Zbláznila se alternativní média, nebo Čulík osobně?

Tak Česká „alternativní“ internetová média se konečně zbláznila(external link), tolik výkřik páně Čulíka. Tento mediální manažer přestal usilovat o nezávislost a hledání pravdy, a napadl nezávislá média jako jeden blok.

Dne 24. října uveřejnily liberijské noviny Daily Observer(external link) zprávu, že ve vesnici Schieffelin na pobřeží Libérie byl chycen muž, který se pokoušel nasypat do studny formaldehyd. Muž šel v deset hodin dopoledne ke studni s jakousi lahví naplněnou práškem a vesničané si toho všimli a chytili ho. Přiznal se, že je zaplacen za to, aby otrávil studnu a také řekl, že není jediný. „Je nás mnoho“, agenti jsou najatí ve městech Harbel, Dolostown, Cotton Tree a jiných obcích.

Další informace z Daily Observeru se týkaly podezření, že existují lidé převlečení za pracovníky Červeného kříže, kteří dělají kampaň a jezdí s tzv. „očkovací látkou“ po vesnicích. To by si mohl pan Čulík dohledat sám, anglicky snad ještě umí. A také by si mohl zjistit, co je pravdy na informaci, že v Bessonville mělo údajně zemřít po jedné očkovací akci 10 dětí. To se stalo v Sýrii při naprosto zavedeném očkování WHO proti příušnicím, při kterém zemřelo 34 dětí(external link). Pracovník prý omylem vyměnil v lednici vakcíny za jinou látku, a tak děti zabil. Jenže očkování WHO bylo prováděno z turecké pobočky WHO, ale bylo pod záštitou Asadovy vlády a děti byly zabity pouze v územích povstalců, kde vládne radikální islám. Zpět k Libérii. Je známo, že formaldehyd vyvolává podobné symptomy jako ebola. Rodiny zemřelých, kterým byla navrácena těla sdělili deníku Daily Observer, že mrtvým byly odňaty některé orgány. A tak vzniká podezření na obchod s lidskými orgány. Jistěže uvedená fakta vysvětlit i jinak, orgány byly pravděpodobně vzaty kvůli pitvě. Jenže jsme v Africe a v zemi, která má za sebou děsivé občanské války a stejně děsivou západní kolonizaci. A slušný novinář by o těchto faktech měl alespoň napsat, než začne kolem sebe kopat a plivat.

Před rokem bylo objeveno americkou těžební společností YYDMC v regionu Cape Mount v Sierra Leone obrovské naleziště diamantů. Hned poblíž byla vydupána ze země centra pro boj s ebolou, konkrétně v Sinje, Grand Cape Mount County, Tubmanburgu, Bomi County. A později vypukla skutečně strašlivá epidemie v Libérii. To vše v okolí, kde byly objeveny diamanty. Navíc nezávislá média zveřejnila obsah zablokovaných webových stránek z tohoto regionu a nebyla to ghanská zdravotní sestra, jak uvádí Čulík. Onen muž jménem Nana Kwame, který musí být podle jeho britské angličtiny vzdělaný člověk, uvádí podobné souvislosti a píše, že pouze očkovaní lidé onemocněli. A že jde o to, zlomit odpor stávkujících dělníků pracujících v diamantových dolech, aby se opět mohl rozběhnout narušený export diamantů a zlata a s puškou u hlavy pod záminkou boje s ebolou může být odpor zlomen.

Také jste kroutili hlavou, že USA posílají do Libérie až 4000 vojáků a Britové 3000? To mají proti ebole bojovat vojáci s kulometem? Proč tyto země neposlaly především zdravotnický personál a malý kontingent vojáků na jejich ochranu? V našem článku Ebola, pád trhů a nevyhnutelní zachránci lidstva(external link) jsme psali o ekonomických zájmech nutně spojených s touto epidemií. A také jsme napsali, že malá Kuba poslala do stejných oblastí kolem 50 lékařů a zdravotnický personál.

