A hlavně si myjte ruce…

V této nelehké době je pro nás velkou útěchou, že na nás každou chvilku se sdělovacích prostředků vykoukne náš starostlivý pan premiér.


Sděluje nám důležité věci, že pršelo a bude pršet. Situace je stále vážná a on je stále zapotřebí. Můžeme se na něho spolehnout, je tady, je s námi. Nelítostný živel sleduje. Uděluje užitečné rady, jak se chovat v zaplavených oblastech.


Vrátili jste se do vytopeného domu, o všechno jste přišli, jste zoufalí a nevíte si rady s tou spouští? Pan premiér vám poradí. Hlavně musíte dodržovat hygienická pravidla. V záplavové vodě a v bahně se neráchejte bez rukavic a gumovek. A hlavně si, prosím vás, myjte ruce!


Protože ne všichni jsme poslušní a někteří z nás pana premiéra zlobí, musí přitvrdit a zvýšit hlas. Se vší vážností a důrazem oznamuje, že byl vydán zákaz sjíždět řeky. Ano, my opravdu nevíme, co roupama, a z raftování na rozvodněné řece se stává národní sport.


Ba ne, ať si říká kdo chce co chce, máme dobrého premiéra. Kdyby byl takový Kaddáfí dal svému národu jasné instrukce, co mají dělat, když jim v noci spadne na dům bomba, co s mrtvými dětmi a tak podobně, byl by jistě oblíbenější a nakonec by ho nelynčovali.


A myjte si ruce, vy prasata.

 

Stanův komentář:

  1. Nebude-li pršet, nezmoknem …a neuplavem. Vzkažte, prosím panu Nečasovi, ať mluví normálně česky. A jen tehdy, má-li co říci.

  2. Premiér Nečas: Nejtěžší chvíle má ČR za sebou, pozitivní vývoj meteorologické situace se bude odrážet i na hydrologické situaci.

 


Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments