Čemu furt nad nama litaju ty praškovaci letadla?

Fčil o vikendu měli u nas v Mošnově sraz mezinarodni zločinci a předvaďali, co všecko možu s těma svojima humanytarnima bombarderama robit. Tuž, mělo to uspěch. Statisice oveček z Ostravska aji z cizich kraju se přijelo podivat a podpořilo mistni ekonomiku tym, že zaplatili za parkovne a kupili se chleba s parkem a kremšsku hořticu. Tež bysem se zajel podivat na tu vystavku letadel severoatlantyckeho paktu, ale musel sem robit na zahradě, bo naložene ryby nezajimaju jakesik dny NATO. Naložene ryby chcu byt vyuzene, tuž – dal sem přednost rybičkam před letadlama.

Ale vlastně sem o nic nepřišel. Letadla mi litala přimo nad barakem, až okenice drnčely tajak za ruske okupace. Vzpomněl sem se na stare dobre časy, kdy na Mošnově ještě bylo vojenske letiště a jak ty slavne migy překonavaly nadzvukovu rychlost, tuž to tak jeblo, že babce dycky zdrhnul pes a ukazal se až za tři dni.

Ty dnešni letadla su jakesik rozbite, bo žadne z nich nedokaže překonat nadzvukovu rychlost. Tuž, aspoň to tak netřiska. Ale na druhu stranu už ani ta modra obloha neni to, co byvala. Už par roku ty stopy po přeletu letadel su jine, zasvini to celu oblohu taku divnu mlhu. Tuž vygugloval sem si o tym jakesik informace, a zjistil sem. že se tym dokonce zabyvali experti z ustavu fyziky atmosfery a jini chytraci z unyverzity stareho Karla. A všeci ti synci prohlašuju, že se nic nerobi, a všecko je uplně normalni.

Tuž to sem se uklidnil, bo nemam rad, když mi kdosik cosik sype na hlavu a hlavně na moje čerstvě nasazane kobzole. Jak kdyby nestačily ty imperijalistycke mandelinky.

Aspoň možeme obdivovat fajne obrazky teho, co mame nad hlavu…


Kura, ale stejně by mě zajimalo, čim nas ty kurvy praškuju… jedina metoda, jak temu čelit, je tady.

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments