Akce Světového týdne za mír a nenásilí

Příští týden, od 7. do 13. listopadu 2011, se uskuteční Světový týden za mír a nenásilí – týden akcí, které budou probíhat po celém světě a navážou na Světový pochod z roku 2009. Při této příležitosti bychom vás chtěli pozvat na naše nové webové stránky www.svetbezvalek.cz a především na akce, které se budou v rámci Světového týdne konat v Praze a Brně:

PRAHA – AKČNÍ WORKSHOPY

Připravili jsme pět odpoledních workshopů, protože chceme nastartovat dlouhodobé a intenzivní kampaně v těchto oblastech:

Shodnete se s námi v pohledu na jednotlivá témata? Chcete se aktivně zapojit a společně s ostatními se pokusit něco změnit? Přijďte se pobavit o tom, co můžeme podniknout, aby se situace v dané oblasti zlepšila. Naplánujeme konkrétní akce a vytvoříme pracovní skupinky, které se budou tématu dlouhodobě věnovat. Více na webu nebo na e-mailu praha@svetbezvalek.cz.

BRNO – PŘEDNÁŠKOVÉ VEČERY

Na diskusních večerech vystoupí každý den jiní řečníci a jiná hudební skupina, která večer bude kulturně doprovázet. Světový týden v Brně podpoří svojí přednáškou i akademikové, mezi nimiž nebude chybět například Doc. Ing. Ivan Němec, CSc., Ing. Otakar J. Mika, CSc., Ing. Pavel Častulík, CSc. nebo PhDr. Marek Pavka Ph.D.


O víkendu se potom bude konat workshop pro ty, kdo by se chtěli zapojit do aktivit brněnského týmu Světa bez válek a násilí.


Více na webu nebo na e-mailu brno@svetbezvalek.cz.


Na viděnou na Světovém týdnu a s přáním krásného dne

Svět bez válek a násilí

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments