Dočasné ukončení diskusí aneb Běžte si válčit jinam

Spojeným agenturním silám se podařilo zvítězit nad nezávislým webem. Konečná kapitulace se však zatím odkládá.


Jak si někteří bystřejší čtenáři již všimli, rozhodl jsem se dočasně ukončit diskuse na tomto serveru. Jedná se o opatření platné do parlamentních voleb. K tomuto opatření jsem dospěl po dlouhém rozmýšlení a vyhodnocování. V poslední době se zde aktivizovalo několik neautentických diskutérů především zprava, ale i zleva, u nichž cítím, že jejich cílem není diskutovat, ale naopak znemožnit jakoukoli diskusi. V okamžiku, kdy příspěvky těchto diskutérů, kteří pracují jako údernice Korabelniková na několika webech 24 hodin denně, 7 dní týdně a 12 měsíců v roce, odhadem pětinásobně převyšují ty dle mého názoru autentické a přínosné, stalo se pro mě i mé kolegy fyzicky nemožné dostát zákonným i morálním povinnostem nakladatele. Nároky kladené na náš čas a naši nervovou soustavu tak postupně převýšily přínosy z diskusí, které jsou pro nás velmi cenné.


Stranickým agenturám se podařilo to, o co usilovaly, dočasně zmizela další diskuse na níž zaznívaly českým i světovým elitám nepříjemné názory. Osobně to považuji za svoji těžkou porážku v dlouhodobé bitvě, ale válku kvůli tomu nevzdávám.


Vám, milí čtenáři, kteří byste přesto rádi diskutovali s názorově spřízněnými lidmi, doporučuji snadnou a jak jen je možné anonymní registraci na partnerské E-republice, kde je spousta volného diskusního prostoru. A pokud už nebudete moci vydržet a budete chtít vyjádřit svůj názor, založte si účet na Twitteru a staňte se mými následovníky na @outmediacz, případně mi napište na st.blaha@gmail.com. Rád zveřejním i krátkou glosu, pokud bude obsahovat zajímavou myšlenku.


P. S. Hledám programátora/kodéra, který by byl ochoten za rozumnou cenu převést ve spolupráci s naším grafikem tento blog na wordpress. Zájemce nechť se přihlásí na výše uvedené mailové adrese. Současně vyhlašuji sbírku na tento převod a prosím všechny příznivce tohoto webu, kteří by jej rádi viděli v lepší (a méně zranitelné) podobě, aby své případné příspěvky zasílali na číslo účtu 670100-2210794389/6210.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments