5G a čínská epidemie

Když se dostaví přelomový moment, lidé dumají: Jedna osoba řekne: To zavinilo X. Druhá osoba namítne: Ne, to zavinilo Y. Je možné, aby příčinou přelomu byly jak X tak Y?

Samozřejmě že ano. Jenže je už v povaze lidí směřovat své podezření jen jedním směrem. Jde o psychologický faktor, který však má pramálo společného s pravdou. Jestliže hladovíte a současně trpíte i žízní, je snad příčinou vašeho utrpení jen jedna příčina? Nikoli, obě dohromady vytvářejí chmurnou situaci, ve které se nacházíte. A v současné epidemii by mohla být kombinace smrtícího zamoření vzduchu nad čínskými městy a rozjezd technologie 5G právě tím, co nás v těchto dnech tak děsí.

Zde je typická standartní průmyslová definice 5G:

„5G je pátou generací mobilní sítě, která sehraje mnohem podstatnější roli než generace předcházející. 5G vyzvedne mobilní síť nad propojený styk mezi lidmi až k propojenému styku a řízení strojů, předmětů a zařízení. Přinese nové úrovně výkonů a účinnosti, které umožní uživatelům nové zážitky a propojí nové průmysly“.

Světem už obíhají petice, jejichž cílem je kompletní zastavení současného rozvoje mobilní sítě 5G. Zde je zhuštěný obsah jedné z těchto petic, kterou podepsalo 26 000 vědců:

„My níže podepsaní vědci, lékaři, enviromentální organizace a občané několika zemí naléhavě žádáme, aby byl vývoj 5G (páté generace mobilní sítě, včetně 5G působící v kosmu), okamžitě zastaven. 5G masívně zvýší působení rádio frekvenční (RF) radiace na povrch telekomunikačních sítí 2G, 3G a 4G, které jsou už zavedeny. Škodlivý vliv RF radiace na lidské zdraví a životní prostředí byl už prokázán. Zavedení 5G představuje experiment páchaný na lidstvu a na životním prostředí, což je podle mezinárodního práva definováno jako zločin…

Telekomunikační společnosti celého světa podporované svými vládami jsou ovšem rozhodnuty mobilní síť 5. generace, která se, jak se oznamuje, stane bezprecedentní společenskou změnou v globálním měřítku, během dvou let skutečně rozjet. Budeme mít chytré domovy, chytrý obchod, chytré dálnice a auta, která se budou sama řídit. Prakticky všechno, co vlastníme a co kupujeme, od ledniček a praček k vlasovým kartáčům, balenému mléku a dětským plenkám, bude obsahovat anténky a mikročipy, napojující tohle všechno bezdrátově k internetu. Každý obyvatel Země získá okamžitý přístup k supervysoké rychlosti a k bezdrátovým spojením z jakéhokoli bodu na planetě, dokonce i z deštných pralesů, Antarktidy či jakéhokoli místa na světových mořích…

To, co se tak široce neoznamuje, je skutečnost, že uvedený vývoj přinese bezprecedentní a globální změnu životního prostředí. Plánovanou hustotu radiofrekvenčních vysílačů je nemožné předvídat. K milionům nových základních 5G stanic na Zemi a k 20 000 nových družic ve vesmíru přibude 200 miliard přenášejících objektů, které, jak se odhaduje, se stanou do roku 2020 součástmi tzv. Internetu věcí, a jeden bilion pak ještě přibude v několika dalších málo letech. Komerční síť 5G s nižšími frekvencemi a nižšími rychlostmi už byla uprostřed roku 2018 zavedena v Kataru, ve Finsku a v Estonsku…

Bez ohledu na všeobecné popírání, převládá však už dnes názor, že radiofrekvenční (RF) záření škodí životu. Hromadící se klinické důkazy získané na nemocných a zraněných lidech spolu s experimentálními důkazy poškození buněk DNA i buněk a organických systémů širokého okruhu rostlin i zvířat, vypovídají jasně o tom, že jsou důsledkem elektromagnetického znečistění země. Což plně platí též o hlavních lidských chorobách moderní civilizace, jako jsou rakovina, nemoci srdce a cukrovka…

Po zavedení sítě 5G se má RF radiace na zemi proti současnému stavu zvýšit desetkrát až stokrát – a uniknout jí nebude možné. Čímž se plány 5G stávají hrozbou s důsledky vážnými a nevratnými“.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

1 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
4. 3. 2020 15:47

Přečetl jsem si to. Já nevim, to je nějaký spektakl? Kdysi nějací imbecilove tvrdili, že Země je placata. Nějaká ojedinělá hovada to dokonce tvrdí dodnes. Jiná dobová hovada tvrdi, že míříme na Mars, ačkoli jsme se po 50ti letech ještě nevrátili na Moon. Dneska je módou adorovat émerickou galerku typu Kennedy, ačkoli už dávno je jasne, že vyrostla na pašování chlastu v době emericke prohibice; ten vystreleny mozek v Dallasu byl permanentně na drogách /zdravotní problemy/ a byl ochoten , včetně jeho brachy, šít na Rusa jednu boudu za druhou. A už zase očekáváme spásu z emeriky. Opět nějaký émerický… Číst vice »

Irena
5. 3. 2020 6:13
Irena
5. 3. 2020 11:37

V Turecku to vře, bitka v parlamentu ala Ukrajina
https://www.youtube.com/watch?v=A3g0yzL51B8

racek
racek
6. 3. 2020 13:43

Samozřejmě, prinos 5g je nesporný. Ovsem jsou zde i zápory. Zasviněni oběžné drahy statisici druzicemi které pokryji vse vc. zemskych pólů radove zvyseni kapacity a moznost znacne vylepsit sledovaci systémy … Kam se hrabe Orwel,… Uz nebudeme potřebovat Bretschneidery, ted nas vse co provadime a myslíme práskne nase lednička, konecne budem mit na kazdem rohu kamery a síť to snadno zvladne, zpracování ma už dnes velmi dobre algoritmy, je kapacita site zatim nestačí… A ani se mi nechce pokračovat. Co s ti? Ja ani nevim. Raketový narůst přelidnění prostě vyžaduje zefektivnit systemy řízení. A to vyzaduje vse o kazdem vědět.… Číst vice »

PPK
PPK
8. 3. 2020 4:12

Tvrzení autora, že „… Bez ohledu na všeobecné popírání, převládá však už dnes názor, že radiofrekvenční (RF) záření škodí životu…“ je vskutku jen představou a názorem autora, bohužel však fyzikálně nesmyslným. Radiové vlny jsou totiž elektromagnetické záření stejné podstaty jako světlo (viz Maxwellovy rovnice). Takže, aby bylo jasno, to totiž vůbec není totéž, co ionizační nebo kosmické záření. Krom toho, i u radiovln platí zákon převrácených čtverců, kdy skutečnost praktické komunikační úrovně vln je v řádu mikrovoltů až milivoltů na metr, vyskytujících se v praxi takových sítí. Pokud však jde o sledování činnosti lidí a sběr dat o tom, tak… Číst vice »