Ústavní soud: Vodu je možné vrátit do rukou obcí

Ústavní soud dne 24.10.2017 ke kauze tunelování Vodárny Kladno Mělník, a.s. potvrdil můj názor na nemravný komplot, kterým anti-politici instalovali mezi lidi a vodu protiprávně soukromý penězovod a tím zisky z vodného a stočného vyvedli na účty cizinců.

Ústavní soud umožňuje protiprávní stav ukončit a napravit ve prospěch lidí a měst. Vodu je možné vrátit do rukou měst. Stačí, když soudy budou trvat na dodržování zákonů a politici budou pracovat pro města a ne kolaborovat. 

Co znamená tento nález Ústavního soudu ČR pro lidi a vodu?

Ústavní nález znamená, že soudci, kteří měli protiprávní stav ukončit, odmítli jednat v souladu se zákony ČR a tím hráli do karet cizincům. Díky tomu je voda na Kladensku léta protiprávně v rukou cizinců a do zahraničí odteklo z peněženek lidí kolem 650 mil. Kč. Lidé je zaplatili v předražené ceně vody.

Pokud se prokáže, že peníze inkasuje od lidí léta protiprávně, pak je bude muset vrátit. 

Vodu je třeba bránit a je třeba ukončit nemravný systém

Vedení obrany okresní vodárny a dosažení tohoto Ústavního nálezu mne stálo 14 let života, neskutečné množství práce, úsilí, energie a času a přes 2 milióny korun jen za právníky.

Jsem toho názoru, že za šanci zastavit hanebnou kolonizaci české vody a naši republiky to stálo.

Ústavní soud umožňuje posoudit protiprávní jednání organizované skupiny, které vedlo k pokoutné instalaci koncernu Veolia na místo jejího přímého konkurenta, městské společnosti Vodárny Kladeno-Mělník, a.s. Jsem toho názoru, že tento komplot je možné ukončit.

O co jde v soudních sporech ve vodárnách?

  • O vrácení vody do rukou měst /statu.
  • O ukončení drancování peněženek lidí.
  • O ukončení tunelování okresních vodáren.
  • O VODU o základní surovinu pro život.
  • O odsun cizinců od české vody.
  • O ukončení kolonizace České republiky.

Zdroj a místo, kde lze stáhnout celý rozsudek ÚS: Pravda o vodě

Přejít do diskuze k článku 7 komentářů