88

Překlad a titulky: Rado Miko

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
koloděj
koloděj
16. 12. 2015 4:49

Rado, a co ty titulky ?

fajt
fajt
16. 12. 2015 7:33

co si vychovali, to mají, krom toho tento matriál bude od ledna moci směřovat i do EU, protože rituální smrt spojuje pro společný život a akci, tak si určitě najdou cestu k těm nejbojovnějším džihádistům na evropských dávkách. ..)

Béda
16. 12. 2015 7:38

fajt,

eurobruselští komisaři a jejich šéfka v Berlíně rozhodli, že budeme od jihu a jihovýchodu obohacováni šaríí a z východu „demokratickými“ (Majdan přece byl demokratický, no ni?) 88-čkami.

Jenom by mě zajímalo, kde ti bilderberští „egregoři“ stále vyhrabávají lidi typu Ahtisaari, Barroso, Juncker, Rampouch, Schultz. Vždyť jsou to již od pohledu ty nejodpornější kreatury.

fajt
fajt
16. 12. 2015 7:46

Béda napsal fajt, eurobruselští komisaři a jejich šéfka v Berlíně rozhodli, že budeme od jihu a jihovýchodu obohacováni šaríí a z východu „demokratickými“ (Majdan přece byl demokratický, no ni?) 88-čkami. Jenom by mě zajímalo, kde ti bilderberští „egregoři“ stále vyhrabávají lidi typu Ahtisaari, Barroso, Juncker, Rampouch, Schultz. Vždyť jsou to již od pohledu ty nejodpornější kreatury. tak v tom případě ať někteří doufají, že DVTŘ a KSB je ve svých tištěných statích dost silná na to, aby zastavila i kulku, či případné jiné smrtící nářadí…v tomto tempu a při této konstelaci agresivních pitomců v EU parlamentu nemůže přežít ani ten… Číst vice »

Béda
16. 12. 2015 7:49

fajt,

Všechno fašistické zlato ve Švajcu nemají. Třeba zlato z Ukrajiny a z USA jim v lichvářských domech ještě chybí.

fajt
fajt
16. 12. 2015 7:52

Béda napsal

fajt,

Všechno fašistické zlato ve Švajcu nemají. Třeba zlato z Ukrajiny a z USA jim v lichvářských domech ještě chybí.

tak zlato neoconů všeobecně je čert ví kde, tady jenom knihují virtuální majetek virtuální ekonomiky, která reálně likviduje miliony ovcí – je to ošklivá hra na bankovní pravidla, která platí jenom pro některé. ..)

Béda
16. 12. 2015 8:02

fajt,

osobně považuji lichváře (obecně včetně bankéřů) za jedny z nejvíc tvůrčích lidí na celém světě. Kouzelníky, kteří dokázali přechcat fyziku a vytvářejí hmotu z ničeho. Dokážou vyrobit zlato z čehokoliv. Nemusejí nic vytvářet, nemusí investovat nic než vymyšlená čísla ve sjetinách a mohou si přivlastnit praticky cokoliv kdekoliv.

Ti lidé už žijí mnohem dál než v komunismu, kde chtěli komunisté lidi výchovou nutit k práci, aby si zasloužili své požitky.

fajt
fajt
16. 12. 2015 8:14

Béda napsal

fajt,

osobně považuji lichváře (obecně včetně bankéřů) za jedny z nejvíc tvůrčích lidí na celém světě. Kouzelníky, kteří dokázali přechcat fyziku a vytvářejí hmotu z ničeho. Dokážou vyrobit zlato z čehokoliv. Nemusejí nic vytvářet, nemusí investovat nic než vymyšlená čísla ve sjetinách a mohou si přivlastnit praticky cokolivkdekoliv.

Ti lidé už žijí mnohem dál než v komunismu, kde chtěli komunisté lidi výchovou nutit k práci, aby si zasloužili své požitky.

jj, a maj své frenetické obdivovatelé, své akademické kostely a nakonec i své hřbitovy … jejich pouťová hypnóza nakonec dokázala ovládnout celý lidský svět. ..)

Sasin
Sasin
16. 12. 2015 17:27

„fajt, osobně považuji lichváře (obecně včetně bankéřů) za jedny z nejvíc tvůrčích lidí na celém světě.“

Můj závěr, té myšlence nosící nulu v kebuli a to sem touto namátkou prozřel jako na sviňu ještě víc. Ale díky.

V tom případě má u mě utrum, a to totální. A co dím, kvadratůrní a vesmírný, nebetyčný. Nemám žádný zájem se něčeho takového dotknout ani čtyřmetrovou posranou tyčí. Tož tak.

V podílovém společenství by ste viděl okamžitě zač je toho harpagondechajcký loket.

Béda
18. 12. 2015 3:03

Sasin napsal „fajt, osobně považuji lichváře (obecně včetně bankéřů) za jedny z nejvíc tvůrčích lidí na celém světě.“ Můj závěr,té myšlence nosící nulu v kebuli a to sem touto namátkou prozřel jako na sviňu ještě víc. Ale díky. V tom případě má u mě utrum, a to totální. A co dím, kvadratůrní a vesmírný, nebetyčný. Nemám žádný zájem se něčeho takového dotknout ani čtyřmetrovou posranou tyčí. Tož tak. V podílovém společenství by ste viděl okamžitě zač je toho harpagondechajcký loket. Eklekticismus, t.j. roztrhání myšlenky a tím zbavení významu a obsahu je těžký neduh. To je jako kdybyste holou větu rozpůlil… Číst vice »

Béda
18. 12. 2015 3:12

Béda napsal
Eklekticismus, t.j. roztrhání myšlenky a tím zbavení významu a obsahu je těžký neduh. To je jako kdybyste holou větu rozpůlil na dvě oddělené, v jedné nechal podmět a ve druhé přísudek. Ta věta co jste opsal bez toho vysvětlujícího zbytku dává úplně jiný smysl.

To je jako kdybyste holou větu rozpůlil na dvě oddělené, v jedné nechal podmět a ve druhé přísudek…. případně dal roztržením myšlenky původnímu sdělení zcela jiný ( dokonce opačný) význam a smysl. A pak s tím ještě polemizoval.