Demokracie pro druhé (blbé)

Demokracii zásadně zavádíme u druhých. Pokud již takovými nejsou, musíme je napřed úplně zblbnout. U sebe by nás něco takového jako zavádět demokracii nikdy nenapadlo. Nejsme přece padlí na hlavu.

No řekněte sami, koupili byste si nákladní auto, které by nejelo, u kterého by byla zadní kola ukradená, volant by se točil na druhou stranu, levé kolo doprava a pravé doleva? A motor toho auta na špalkách by pracoval na plné otáčky, zatímco elektrický proud z alternátoru by se odváděl k sousedům?

Demokracie je v rozporu s prohlášením všech písem svatých, která tvrdí, že bůh je jen jeden, že není druhého. Dokonce i věda tvrdí, že Vesmír je jen jeden, že vznikl z jednoho Velkého třesku, a že se sestává pouze z jednoho druhu základních sub-subatomárních vln. Přesně stejně jako se demokracie skládá z úplně identických blbců.

Abychom zavedli demokracii, musíme napřed vytvořit iluzi mnohosti. Musíme souladné, stejné a jednotné proti sobě do krve rozeštvat, a potom mezi nimi uděláme zcela nedemokratickým počinem (humanitární agresí) pořádek, který vyhovuje nám.

V minulém století se humanitární agrese nazývaly imperialismem. Moderní doba pokročila, tak takové zastaralé a škaredé názvy nepoužíváme. Dnes máme globalismus.

V minulém století za každou světovou válkou nebylo vůbec nic špatného, jenom samé ušlechtilé účely. Těm nejušlechtilejším z nás v nich šlo jenom o ekonomický blahobyt. Na tom přece není nic špatného, když se chce mít člověk dobře, a když nechce trpět.

Každý má přece demokratické právo na blahobyt?! Abychom toho (my) dosáhli, zavádíme u druhých demokracii. Než se nám to povede, musíme všechny pořádně zblbnout. Komu se naše demokracie nelíbí, na toho křičíme, že je fašista, komunista, rasista, nacionalista, pohlavní orgán mužský, extrémista, pohlavní orgán ženský, diktátor, netvor, anální otvor bezpohlavní nebo terorista – zrovna tak jako byl například Ježíš z Nazaretu.

Kam přitáhneme, tak aby každý pochopil, co s ním uděláme, když nepřijme naši demokracii, tak před sebou neseme ukřižovaného a umučeného člověka na kříži. Můj ty bože, Ježíšku na křížku, aby to tam lépe pochopili, vybíráme u vlastních již domestikovaných blbců peníze, abychom jim tam postavili školy.

V nich se učí děti pohanů číst naše psí písmo svaté o bohu jediném, milosrdném, laskavém, vševědoucím, všemocném, odpouštějícím, tolerantním a nadevše demokraticky milujícím ekonomiku. A nikdo z těch zblblých blbců ten rozpor již nikdy nepochopí.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments