Návrh US zákona nebo vyhlášení války?

Ruský text návrhu zákona S.2277 (Russian Aggression Prevention Act, který v US Kongresu prošel druhým čtením, najdete zde, anglický zde

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
1. 7. 2014 11:01

Jde o oficiální vyhlášení studené války,ve které počítají s partizánskou válkou na území Ukrajiny,která nebude vůbec studená. Zřejmě je připravena tak razantní provokace,po které si jsou jisti,že ruská armáda zasáhne na území Ukrajiny,jež se má stát trvale vojensky nestabilním územím v těsné blízkosti ruských hranic. Celý konflikt na Ukrajině má hlavní cíl,postupně ho dostat i dovnitř do Ruska. Ten mládenec z toho zákana nečetl,vynechal opatření,kterými us.vláda slibuje,že se postará o ty disidenty,kteří budou muset opustit Rusko. Zdá se,že Rusové mají šanci parádně zkomplikovat Amíkům jejich akci pod muslimskou vlajkou v Iráku,zejména spoluprací s Iránem a Sýrií. Bude zajímavé,až se ve… Číst vice »

Vaska
Vaska
1. 7. 2014 17:10

proč ten černoušek tak řve – tohle by mohl být jeden z důvodů (je tam zmínka i o našem říšském kancléři) http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lzi-nasili-a-smrt-Tohle-Obama-od-vyznamneho-americkeho-profesora-asi-slyset-nechtel-325259/diskuse

Thor
Thor
3. 7. 2014 12:06

Za stávající právní situace dává zákon prezidentovi právo napadnout Rusko bez předchozího souhlasu Kongresu. Plejádu důvodů pro takovou agresi, pomineme-li dlouhou historii útoků na cizí státy z vymyšlených příčin, US legistativci Imperátorovi v zastoupení vypsali bianco šek. Žádná studená válka, to je krok k horké, Američané na ruských hranicích v Pobaltí, Modávii, Polsku a v Ukrajině, spolu s raketami. US základny v ČR – od testování podmínek k realizaci. Zákon připomíná US ekonomickou blokádu Japonska, která donutila Japonce zaútočit v roce 1941 s tím rozdílem, že Japonsko nemělo přístup k ropě a dalším surovinám. Budou tomu říkat AIPAC Act. To… Číst vice »

Atlantis
Atlantis
3. 7. 2014 13:04

Thor napsal Za stávající právní situace dává zákon prezidentovi právo napadnout Rusko bez předchozího souhlasu Kongresu. Plejádu důvodů pro takovou agresi, pomineme-li dlouhou historii útoků na cizí státy z vymyšlených příčin, US legistativci Imperátorovi v zastoupení vypsali bianco šek. Žádná studená válka, to je krok k horké, Američané na ruských hranicích v Pobaltí, Modávii, Polsku a v Ukrajině, spolu s raketami. US základny v ČR – od testování podmínek k realizaci. Zákon připomíná US ekonomickou blokádu Japonska, která donutila Japonce zaútočit v roce 1941 s tím rozdílem, že Japonsko nemělo přístup k ropě a dalším surovinám. Budou tomu říkat AIPAC… Číst vice »