Životy se točí v kruhu aneb Kolik má verze 9/11 letokruhů

Zanedlouho bude znovu mediálně napilno, neb i Samet měří svojí vitalitu viagrou různých starých událostí formou střelby z bubínkového revolveru. I covid zase vylétne z hibernace.

Afghánistán bude zatlačen poněkud do pozadí kulis, aby do nadcházejícího významného výročí 9/11 po 20 letech přispěl svojí troškou do základní makulatury oficiálního vysvětlení pádu Boba and Bri a WTC 7 v NY do svého půdorysu.

Netřeba opakovat ani staré pravdy, ani staré lži, ačkoli událost se má po mnoha letech ještě pořád k světu. Odpal všech budov šel zdola, ale k vidění jsou běžně jen záběry pádů shora. Žádný palačinkový efekt pádu neexistuje, dokonce ani průhyb oceli horizontálních nosníků po tavícím žáru požáru nelze o nic opřít, když v místě nárazu letadla do Severní věže později stojí evidentně tři živí lidé. Jedna žena dokonce mává dolů.

To jsou newyorské soubory. Ale mnoho opory pro oficiální vysvětlení celého teroristického útoku neskýtají ani události ve Washingtonu a Shanksville, o celém dokladovém ústrojí jednotlivých fází počátku, průběhu i konce ani nemluvě.

Spousta souborů dokladujících rozpory oficiálního blábolení zmizela, jeden z mnoha jiných se však zachoval. Byl vytvořen pro OM před 10 lety jako velmi specifické připomenutí události. Jako zajímavost dodám, že umělá inteligence nepoznala, že spojku mezi skupinami Iron Butterfly a ABBA tvoří skladatelka Enya, a tak ji neuvedla. A také stojí za zmínku, že jeden konkrétní fotosoubor pochází zevnitř budovy WTC 7 po pádu Dvojčat. Takové požáry uvnitř zuřily.

Pro lepší představu ještě vložím další odkaz, který je velmi zajímavý i obrazově. Každý ať si udělá závěr sám.

5 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
5. 9. 2021 16:55

Tak následující odkaz velmi doporučuji. Jednak souvisí s hlavním předmětem, jednak je vcelku kvalitně ozdrojován a jednak velmi dobře zapadá do dekonspirace emerických lží, z nichž jedno téma zkusím zpracovat sám.
Thierry se občas mýlí, ale tady mu já osobně dávám pomyslnou jedničku.

https://www.novarepublika.cz/2021/09/7-lzi-o-afghanistanu

orinoko
orinoko
7. 9. 2021 18:31

V čase 13,59, ve chvíli, kdy se hroutí Severní věž je přes WTC 7 vidět jak čelně z pohledu pod úrovní padajícího vršku vylétl tzv. squib. To je regulérní výraz pro místo, kde je umístěna časovaná nálož pro plánované demolice. Pravý rohový sloup ještě chvíli stojí, než je odpálen i on. Tyto boční výbuchy pokračovaly až do úrovně terénu. Nejdříve se podrazilo jádro Dvojčat i WTC7 a aby náhodou kontrukce nepadaly, kam neměly, nýbrž do svého půdorysu, a pak po cestě dolů pohyb ještě usměrňovaly výbuchy ve vzduchu. Kdysi byly k dispozici seismické záznamy a na nějakou desátou jako z… Číst vice »