Život na 5. Avenue

Zkorumpovaní protibělošští starostové Portlandu, Seattlu, Detroitu, Filadelfie, New Yorku, Chicaga a Atlanty tak dlouho vtloukali svým obyvatelům do hlav, že se za své násilnické činy a rabování nebudou nikomu zodpovídat, až se stalo to, co se muselo stát. Běloši se i na nejpřepychovější ulici města New York, proslavené 5. Avenue, začali ve svých autech třást strachy.

Patnáctiletý chlapec byl vzat do vazby a obviněn jako mladistvý poté, co v úterý úmyslně poškodil BMW. Šlo o člena skupiny 25 mladistvých vandalů, kteří za denního světla provedli hromadný útok na automobily, parkující na 5. Avenue. Tucty mladíků na kolech napadly a poranily řidiče auta na křižovatce 5. Avenue a 28. ulice.

Kamera zachytila gang mladistvých, kteří na 5. Avenue a na 21. ulici zastavili uliční provoz a
napadli 36letého Maxe Torgovnicka a jeho 74letou matku nalézající se v SUV BMW, které kolem zástupu mladistvých právě projíždělo. Mladíci se na auto vrhli a pokoušeli se otevřít jeho dveře, aby se tak dostali dovnitř vozu.

Tohle je něco, co byste očekávali snad jen ve válečné zóně, prohlásil napadený Torgovnick. Nikdy bych netušil, že se něco takového může stát v New Yorku.

Starosta Bill de Blasio označil útok za „absolutně nepřijatelný“, ale nenabídl žádný nápad, jak by se podobným mělo v budoucnu předcházet. S policií, která nebývá nikde v dohledu, čelí New York stále stoupající křivce násilných trestných činů.

Zdroje:

Paul Craig Roberts

Daily Mail (obsahuje videozáznamy z napadení)

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
3. 1. 2021 16:00

„My jsme mírumilovní lidé, ale náš obrněný vlak je na vedlejší koleji!“
Je to už přes 100 let stará, vyzkoušená taktika. Vy určitě víte kdo to řekl:  
„Мы мирные люди; но наш бронепоезд cтоит на запасном пути!“ :-)))

JanDrda
JanDrda
3. 1. 2021 11:03

Tohle není silvestrovský humor, ale dobroserství dováděné ad absurdum. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/prchnete-ze-seattlu-jestlize-najdete-hlupaka-ktery-koupi-vas-dum

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  JanDrda
3. 1. 2021 16:11

Je to velice povzbudivá zpráva: ty liberální parchanty už vybudovali čirý jeskynní neandertalismus:
„Zvolení zástupci amerického města Seattle přijmou zákon, který bytovým zlodějům umožní volný prodej předmětů, které při svých bytových vykrádačkách ukradli – a to v tom případě, že dosvědčí, že svůj lup provedli k uspokojení svých základních životních potřeb.
Stejně tak nebude pro bezdomovce trestné utábořit se na vašem pozemku, jestliže dosvědčí, že jiný úkryt před nepohodou se jim najít nepodařilo“ :-)))
comment image

PPK
PPK
Reply to  Botičky od Diora
3. 1. 2021 19:06

Jaké právo, takový stát.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
3. 1. 2021 15:52

Asi sotva se tomu ještě někdo diví – Amerika je jedinou zemí na světě, která přešla od barbarství k úpadku a přeskočila éru civilizace.