Zprávy NWOO: Březen 2015

Velvyslanec USA v ČR bude 6.3.2015 od 13h na Facebooku živě odpovídat na vaše dotazy

Chcete americkému velvyslanci Andrewovi Schapirovi něco sdělit, nebo se ho na něco zeptat? Zítra budete mít (možná) příležitost. Další info viz FB stránka amerického velvyslanectví zde: https://www.facebook.com/USEmbassyPrague

***

Shromáždění na podporu demokracie a českého prezidenta – 7.3.2015 – 14:00 – Praha – Hradčanské náměstí

V sobotu 7.3. 2015 od 14.00 hodin pořádá na Hradčanském náměstí v Praze Strana Práv Občanů shromáždění na podporu demokracie a českého prezidenta. Na akci vystoupí zástupci některých politických stran, společenských organizací a občanských iniciativ. Prezident Miloš Zeman přednese shromáždění svoji zdravici. Další vystupující:  Jan Veleba, Jaroslav Foldyna – ČSSD, Bohumír Dufek – předseda odborů, Tomio Okamura – Úsvit, Vojtěch Filip – KSČM, Oldřich Pospíšil – předseda Svazu důchodců, Jozef Regec – poradce prezidenta pro sport, Jaroslav Vodička – Svaz bojovníků za svobodu, Jan Kavan – SPaS. Konec akce: cca 15.30 hodin

***

Petice: Americkou armádu na našem území nechceme!

4.3.2015 – Zpráva z tisku server idnes.cz: „USA plánují v rámci operace Atlantic Resolve (Americké odhodlání) rozšířit přítomnost svých vojsk z původně zvažovaného Rumunska a Bulharska i v dalších zemích východní Evropy včetně České republiky. S odvoláním na úředníky amerického ministerstva obrany o tom informoval americký server Defense News.“

Nechceme žádné americké vojáky na území České republiky! Nenecháme se Spojenými státy zatáhnout do III. světové války! Nepustíme je do naší republiky! Měli jsme na našem území Ruskou armádu 20 let a již nikdy více cizí vojska!

Podepsat petici zde: http://www.petice24.com/v/27791804/3DL66P

***

Demonstrace a meeting proti novele zákona 258/2000 Sb. a sankcím vůči rodičům, lékařům a dětským skupinám – 9.3.2015 – 14:30

Přátelé, přidejte se prosím ke shromáždění před budovou ministerstva zdravotnictví, dne 9. března 2015 ve 14.30. Záměrem je hromadně vyjádřit svůj nesouhlas s novelou zákona 258/2000 Sb. a se sankcemi za neočkování. Uvítáme Vaše názory, zkušenosti, pomoc s organizací, podporu…Vaše příběhy. Nebuďme lhostejní.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1542746492681073/1546044549017934/

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jogín
jogín
5. 3. 2015 20:49

Hlavně je potřeba nenechat se očkovat proti spalničkám. Soused se očkování vyhnul a kvůli proočkování populace je nedostal, až před čtvrt rokem po čtyřicítce si je přivezl z Maroka. No a tak se na měsíc ulil z práce a čtyři dny měl komfortní péči na intenzivní péči včetně ventilátoru. Když se maličko zamyslíme, stát může ušetřit na penzích daleko vyšší částky než vyhazuje za očkování. Ti nemakačenkové přes padesátku spalničky většinou nepřežijí.

peter.
5. 3. 2015 21:01

jogín napsal

Hlavně je potřeba nenechat se očkovat proti spalničkám. Soused se očkování vyhnul a kvůli proočkování populace je nedostal, až před čtvrt rokem po čtyřicítce si je přivezl z Maroka. No a tak se na měsíc ulil z práce a čtyři dny měl komfortní péči na intenzivní péči včetně ventilátoru. Když se maličko zamyslíme, stát může ušetřit na penzích daleko vyšší částky než vyhazuje za očkování. Ti nemakačenkové přes padesátku spalničky většinou nepřežijí.

+++++

Dana
Dana
6. 3. 2015 0:54

„““““““““““Nechceme žádné americké vojáky na území České republiky! Nenecháme se Spojenými státy zatáhnout do III. světové války! Nepustíme je do naší republiky!“““

Petice je pro srandu kralikum.
Copak se aliance NATO sklada jen z Americanu ?
Na mozne manevry je zohlednena severni cast Evropy, ciliz v Cesku by cvicili vojaci z Polska a Nemecka….Americane by to nanejvyse koordinovali z hlavniho stabu….

PPK
PPK
6. 3. 2015 2:06

Dana napsal „““““““““““Nechceme žádné americké vojáky na území České republiky! Nenecháme se Spojenými státy zatáhnout do III. světové války! Nepustíme je do naší republiky!“““ Petice je pro srandu kralikum. Copak se aliance NATO sklada jen z Americanu ? Na mozne manevry je zohlednena severni cast Evropy,ciliz vCesku by cvicili vojaci z Polska a Nemecka….Americane by to nanejvyse koordinovali z hlavniho stabu…. Chápu, že Dana obtížně chápe. Obtížně chápe zejména základní občanské právo těch, kteří jsou někde doma a nepřejí si cizí vojska, jejich základny a manévry na svém území. Srpen 1968 nám stačil. Vždyť je to tak jednoduché, jak to… Číst vice »

Dana
Dana
6. 3. 2015 3:53

Vojenske hratky se na uzemi Ceske republiky uskutecnuji z jednoho duvodu. NATO.. Ceska republika dobrovolne vstoupila do NATO a podepsala zavazne smlouvy. V Afghanistanu bojuji cesti vojaci (a docela dobre) pod vlajkou NATO. Ceska republika nepodepsala jine vojenske smlouvy , tedy je bezpredmetne zminovat ISIL nebo Iran. Ti nejsou v NATO, vime ? Akce, ze ktere se cechackove podelali je nazvana NATO Atlantic Resolve a uz bezi od minuleho roku. Doposud v Polsku a Pobalti. Postupne se pridavaji jine staty, tusim, ze dalsi bude Rumunsko a Bulharsko. Vse v ramci NATO. Premier Sobotka se chysta dodrzovat NATO smlouvu, jak vidno… Číst vice »

Béda
6. 3. 2015 4:02

Z útočného spolku NATO, který vznikl dávno před VS, která již neexistuje, je potřeba vystoupit a pak jej zrušit. Nepamatuji se, že by někoho před něčím ochránil ani že by ukončil nějakou válku. Pamatuji si pouzer, že války začínal a udržoval, způlsobil chaos, násilí a konflikty ve světě.

zedd
zedd
6. 3. 2015 7:39

Proti vstupu ČR do NATO jsem protestoval, což bylo tak jediné, co jsem mohl udělat. O našem vstupu do aliance rozhodovali lidé, které jsem nevolil. Pokud by o tak důležité věci bylo vyhlášeno referendum a lid rozhodl pro vstup, sice bych dál pyskoval, ale ctil bych rozhodnutí většiny. Tedy necítím žádnou povinost považovat USA za spojence – naopak si myslím, že vládci USA jsou naši principiální nepřátelé. Proč? Protože zastupují zájmy korporací a nikoliv amerického lidu. Chcete důkaz? Podívejte se na TTIP (že nic nevidíte? No jasně, vše je přísně demokraticky utajeno) se kterou nesouhlasí ani obyvatelé EU ani obyvatelé… Číst vice »

zedd
zedd
6. 3. 2015 7:52

Abych nekydal špínu jen na US administrativu: Wall Street a City of London mají pod palcem všechny západní vlády i rozhodující mezinárodní instituce typu IMF, WB, WHO. Stačí se podívat na personální obsazení těchto institucí. Ony proslavené otáčející se dveře …
Politici pak panáčkují, jak jim páníčkové kážou. Když nezlobí, sem tam jim odkápne melounek. Když zlobí, je tu NSA aby na ně vyhrabala špínu, případně CIA, aby tu špínu vyrobila.

