Zjednodušme to: Patříme na záchod!

Veřejný prostor, tak příliš zaneřáděný reklamou, propagandou, auty, vajgly, obaly žvýkačkami, psími a jinými lejny, stříkačkami, odpadky a špínou, zase nově navíc zasvinily nějaké politické billboardy. Pokud zrovna neuklouznete na nějakých zvratcích, stojí za to se podívat, jací hňupové jsou placení za to, že nám vládnou a co si o nás vlastně myslí, jací jsme to my občané pitomci, nebo lépe řečeno, jací pitomci jsme to my občané. Jistě zaslouženě.

Proč bychom se měli ve veřejném prostoru zdarma dívat na něčí křivácké ksichty a číst stupidní hesla, která z nás dělají ještě větší pitomce, než jsme? Co je to za svobodu a demokracii nebo jejich opak, který se za ně vydává?

Jistě, tvrdí vám šmejdi, nemusíte se na tu reklamu a propagandu dívat, máte prý přece možnost svobodné volby. Jenomže, každý ví, že kdyby existovala nějaká možnost svobodné volby, tak by ji dávno zakázali. Goebbelsovská propaganda přece staví právě na tom, že svobodnou volbu nemáte. Proto pořád řve, že je svoboda a demokracie. Přijde to levněji a občané si ostatně nic jiného nezaslouží. Dělá jim to dobře.

Kdyby ti šmejdové byli tací jelimánkové, jaké ze sebe dělají, tak by si našli nějaký prázdný ohrazený areál, například po nějaké do poslední cihly rozkradené fabrice, a tam by si ten svůj humus nacpali. A kdo by se jím chtěl pohlavně ukájet, tak by tam mohl ve volném čase chodit jako do Parku oddechu Julia Fučíka.

Reklama a propaganda však není postavena na vědomém sledování a racionální analýze. Pak by vůbec nefungovala. Počítá právě s tím, že se brodíte internetovým nebo pouličním hnojem a přitom do vás mimoděk podvědomě infiltruje duševní infekce z reklamy a propagandy.

Tím hnojem se brodit musíte, jinak byste nepřežili. Jistě, existuje kompromisní řečení, že se dobrovolně zbavíte zraku a sluchu a budete sobě i druhým na obtíž, ale co je to za život? To už je lepší rovnou skočit do dřevěného saka (dnes kartonového). Nebo jsou snad virtuální kulisy koncentráku, které musíme za trest vnímat, tak krásné?

Na holou zeď baráku, vedle něhož Němci za 2. světové války vybombardovali dům, byl instalován nový billboard. Ať pak někdo říká, že světové války jsou jenom špatné. Nebýt jich, neměli bychom celých 70 let žádné pořádné reklamní plochy. Každému je jasné, že čím více budeme mít světových válek, tím více bude reklamních ploch, a tím více poroste ekonomika. A tím lépe se budeme mít, neboť budeme žít v blahobytu. Zaručeně v tom posmrtném.

Na tom billboardu je u ksichu, který neznám, napsáno: „Zjednodušme to! Patříme na Západ, ne na Východ!“ Bohužel tam není uveden seznam těch „my“, tak se nedozvíte, kdo za koho tím billboardem prezentuje své sexuální chtíče. Mluví ten ksicht za většinu občanů, kteří jeho stranu nevolili? Nebo mluví za nějakou skupinu, elitu, konspirační sektu, která chce ovládnout dávno ovládaný tuzemský protektorát?

Protikladem Západu je Výpad. Východ je protikladem Záchodu. Z hesla je tedy zřejmé, že patříme na záchod. A vlastně je to pravda, když si necháme líbit takové oblbování, když jej vytváříme pro sebe o druhé. Co s námi jiného, když tu mravní a duševní mrvu pod tlakem cpeme a necháme cpát do sebe, spoluobčanů a dětí?

Nikomu není divné, že nesmíme být doma tam, kde se narodili naše děti, rodiče, prarodiče, praprarodiče…..až Adam s Evou? Nikoho nezaráží, že pořád musíme patřit jenom někam jinam, zvláště pak jenom na Východ nebo jenom na Západ? Proč třeba také ne někdy na Jih nebo na Sever? A proč ne nahoru nebo dolů?

No, vlastně dole jsme a dolů padáme. Přestali jsme dávno vnímat gravitaci. A tak vlastně patříme a jdeme správně na Záchod. Nikam nahoru určitě ne. A tomu křiváckému ksichtu na billboardu se omlouvám. Má úplně pravdu. „Záchod“ znamená fekál, žumpu, zhebnout, zemřít a zaniknout. Chceme to, dělá nám to dobře, máme to.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
4. 7. 2016 9:10

Asi proto většina občanů prdí na politiku a žijí si svým šťastným méně komplikovaným životem. Smrádek a teploučko.

Bety
Bety
4. 7. 2016 11:13

Sio napsal
Smrádek a teploučko.

  

Smrádek by tu byl, a pořádný. Ale teploučko? Spíš bych to přirovnala k peci baby Ježibaby. Naláká lidi na perníčky a šup s nimi do klece, než si je upeče k obědu.
Bohužel dnešní Ježidědkové jsou mimo dosah a do té jaderné pece nás pomalu tlačí pomocí svých nadšených a vylízaných poskoků.