V této souvislosti existuje ještě jeden zajímavý článek zveřejněný v All Africa(external link). V něm se uvádí, že Libérie přichází o miliony dolarů kvůli ilegálnímu obchodování a vývozu zlata a diamantů. A píše se zde toto: „Vzhledem ke zranitelnosti sektoru nelegálních obchodníků a horníků, devastaci nerostných zdrojů a nebezpečím spojených s neschopností efektivně regulovat tuto činnost, OSN uvalila sankce na export na těžbu liberijských diamantů, dokud nebudou splněny nařízené požadavky ohledně certifikace.“

Takže OSN zakázala těžbu diamantů v Libérii, dokud nebudou splněny určité podmínky pro řádnou certifikaci. Tyto podmínky zajisté splní bez problémů vojáci z USA a Velké Británie. Velká Británie má své zájmy v této části světa také, jak je vidět z její vojenské účasti. Jednotlivec nakažený ebolou pro zájem státu nehraje žádnou roli. To jsme viděli a stále vidíme v lokálních válkách na Blízkém východě, v koncentráku na Guantanámu, v mučení léta prováděném USA, Velkou Británií a jejími spojenci, kteří si všichni dohromady říkají „demokraté“.

Navíc existuje barbarská neomalthusiánská teorie, tvrdící, že se lidstvo přemnožilo a je potřeba redukovat počet obyvatel na zeměkouli. A tato teorie se tiše stala součástí agendy elit. Jeden z teoretiků a plánovačů genocidy a proslulý eugenik sedí jako vrchní poradce přímo v Bílém domě. Jmenuje se John Holdren(external link). Projděte si jeho životopis na Wikipedii, a zejména jeho raná díla. Že by opustil linii pomýlenosti svého mládí? Jeho knihu komentuje Webster Tarpley(external link), konzervativec, kterého označují mainstreamová media za konspirátora. Najděte si čas a poslechněte si ho.

Neobvyklá aktivita v centrech FEMA od roku 2013 v přípravě na vypuknutí pandemie „eboly“, či jak se tato nemoc nazývá, však nenechává nikoho na pochybnosti, že se jen tak této Obamou nazvané „nejvyšší hrozby pro lidstvo“ nezbavíme. A koneckonců již včera byl vyhlášen výjimečný stav ve státě Connecticut. Zatím hlásí New York jedno onemocnění. Epidemie v USA ještě nevznikla, ale již je vyhlášen výjimečný stav. Někdo asi potřebuje odstranit zbytky demokracie, tak se mu epidemie hodí. Ale otázek i na Světovou zdravotnickou organizaci a OSN zůstává nezodpovězených ještě příliš mnoho.

Čulíkovo médium se už dávno stalo součástí mainstreamu. On to ví, a také dobře ví, že my z nezávislých webů to víme také. Tak hodně štěstí na plavbě v Titaniku!

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
30. 10. 2014 14:20

Dobrý článek. Opravdu.

orinoko
orinoko
30. 10. 2014 14:26

Je to mimo téma, ale přesto obloukem k němu.
My čížci – chlapi – býváme porůznu trapní , ale co je zvykem /kromě eboly/ v DŽUDYstánu, to je skutečný Ohavův bullshit.

orinoko
orinoko
30. 10. 2014 14:32

Tak Miloš Forman a Martina Formanová zažívají výjimečný stav? Nazdar bazar. DŽUDY Ohava boduje. Při slepičích instinktech emerické TV matérie můžeme očekávat i efekt z filmu Den kobylek.

Aleš
Aleš
30. 10. 2014 14:45

Americký termín bullshit to vskutku vystihuje. Přemýšlel jsem nad některými pasažéry Titaniku. Asi ještě pádlují a ucpávají do něj díru, kvůli čtenosti a publiku, které se už začíná odvracet a s vědomím, že po potopení budou pádlovat jinde.
http://www.youtube.com/watch?v=3337qEYDKhQ&list=RD3337qEYDKhQ#t=4

peter.
30. 10. 2014 15:09

Čulík! Asi mu veľmi na výber nedali.Buď sa zaradíš do mainstreamu a zarobíš,alebo si ťa podáme tak,že sa z toho už nespamätáš.
Ako inak sa dá vysvetliť ten nepochopiteľný kotrmelec BL?