Jan Kristek
Jan Kristek
6. 3. 2015 11:11

Pro Danu:
Asi tak dobrovolně jako narazit vás kundou na kůl.
(Pokud jste vůbec žena, o čemž tu už byly pochyby.)

aram
aram
6. 3. 2015 11:34

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/hleda-se-kandidat-na-hrad-do-turne-se-pridal-general-pavel/r~3d357cf6c3de11e4833a0025900fea04/
Pokud vezmu v úvahu osoby, které se „turné“ hodlají zúčastnit – Petr Kolář (bývalý velvyslanec v Rusku), Štefan Fulle ( nechvalně známý z Ukrajinských peropetií), Šimon Pánek (Člověk v tísni), Petr Pavel (od června ve vysoké funkci v NATO) – tak nemám pochyb o tom o jakého kandidáta se bude jednat.
Kufr se mi obrací předem.

zedd
zedd
6. 3. 2015 11:50

Docela rozumný rozhovor s Jaroslavem Štefcem, ředitelem Národního úřadu pro vyzbrojování za panování válečného štváče a poskoka Raytheonu Vondry:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zbrojni-analytik-Stefec-ktery-pracoval-pod-Vondrou-Mir-na-Ukrajine-To-se-nebude-libit-USA-Bez-Putina-by-byla-situace-horsi-ackoliv-ma-imperatorske-sklony-364772
Asi se v té době držel při zemi, jinak by se ho Sášenka jistě rychle zbavil.

peter.
6. 3. 2015 12:11

zedd napsal
Lituji ty kluky a děvčata, co vstupují do US ozbrojených sil v domnění, že jednají v zájmu vlasti.

A čo majú robiť,keď je to jediná možnosť ako získať pravidelný príjem,stravu ubytovanie,zdravotné poistenie a perspektívu dôchodku.Veľa ideologických dôvodov by som v tom nehľadal.

zedd
zedd
6. 3. 2015 14:19

Peter, tuhle rovinu jsem chtěl rovněž zmínit, ale do limitu se již nevešla. Reakce byla míněna zvlášť s ohledem k naší milované Daně, která jistě na patriotismus slyší lépe, než na nějaké „přízemní“ starosti o živobytí – vždyť USA jsou přece rájem na zemi a chudobou tam nikdo netrpí.

peter.
6. 3. 2015 15:39

zedd napsal Peter, tuhle rovinu jsem chtěl rovněž zmínit, ale do limitu se již nevešla. Reakce byla míněna zvlášť s ohledem k naší milované Daně, která jistě na patriotismus slyší lépe, než na nějaké „přízemní“ starosti o živobytí – vždyť USA jsou přece rájem na zemi a chudobou tam nikdo netrpí. To je fakt!Lezú tam do US armády mladí ľudia bez perspektívy, hlavne hispánci a černosi,zopár dobrodruhov a profesionálnych vrahov,ktorí okrem vojenského remesla nevedia robiť nič iné.A aj keď im patriotizmus denne vtĺkajú do hláv pochybujem o tom,že väčšina z nich ide zomierať niekam na druhý koniec sveta s myšlienkou,že… Číst vice »

zedd
zedd
6. 3. 2015 17:03

Je třeba nějakým způsobem synchronizovat odpor vůči globální oligarchii mezi US a EU. Bohužel tu velmi dobře funguje ono rozděl a panuj. Z US pohledu jsme všichni komunisti, z EU pohledu jsou všichni Ami pravičáci. Není to tak. Všichni řešíme stejné problémy, jen jsme zvyklí na ně pohlížet ze zažitého úhlu pohledu. Ač jsem agnostik a levičák, stejně považuji za jeden z nejlepších US agregátů http://whatreallyhappened.com/ provozovaný katolíkem a konzervativcem. 95% jeho výroků bych podepsal. Dnes už nejde o nějaké ideologické kličky, jen o zdravý rozum.