Martin (už bez taky m)
4. 7. 2016 15:41

Zjednodušme to: jedná se o volební slogan OBČANSKÉ DEM-O-KRÁST-ICKÉ STRAKY, která tady „poctivě“ zjednodušovala jak rozsah státních rozpočtů, funkcí a efektivity provozu „zlého státu“, prichvatizovala co se dá- hlavně komu a za co „pod stolem“ při „zhasnutém právním řádu“ atp… Těm dobrákům a jejich veleguru – lumpovi k pohledání – tuneldědku a vrchnímu mafiánskému amnestovači Václavu Klausovi a jeho pomahačům typu“falešného Tupolánka“, pana „nečistého“ Nečase opravdu vděčíme za mnohé… Spolu se spřátelenými „lidoveckými“ poblitiky typu Kraďouska, superekonoma Evropského formátu V. Dlouhého, a spol. nám zjednodušili kdys naši zemi naprosto úžasným způsobem… Pan Fiala se na nás dnes profesionálně usmívá z… Číst vice »

peter.
4. 7. 2016 16:37

Viac krát som na OM prezentoval názor na „demokraciu“ktorá bola mocnými tohoto sveta implantovaná do nášho právneho poriadku po r.1989.Stále tvrdím,že sa jedná o také spoločenské zriadenie,ktoré má za úlohu zabezpečiť v každom štáte ktorý si ju nechal vnútiť,spoľahlivú politickú a názorovú roztrieštenosť a ktorá zamedzí všetkým snahám ľudu zjednotiť sa v odpore proti tomu,čo nám vnucuje panstvo zo západu. Teraz je po „Brexite“a my sa dozvedáme,že ľud je príliš sprostý a neschopný na to,aby si mohol vládnuť sám.Na tému neschopnosti ľudu rozhodovať o veciach štátu ktorý nesie prívlastok „demokretický -á“,toho už odznelo z úst našich politikov,neziskovkárov,ľudskoprávnikov a halíkovcov nie… Číst vice »

Sio
Sio
4. 7. 2016 17:26

peter. napsal Viac krát som na OM prezentoval názor na „demokraciu“ktorá bola mocnými tohoto sveta implantovaná do nášho právneho poriadku po r.1989.Stále tvrdím,že sa jedná o také spoločenské zriadenie,ktoré má za úlohu zabezpečiť v každom štáte ktorý si ju nechal vnútiť,spoľahlivú politickú a názorovú roztrieštenosť a ktorá zamedzí všetkým snahám ľudu zjednotiť sa v odpore proti tomu,čo nám vnucuje panstvo zo západu. Teraz je po „Brexite“a my sa dozvedáme,že ľud je príliš sprostý a neschopný na to,aby si mohol vládnuť sám.Na tému neschopnosti ľudu rozhodovať o veciach štátu ktorý nesie prívlastok „demokretický -á“,toho už odznelo z úst našich politikov,neziskovkárov,ľudskoprávnikov a… Číst vice »

Lena
Lena
4. 7. 2016 17:28

V Levných knihách je teď ve výprodeji za pár korun kniha Petra P. (Pátera?) Hájka Smrt v sametu, na téma „Klaus je bůh a Hájek je jeho prorok“. Skvělé počtení, kdo se chce vzdělat, poučit a pobavit, neváhejte. Je tam lecos správně podaného, ale na dosti hloupém talíři. Strávník držící dietu si to jistě správně přebere.

zart
zart
4. 7. 2016 19:15

Aby mohli druzí žít, již nestačí mít nechtěný únik semene, ale i moči (viz TV reklama). Pánové, víte kolik občanů a velkých firem žije z toho, že nám kape z kohoutku? Na inkontinenci je založen náš ekonomický růst. Proto se poctivě pomočujme!! Počuráváním vytváříme nové pracovní příležitosti, nová pracovní místa. Kdo se nepomočuje je nepřítelem svobody, demokracie, ekonomiky a blahobytu – je teroristou! Kdo se nepomočuje, ať nepije!

fajt
5. 7. 2016 11:09

tohle už nezachrání ani jaderná chumelenice grandiozních rozměrů, prostě panstvo nahoře jebe sprostý lid dole … forever. ..)

Sio
Sio
5. 7. 2016 12:36

fajt napsal

tohle už nezachrání ani jaderná chumelenice grandiozních rozměrů, prostě panstvo nahoře jebe sprostý lid dole … forever. ..)

Tak to bylo vždy, ne? Snad jen díky socialismu to bylo mírnější. A myslím tím třeba i německý nebo sociální stát, který je blíže ke komunismu, než jsme kdy byli. Ovšem je to naší zásluhou, nebýt socialistického tábora, panstvo by se ošívalo pustit chlup těm dole, tak jak to udělalo během studené války. Ta skončila a tak končí i blahobyt v nejblahobytnějších zemích.

Sio
Sio
5. 7. 2016 12:37

zart napsal

Aby mohli druzí žít, již nestačí mít nechtěný únik semene, ale i moči (viz TV reklama). Pánové, víte kolik občanů a velkých firem žije z toho, že nám kape z kohoutku? Na inkontinenci je založen náš ekonomický růst. Proto se poctivě pomočujme!! Počuráváním vytváříme nové pracovní příležitosti, nová pracovní místa. Kdo se nepomočuje je nepřítelem svobody, demokracie, ekonomiky a blahobytu – je teroristou! Kdo se nepomočuje, ať nepije!

Někdo třeba pije moč. Slyšel jste někdy o urinoterapii?

Aleš
Aleš
8. 7. 2016 0:11

Je to zcela jednoduché. Jiné cesty z těch fekálií není, jde o NATO rozpuštění…