Automatická pračka

Tvrzení, že občan coby vědomí, zvláště pak občan demokratický, je pouze produktem mediálního a hlavně televizního vysílání (správně „vysírání“), se dosud nikomu u mne nepodařilo vyvrátit. Dokonce ani manželce, a to je co říci. Mám na to nevyvratitelné důkazy.

Pozor, svým tvrzením netvrdím, že by televizní a jiné vysílání bylo špatné! Naopak. Zvláště televizi vděčím za vše, co je pro mne v životě dobrého. To ona zplodila a porodila moji manželku. Ano, moje manželka se narodila z panny, díky oplodnění duchem svatým (lépe řečeno televizním, dříve církevním).

Výraz „moje manželka“ je nepřesný. Správně má být „manželka mojeho“ – anglicky řečeno „wife of mine“. (Přičemž slovo „mine“ nezaměňovat se slovem „mina“, ale kdo ví, žejo?)

Manželka se stará, abych mohl žít, pracovat a umřít (přičemž programový cyklus se může snadno opakovat).

Minulý týden se nám porouchala pračka. Začala z ní téci voda a ovládací program začal být poruchový. Bez manželské pračky jsme starou pračku vyhodili a koupili si novou. Bez pračky na prádlo nebo na peníze nelze žít. Dokonce ani bez pračky manželské.

Ta automatická pračka na prádlo byla již 12 let stará. Jistě uznáte, že když vydržela takto dlouho, že jsme tím nezodpovědně poškodili náš ekonomický růst. Kam bychom s celou tou republikou, svobodou a demokracií přišli, kdyby měl každý občan tak dlouho pračku na prádlo (nikoliv na peníze)?


Spotřebič dnes musí vydržet pouze 4 roky (přičemž za na 2 roky záruky navíc si musíte připlatit 20 % z pořizovací ceny navrch). Z toho vidíte, že nová automatická pračka nás stála celkem 10.000 Kč (8.000,-  Kč + 2000,- Kč prodloužená záruka).

Nyní čekám, kdy mi přijde obsílka k trestnímu řízení, že jsem poškodil hospodářský růst, svobodu a demokracii (bohatých). Musí být přece ze zákona trestné používat věci po záruční době, tolik let jako se to stalo u té naší automatické pračky. Vždyť tím člověk snižuje nejen ekonomický růst, ale navíc tím ohrožuje zdraví své i druhých. A to je také trestné!

Nevíte, že ze zákona je trestné ubližovat sobě nebo druhým? Je mi pouze divné, že se takový skvělý zákon uplatňuje pouze na sebevrahy, vrahy, teroristy, osoby trpící Alzheimerovou nemocí aj. Vždyť by se měl týkat každého, kdo si ničí zdraví, jako např. kouřením nebo prací.


Což každá práce neničí přírodu a člověka? Víte o nějaké práci, která by taková nebyla? Vsadím se, o co chcete, že taková práce neexistuje.

Abych nezamluvil to, proč jsem vděčný tomu televiznímu vysílání. Tu manželku (nikoliv pračku) „mám“ (spíše ona mne) již přes třicet let. Je dávno po záruční době, ale voda z ní neteče (mimo příslušný otvor) a poruchy programu zatím žádné nemá. Denně si svůj duševní program aktualizuje pomocí televize.

Říkám si ale, kam bychom přišli, kdyby měl každý automatickou manželku tak dlouho! Tak mám další důvod se obávat trestního řízení z důvodu hospodářské sabotáže.

(Některé čtenáře, kterých není jistě málo, upozorňuji, že článek pojednává o pračce, a nikoliv o sračce, navíc snadno zaměnitelné se svobodou a demokracií.)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments