pripravok-padla-ideologicka-iluzia-o-vakcinach/

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
17. 9. 2021 12:52

Dal jsem konkrétní citaci vedle. Zdroje samozřejmě jsou.

peter.
Reply to  orinoko
17. 9. 2021 13:00

Prepáč!Všimol som si,ale neskoro!

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
17. 9. 2021 13:08

Není se za co omlouvat. Každé je jinde a zdroj je původně patrně stejný. Je to pravdomluvná emerická fontána, která si už teď pro jistotu začíná několinásobně krýt sedacího hnědáka, protože druhou nejdůležitější ami ekonomikou jsou soudní spory.

peter.
Reply to  orinoko
17. 9. 2021 13:02
orinoko
orinoko
Reply to  peter.
17. 9. 2021 13:35

Peter, díky. To je „nejskandálnější“ vstup do tématu, který jsem měl možnost vidět nebo číst. Už žádné servítky. Hned jsem si cvaknul jednu tabletu zinku, který mi doporučila holka v lékárně už na jaře. V mezičase jsem byl u svého … ehm … doktora s kolenem, na které jsem si sám už předtím aplikoval višňovou mast /ta zrovna nevoní/ a přišla řeč na vakcínu. Vzal jsem to dost zkrátka: Povídám, můžeme to vyřešit třeba hned. Máte ruský Sputnik? A bylo vymalováno. To nečekali. Doktor se snažil aspoň trochu držet fazónu, ale sestra byla hodně zpruzená. Prý připomínám její příbuznou –… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  orinoko
17. 9. 2021 18:34

Proč by višňová mast měla vonět, když se název odvozuje od jména lékaře Višňovského a ne od višně-ovoce?

Takhle kdyby vakcíny, pardon – přípravky obdržely jmémo svých tvůrců, hned by to vypadalo jinak a taky bychom možná věděli, komu za ně poděkovat a dotyčný by nemohl pocty ze skromnosti odmítnout. Co jsou nějaké směšné miliardy proti nehynoucí slávě, vděku zachráněných pacientů a zapsání zlatým písmem do historie!

idiotronic
Reply to  Alva
18. 9. 2021 15:37

No, ono jmenovat se Bechtěrev nebo Hodgkin není jenom o té slávě…Dneska nemůžu najít zahradnické nůžky, tak stříhám větve velkými krejčovskými. A tak mne napadlo,že pamětní nápis ve stylu ,,Nikdy na tebe nezapomeneme“ existuje:
https://www.drlima.net/2014/01/alois-wir-werden-dich-nie-vergessen/

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
17. 9. 2021 18:42

To je velmi dobrý odkaz. Kromě jiného i proto, že Žid jde proti oficiální izraHELLske politice. Odkaz jsem vložil na ostrov 🏝️ Paniky , kde se kupodivu objevil a do této chvíle vydržel. Dál jsem ho pod soudruha Hrušku, který spadl z višně naznak. Ten arcidebil si může ťuknout loktem s režimním dementem Tyburnem. Je neuvěřitelné, kam až můžou dojít prokazatelně inteligentní oblude. A to píšou zasvěcené články o tom, jak se mohlo stát to či ono, přičemž sami jedou ve srovnatelných obludnostech. Jsem rád, že tady jsme velmi většinově čelili prasarne bez nadměrného strachu a s nadhledem. Některé tzv.… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
17. 9. 2021 20:31

Za toho „arcidebila“ bych ti dal bodů hned několik :-) V emerické knize o prognostických týmech amatérů, které jsou schopné překonat i profesionální a tajné služby mimo jine autor píše některé jejich zásady: – jedinci pracují samostatně, sami si zjišťují informace a podklady a sami si vytváří svůj názor, který potom korigují v rámci týmu. Třeba jen po internetu. – tým musí být různorodý s různými pohledy na věc. Jedinec i při dostatku informaci a času, není schopen překonat svůj zpúsob myšlení. – není cílem dospět ke 100% shodě všech členů týmu. – takový prognostik neustále sleduje a posuzuje změnu… Číst vice »

peter.
18. 9. 2021 6:58

https://zemavek.sk/sudca-prikazal-nemocnici-liecit-pacienta-ivermektinom/
No….je lacný,nedá sa na ňom zarobiť a ešte by sa mohlo stať,že kvôli nejakej „konskej medicíne“ by farma firmám klesol dopyt po tých ich neúčinných experimentálnych „sračkách“ ktorými už „nakazili“ viac ako 4,5 miliard ľudí na celom svete.

Bety
Bety
Reply to  peter.
18. 9. 2021 17:16

Jak říkal ten doktor Zelenko – „Když se dostanete do nemocnice, je těžké se vyléčit.“
Ale v každém případě dostanou zaplaceno, že?
Platí se za vakcínu, následně se platí za léčbu……