peter.
6. 3. 2015 17:53

Toto je ten USA blahobyt ktorý núti mladých američanov vstúpiť do armády :
http://www.zemavek.sk/articles/view/najchudobnejsich-americanov-vylucili-z-federalnej-pomoci

leho
leho
6. 3. 2015 23:47

Zřejmě si zdejší čtenáři nevšimli, že zpráva o americkém vojenském kontingentu na českém území byla kachna. Ale ty reakce na původní zprávu jsou ale stejně legrační… Viz Peter: „Lezú tam do US armády mladí ľudia bez perspektívy, hlavne hispánci a černosi,zopár dobrodruhov a profesionálnych vrahov,ktorí okrem vojenského remesla nevedia robiť nič iné.“ Jak to vůbec může vědět, viděl on nějakého amerického vojáka či dokonce nějakou jednotku americké armády během ranního nástupu? Samozřejmě že ne, ale to mu nebrání aby se k tématu vyjadřoval se skálopevnou jistotou. Já při tom nástupu moc černých ani hispánců nevidím a profesionální vrahy už vůbec… Číst vice »

zedd
zedd
7. 3. 2015 5:12

Za součást nějaké minority se považovalo v roce 2012 necelých 32% členů silových složek (sem se počítají i některé agentury onoho paskvilu jménem DHS). Jestli se nepletu, je to o něco málo menší podíl menšin, než celek populace. http://www.militaryonesource.mil/12038/MOS/Reports/2012_Demographics_Report.pdf
No a k těm profesionálním vrahům: Když někdo zabíjí jiné lidi a dostává za to mzdu, je termín profesionální vrah zcela na místě. Můžeme si trochu pohrát s tím vražděním a zabíjením, ale profesionální zabiják nezní o moc líp.

peter.
7. 3. 2015 6:54

leho !
comment image?oh=df816500d799a117b30e17026b482219&oe=557C6E93&__gda__=1434037164_ff19041325e90c134a7fb00adb12839f

peter.
7. 3. 2015 13:02

V slovenskom parlamente to začína vrieť.Najprv Blaha,Ritomská a teraz Mezenská :
http://www.hlavnespravy.sk/mezenska-%e2%80%9evyvolavane-napatie-strach-nenavist-polarizacia-nepomaha-nikomu/573292

Sio
Sio
7. 3. 2015 16:02

aram napsal http://zpravy.aktualne.cz/domaci/hleda-se-kandidat-na-hrad-do-turne-se-pridal-general-pavel/r~3d357cf6c3de11e4833a0025900fea04/ Pokud vezmu v úvahu osoby, které se „turné“ hodlají zúčastnit – Petr Kolář (bývalý velvyslanec v Rusku), Štefan Fulle ( nechvalně známý z Ukrajinských peropetií), Šimon Pánek (Člověk v tísni), Petr Pavel (od června ve vysoké funkci v NATO) – tak nemám pochyb o tom o jakého kandidáta se bude jednat. Kufr se mi obrací předem. No, nýmandi jsou to všechno. Ale Fulle je z nich nejodpornější. Lidi by si toho přece jen mohli všimnout, co je to za slizouna. Generál – to je takový manekýn, na ženské by to mohlo zabrat. Chce to jerště zorganizovat nějaký… Číst vice »

peter.
7. 3. 2015 17:07

Sio napsal
Pavlovi nějak šikovně v přestřelce prostřelili třeba

Mohol by potom chodiť o paličke a s páskou cez oko.Pôsobilo by to impozantne a podtrhlo by to jeho hrdinstvo.
Bude pripomínať toho národného hrdinu,víťaza od Zborova,generála Syrového.