Den daňoveho otroctvi

Kura, ja mam taky pocit, že si z nas robi srandu uplně všeci. V každych novinach halasně vytrubuju, jaky je dneska šťastny den, že už konečně nemusime robit na uředniky, duchodce, flakače, poslance, senatory, opilce v parlamentu, opilce na hradě a jinu verbež. Samozřejmě to neni pravda.


ddd.jpg


Bo ať počitam jak počitam, když se podivam na vyplatni pasku a započitam do plateb pro stat aji DPH a spotřebni daně v benzinu, chlastu a cigarach, tak mi zustava z 26.800Kč necelych 12.750,-Kč. A to už fakt nemam chuť započitavat všecky ty zlodějske daně z nemovitosti, poplatky za kdejaky prd u doktora, znamku na tankodrom D1 a vypalne za každe pohnuti uřednikova zadku za jakykoliv ukon, za ktery zme si ho už davno zaplatili.


Čert je zeber. Aji tak mi ze zarobenych peněz zustane enem 48%. Padesat dva procent jde statnimu zlodějovi. Zlaty středověk a jeho desátky!!!


Takže den daňoveho otroctvi neni dneska, ale až stodevadesaty den roku, 9. červenca.


Ale oni maju strach z lidi, takže to radši počitaju na dny v roku. Spočitejte si to na dny v tydnu. Při osmihodinove pracovni době to znamena, že od pondělniho prvniho ranniho kafe na šichtě cely pondělek, cely uterek a většinu středy robite na stat. Teprve ve středu ve 13 hodin a 48 minut !!! přestavate robit na Kaluska a začinate robit pro sebe.


Tak. A fčil už vite, proč se vam prvni tři dny v tydnu tak blbě robi.


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Minysterstvo Financi


Necenzurovana dyskuze tady.


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments