Diskuze k článku


 • Dana • 14. března 2018

  SKRIPAL ZRADIL A RUSOVÉ SE MU ZA TO POMSTILI TÍM, ŽE HO OTRÁVILI.
  Ano, to je naprosto logicky zaver, tyto likvidace se nedeji poprve a ani naposledy.
  Otazka, komu to prospeje, je zodpovezena tim, ze se mimo spokojenych ruskych agentu, (ktere Skripal vyzradil), take snad zamysli-vystrasi novi rusti agenti. Ti rusti agenti, co premysli o spolupraci, ci uz spolupracuji se zapadnimi rozvedkami. Otravy slouzi jako odstrasujici priklady.

  Cui bono ?

  ……… служба безопасности Российской Федерации – Feděralnaja služba bezopasnosti Rossijskoj Feděracii) je hlavní domácí bezpečnostní služba Ruské federace, hlavní následník Výboru státní bezpečnosti a KGB. Jejím úkolem je zajištění úlohy kontrarozvědky a vnitřní bezpečnosti. Její ředitelství je v Moskvě a služba je řízena ministerstvem spravedlnosti a jejím ředitelem je od roku 2008 Alexandr Vasiljevič Bortnikov. Dnes služba zaměstnává údajně až dvě stě tisíc lidí.

 • Martin (už bez taky m) • 14. března 2018

  re Dana: už jen výjimečná reakce:
  je to vrcholné sprosťáctví to co Malá Británie předvádí. Rusové mají své chyby, ale nejsou to pitomci jak je Západ prezentuje. Navíc v době kdy vyvíjejí po léta snahu se z podobných nařčení očistit – a nechali si pro to líbit už více než dost…
  Vidíme zde „práva“ na „svobodu“ v té nejlicoměrnější verzi, stejně jako „záštitu“ „právního“ „státu“. Západ dávno není svobodný, je zcela bezprávní a jen neocons-KOLONIÍ.
  Ono „vzít známou kudlu“ a „píchnout“- to dovedly „Záchodní“ ro-zvědky spolehlivě vždy. Např. při akcích „operace“ Gladio…
  Tady nejde o nějakou idealizaci kohokoliv – ale právě pro tu „shodu náhod“ s např. ochotou Trumpa jednat s Korejci „ze severu“ musí Britská špína „zaskakovat“ – zcela ve stylu jejich „táborů nerozborného přátelství s indickým lidem“ …
  Nevěřím idiotům bývalého koloniálního impéria ani slovo…
  Je-li např. CIA již dost „profláknutá“, pak „šiřitelé morálky“ zpoza kanálu – pro ty již dávno slov nemám…
  Takže osobní názor: za vraždou stojí Západ.
  ZCELA TO totiž ODPOVÍDÁ JEHO „CHARAKTERU“, mj. zjevnému 101% pokrytectví…
  „Dohnat a předehnat“- a též „odlákat“ pozornost od HROUTÍCÍ SE HEGEMONIE a již široce poznávané lži o „Západních hlodnotách“…
  I ve stylu upatlané koalice Makrely, „fint“ na to jak donekonečna stále zvyšovat dluh „nejúspěšnější ekonomiky světa“, podpory teroru na nejen BV, atd…
  Vypadá to, že Záchod se chce nechat „spláchnout“ co nejdříve – a pro pokus zabránit zvolení V.V. Putina opakovaně Prezidentem
  UDĚLÁ Západ COKOLIV…
  Profláknutým teroristům zpod sochy sPODVODY již ale nikdo nevěří, a neuvěří. Speciálně „Východ“, který má zkušenost se skutečným přemýšlením- čehož většina lobotomiků zpoza louží (malé i velké) již schopná není.
  „Cui bono“ v praxi a z¨jevný návrat k „tradicím“…

 • Aleš • 14. března 2018

  Dana napsal

  SKRIPAL ZRADIL A RUSOVÉ SE MU ZA TO POMSTILI TÍM, ŽE HO OTRÁVILI.
  Ano, to je naprosto logicky zaver, tyto likvidace se nedejipoprve a ani naposledy.
  Otazka, komu to prospeje,je zodpovezena tim, ze se mimo spokojenych ruskych agentu, (ktere Skripal vyzradil), take snad zamysli-vystrasinovi rusti agenti.Ti rusti agenti, copremysli o spolupraci, ci uz spolupracuji se zapadnimi rozvedkami. Otravy slouzi jako odstrasujici priklady.

  Cui bono ?

  ……… служба безопасности Российской Федерации – Feděralnaja služba bezopasnosti Rossijskoj Feděracii) je hlavní domácí bezpečnostní služba Ruské federace, hlavní následník Výboru státní bezpečnosti a KGB. Jejím úkolem je zajištění úlohy kontrarozvědky a vnitřní bezpečnosti. Její ředitelství je v Moskvě a služba je řízena ministerstvem spravedlnosti a jejím ředitelem je od roku 2008 Alexandr Vasiljevič Bortnikov. Dnes služba zaměstnává údajně až dvě stě tisíc lidí.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Parchanti-vy-se-nestitite-niceho-O-vazne-svetove-udalosti-pise-vojensky-analytik-a-vyrazne-jinak-i-Jakub-Janda-527966
  Vidím, že vojín Dana se dostává do parádní pompeózní společnosti mezi idioty a pornohorce, jejichž vlhký sen je vytvoření Kanadsko-mexického průlivu. Jelikož „bránit“ imbecilní agresivní choutky aliance je nejvyšší evropskou hodnotou, když bude Doníček hodně přesvědčivý, víc než sám asi chce, průlivu se dočkáme již brzy.
  CUI BONO? Mně jako kremelskému agentovi asi ničím, krom toho, že v průběhu pár minut NATO přestane existovat.
  Nicméně nalijme si čistého vína. Jak uhradíte pompeozní stvrzenky na čím dál dražší železný šrot, když za ten starý máte skoro nesplatitelné dluhy? Jak myslíte, že bude dlouho bavit vaše věřitele hra, při které v rámci vaší debility věřitele čím dál silněji hryžete do ruky? GAME IS OVER.

 • Irena • 14. března 2018

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12367-specnaz-teroriste-syrie

  To je informace z nejnovějšího filmu o Putinovi.

 • hudryper • 14. března 2018

  Reagovat na hloupé „vysvětlení“ otravy Skripala a jeho dcery nehodlám. Jde o stejnou technologii,jaká je v současnosti realizována na Slovensku a jež se právě
  připravuje ve velkém měřítku v Sýrii a co zřejmě souvisí s demisí Tilersona.
  Překopíruji pro OM zprávu,kterou jsem před chvíli obdržel :
  *Novozvolený srbský prezident Aleksander Vučič sa vyjadril ohľadom vstupu
  Srbska do NATO:* *My, Srbi nikdy nezabudneme, čo NATO urobilo našej
  krajine, srbský ľud nezabúda, a preto nikdy do NATO nevstupime. Srbsko nie
  je bohatá krajina, ale hrdá a náš osud bude určovať náš národ, nie EU ani
  NATO. Rovnako nikdy nedovolíme, aby bolo Srbsko použité ako nástroj nátlaku
  proti bratskemu ruskému národu. Srbský národ a ruský národ spoločne
  bojovali a zomierali celé stároči a, preto nás spája puto najsiln e jšie.
  Srbsko nikdy nepredá svoju hrdosť ani slobodu za žiadne peniaze, ani iné
  výhody. Nikdy nedovolíme, aby nám Európska únia vnutila falošnú solidaritu
  ohľadom kvót na imigrantov. My sme nebombardovali ani Sýriu ani iné štáty a
  preto nedovolíme, aby Srbsko ohrozovali hordy utečencov.*

  *Slyšeli jste v našich médiích o novém prezidentu Srbské republiky?*

 • Irena • 14. března 2018

  http://voicesevas.ru/news/37283-skotland-yard-oproverg-terezu-mey.html

  Vzhledem k tomuto kroku si myslím, že spíše než na volby v Rusku (i když to pro ně má určitě i takto žádaný sekundární efekt cílený na totální „děbili“, kteří se vždy najdou) to mělo za cíl přispět ke znemožnění současné vlády ve Velké Británii a jmenovitě Theresy May.

 • Bety • 14. března 2018

  hudryper napsal
  *Slyšeli jste v našich médiích o novém prezidentu Srbské republiky?*

  Ne, to jsme tedy neslyšeli, my smíme slyšet jen to, co se hodí, co se nehodí se škrtá.
  A Dana – ze Skripala přímo křičí jen jedno poučení – když už zrádce západ vymačká jak citron, jedno využití stále ještě zbývá, a to politické hrátky s jeho mrtvolou.

 • Botičky od Diora • 14. března 2018

  CUI BONO?
  – Zrádce Skripal byl před 12 lety odhalen, přiznal se a byl řádně odsouzen na 13 let vězení.
  – Strávil ve ruském vězení 4 roky – přežil to, nikdo ho nezabil.
  – před 8 lety byl vyměněn za ruští špióny a od té doby žije v malobritánii.
  – Informačně byl vyždímaný jako citron a pro MI6 už neměl žádnou cenu
  – byl otráven týden před volbami v Rusku
  – byl otráven pár měsíců před MS ve fotbale v Rusku
  – vynálezce plynu „Novičok“, Vil Mirzajanov, už 20 let žije v … usa. Podle Mirzajanovových údajů probíhal vývoj novičoku během sovětské éry na území Uzbekistánu.
  – S utilizací uzbekistánského chem. závodu „pomáhali“ v r. 1999 … usa.
  – atd.
  CUI BONO?

 • Botičky od Diora • 14. března 2018

  Ještě něco. Pokud byla proti bývalému ruskému špionovi skutečně použita látka VX – Novičok, pachatelé mohli mít vhodný zdroj doslova při ruce. Britská přísně tajná laboratoř na výrobu chemických zbraní v Porton Down leží … pouhých 6 km od místa v Salisbury, kde se stal minulou neděli Skripal a jeho dcera obětí útoku. Porton Down je přesně ta laboratoř, kde byl VX v padesátých letech minulého století poprvé syntetizován. A je stejně britský jako odpolední čaj. Ale k čemu je logika, když hra má název rusofobie?

 • jogín • 14. března 2018

  Důkaz: Byl zabit sekerou a sekery vyrábějí v Rusku!
  Binární nervové plyny nejsou žádný vrchol chemie, v překladu amerického románu Dvojice jsou hlavním tématem. Byl u nás vydán 1972. Pro téměř každou tajnou službu není problém si je nechat syntetizovat. A stačí stovka miligramů, protože smrtící dávka se pohybuje v mikrogramech. Musím žasnout nad idiocií politiků, kteří považují starou známou záležitost za účinnou propagační kampaň.

 • Aleš • 15. března 2018

  hudryper: V mém pondělním článku jsem odkazoval článek na hlavné správy.sk, který zmiňoval stejný modus operandi u Litviněnka, Kuciaka a Skripala.
  Takové argumenty jsou na rozdíl od těch hypersonických a jaderných pro natvrdlé euroatlantické sektáře nepochopitelné, proto byl potřeba aspoň jeden svižný PACIFISTICKÝ záhlavec pro opruzujícího trolla.

 • Admirál • 15. března 2018

  Odsoudit na základě toho, co bylo zveřejněno ruskou exekutivu (bylo zde vyčerpávajícím způsobem probráno – botičky o Diora), vyžaduje velmi malý, nevýkonný mozek.
  Nebo za to musí být člověk velmi, velmi dobře zaplacen. Za málo peněz ze sebe dělat idiota se neoplatí.

 • fajt • 15. března 2018

  https://cz.sputniknews.com/svet/201803156960142-letadlo-jakutsko-rusko-zlato/ – tak kterému oligarchovi se rozsypal pytel se zlatem a do šwýcar to už nedovezl. ..)

  a ten Skřípal ( snad to není nějaký potomek bajného legionáře, který se v Rusku zapomněl ), ten se jaksi nevyvedl, třeba to je dáreček od Vagnerovců k prezidentským volbám ( Peskov zase perlil, asi ho do velkého sálu už nepuštějí a za zavřenými dveřmi gosudara tak moc dobře neslyší ). ..)