Alena
Alena
30. 10. 2014 16:14

co se zase děje a co se pravdoláskařům nelíbí? Po příchodu domů jsem si pustila ČT 24, a ta štvavá kampaň proti Zemanovi nabírá intenzitu. Že by se jim nelíbilo nekontrolované povídání s Lavrovem.?

bbb
bbb
30. 10. 2014 17:14

orinoko napsal
orinoko • 30. Říjen 2014

http://www.novinky.cz/koktejl/352066-skryta-kamera-natocila-jak-se-muzi-chovaji-k-zene-na-ulici.html

Muslimské zvyky nebývají u nás ctěny. Ovšem zmíněná herečka by je mohla přijmout. Když má velmi krásné vlající kadeře a nelíbí se jí mužský zájem, může ve svobodné zemi chodit v šátku. I u nás bylo v 19. století obvyklé, že vesnické ženy měly na hlavě šátek. Tak jako i muži považovali za samozřejmé mít pokrývku hlavy.

„video nazvané „Deset hodin chůze New Yorkem jako žena“ ukazuje herečku Shoshanu Robertsovou kráčející v džínech a tričku po Manhattanu. Na poznámky mužů typu: „Ahoj, kotě“ nebo „hej, krasavice“ nijak nereaguje“

orinoko
orinoko
30. 10. 2014 18:17

bbb, mám pocit , že zastáváš muslimské stanovisko. Nakonec … na tom není nic špatného. JENŽE … i příroda nadělila svým produktům různou formu předvádění. Namnoze i tzv. samečkům. Mnohdy pozorujíc pohlavní tanečky toho či onoho Pahlaví jsem zmaten. Jak to jenom dokončit? Mám rád Sýrii. Je tolerantní – a je to chyba. Je vzpurná – a je to chyba. Má svojí hrdost – a je to chyba. Nechce zahynout – a to je její bytostná chyba. Mnohé české spojuje se syrským úděl vytýčených páriů. V rámci velkých her nechceme chcípnout. Bez ohledů na kříž, který si neseme , a… Číst vice »

nikdo
nikdo
30. 10. 2014 19:15

peter. napsal

Čulík! Asi mu veľmi na výber nedali.Buď sa zaradíš do mainstreamu a zarobíš,alebo si ťa podáme tak,že sa z toho už nespamätáš.
Ako inak sa dá vysvetliť ten nepochopiteľný kotrmelec BL?

Osobně si ho vysvětluju změnou financování. BL leta vycházely jako projekt University Glasgow. Čulík to řekl až když po univerzitních škrtech v Británii tento zdroj vyschnul. Předpokládám, že nějaké finance dostává od někoho i teď a píše podle přání sponzora. Připadá mi to jako nejlogičtější vysvětlení.

nikdo
nikdo
30. 10. 2014 19:27

Možná ještě jeden komentář ke konspiračním teoriím. Mám takový pocit, že mainstream, resp. CIA šířené informace začínají používat formu konspiračních teorií. Asi ji považují za úspěšnou.
Teď se šíří, že v Iráku byla spousta chemických zbraní, ale prý se o tom nesmělo mluvit. V Srbsku údajně právě probíhá mediální kampaň na téma „odtajněné informace z archívů CIA“, že Josip Broz Tito vládnoucí Jugoslávii vůbec nebyl Tito, ale Stalinův agent http://topwar.ru/61542-fbr-rassekretilo-materialy-o-tom-chto-iosip-broz-tito-sginul-v-stalinskih-lageryah.html. Pravý Tito samozřejmě zahynul v Gulagu, a jenom americký agent přišel na to, že falešný Tito má všechny prsty včetně toho, o který pravý Tito přišel.

orinoko
orinoko
30. 10. 2014 19:57

To odpovídá. … prostě to tak je. – Oklikou k věci. V DŽUDYstánu se jeden ptá – jak se máš, ale vůbec nečeká, že mu dotyčný řekne pravdu. – Prostě fráze. Mám tě rád, já tebe taky. – Typicky hotentotská fráze. To bude dobrý, slibuju. – Typická verbální kravina humanitárních zulukafrů , kteří nikdy nic nedodržují. To zní dobře. – Další fráze z dílny planetárních opic a jejich Ohavů. Vedeme válku proti terorismu. – Klasická válečná hláška makaků , kteří si vzali na mušku medvědy. Soudruh Barnum už před mnoha lety zapracoval na obalu, který prodává sračky. Co z toho… Číst vice »

idiotronic
30. 10. 2014 21:44

Formaldehyd je plyn, vaří
při minus dvaceti. V odkaze střídají výraz,,formadehyd“ a ,,formaldeyd“.

ray
ray
31. 10. 2014 0:32

Mám informaci od synovce studujícího VŠ v Olomouci, že jim tam docela zhusta tlačí do hlav moudra o ebole. Takže bych řekl, že někdo dává peníze i na kampaň v našich školách.

hudryper
hudryper
31. 10. 2014 10:42

Ať už byla a je motivace Čulíkova přerodu z rozumného editora v prvoplánového propagandistu jakýkoliv,je jenom na nás, jeho bývalých čtenářích,jestli bude mít se svým novým jobem úspěch či nikoliv. Považuji za chybu,že se někteří kritikové neubrání tomu,aby si na blisty klikli a četli to, co pak jinde zkritizují. Zařazují se tím do sumy čtenářů a snižují pokles jejich počtu ,důležitých pro podporu webu ze strany „donátorů“. Osobně jsem si na blisty zakázal přístup a také to dodržuji, podobně jako když jsem před 7 léty vyhodil televizor a od té doby si šetřím nervy. Když budou mít blisty návštěvnost jakou… Číst vice »

Béda
31. 10. 2014 11:01

hudryper,

Čulík již nějakou dobu volá jako ztracený na poušti po finančních příspěvcích na jeho přidružený projekt BL. Jak plyne z jeho článků, vysoce produktivní studia Bohemistika i britská podpora vysychají. Nyní dokonce žádá a o strategickou vizi české vlády a podporu zahraničních studií. Bylo by to zajisté velice vhodné, ovšem především (spíš výlučně¨) v oblasti technických a přírodních věd. Bohemistiku mohou zájemci klidně studovat v ČR v přirozeném prostředí. Na BL chodím sporadicky kvůli tomu, že se tam ještě najdou články kupř. I. Švihlíkové, které bych jinde těžko hledal.

petr jihlava
petr jihlava
31. 10. 2014 11:36

S autorkou blogu paní Lauterbachovou lze různě polemizovat.
Jsem přesvědčen o tom,že Jan Čulík(BL) nebo Jakub Patočka(DR) a Květa Pohlhammer Lauterbachová(e-republika) pro šíření nezávislých a všestraných informací,který náš mediální mainstream účelově nezveřejňuje udělali kus poctivé práce.BL,DR,E-republika nebo A2larm považuji za novodobý Hlas Ameriky a Svobodnou Evropu pro kriticky a levicově smýšlející čtenáře.Patřím mezi ně.

jogín
jogín
31. 10. 2014 16:49

Celý článek je kachna. Formaldehyd je plyn a těžko ho tedy sypat do studny. Dodává se ca 40% roztok zvaný formalin. Takže ani ten se nedá sypat. A symptomy otravy formaldehydem jako ebola nevypadají, protože dochází k poleptání v zažívacím traktu a následně k perforaci jícnu a žaludku. Na kůži formaldehyd působí popáleniny. U otravy formaldehydem chybí symptomy eboly podobné chřípce a horečka. Také nedochází ke krvácení z mnoha orgánů.